Traktoristi V70R`98 AWD

Forum Members Cars

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Traktorist » 07 Mär 2017, 14:55

Selged pildid, seekord hangin orginaali siis. Millegipärast pole ise sellepeale tulnudki, et orginaali hinda uurida (kuigi ega vist IA hind alla 10e ole? Või on :roll: Bensiinifiltri eest tahtsid küll kole palju pappi saada) Õliks jääb esialgu Castrol Magnatec, seda valab Info samuti vanematele Vollidele kurku.
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7042
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Tanel » 07 Mär 2017, 17:11

Olen samuti viimastel aastatel kasutanud vaid originaali ja soovitan seda samuti. Juba käivitamisel kustub õlituli armatuuris ja hind on pea sama mis b varuosadel. Esinduses oli vist ala 12e filter. Motonetist saad alla 10e
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Traktorist » 07 Mär 2017, 17:51

Ma pole otseselt jälginud, aga kahtlaselt kaua pole mul küll õlituli peale käivitamist omaarust põlema jäänud. Aga nagu ütlesin, pole jälginud. Nüüd kui ndl lõpuks auto ligi pääseb, jälgin seda ka.
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Traktorist » 19 Mär 2017, 22:18

Traktorist kirjutas:Ma pole otseselt jälginud, aga kahtlaselt kaua pole mul küll õlituli peale käivitamist omaarust põlema jäänud. Aga nagu ütlesin, pole jälginud. Nüüd kui ndl lõpuks auto ligi pääseb, jälgin seda ka.


Jälgisin spetsiaalselt nii külmkäivitust kui ka juba sooja mootori uuestikäivitust,õlituli kustub mõlemal juhul peaaegu momentaalselt.Niiet Mahle filter töötab hästi.Mahle peaks tegema ka enamikele automarkidele nö.orginaalfiltreid.Sellega see teema ammendatud.
Viimati muutis Traktorist, 20 Mär 2017, 00:01, muudetud 1 kord kokku.
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Traktorist » 19 Mär 2017, 23:57

Traktorist kirjutas:Kuna eelmine suvi sai meeltesegadushoos Info Autos lastud ära vahetada süütelukk. Tänu sellele oli mul võtmerõngas tolgendamas siis 2 võtit ja eraldi pult.
Kuna see tüütu, siis tellisin pilukate käest 2 flipkey puldi korpust. (Korpuse sisse läks siis ukse võti, seda sellepärast, et kuna aku kipub ikka alt vedama ja ka puldi lukustus alati ei võta, siis tuleb füüsilisele võtmele ikka kasutust)
[Selle puldiga üldse imelikud lood, võtab väga lähedalt ainult ja siis peab kah tihtipeale võimlema.
Kvaliteet sellel hiina junnil ei ole muidugi suurem asi võttes arvesse, et võtsin kõige odavamast otsast (nö prooviks esialgu)
Puldi sisu tuli tihendiga fikseerida, et ei loksuks

Kuna asjandus lakkas täielikult mingi hetk uksi lukustamast ja poisid lukukeskusest vahetasid flipkey pea enda oma vastu mitte ei vahetanud ära ainult võtme metall toorikut ja selle tulemusena kiilus flip pidevalt kinni,puldi lukustus ei tahtnud töötada,põhjuseks erinevad tootjate toorikud.
Hetkeseis selline:
IMG_20170319_233342.jpg

Peale pea päevakest selle junniga möllamist jäi selline lahendus,kus läks puldisisu tagasi vanasse korpusesse ja flipkey võtmeosa võtmerõngasse kuna see ei see sega niiväga kui kaks täissuuruses võtit.
Üritasin hea ja halvaga,nõiduse ja loogikaga seda puldiprobleemi lahendada..sai üle joodetud kõik kinglooma peenisest suuremad külmjooted ja tulemus ei muutunud karvavõrdki.Peale tõsist ajuden..i jõudsin lõpuks arusaamisele,et viga on lihtsalt ( see,et pult ainult auto lähedalt ja sedagi tinglikult võttis ja hiljem enam lukustusfunktsiooniga hakkama ei saanud) selles,et kogu scheisse on väsinid ja vana.Mingi imeliku nurga all patakat surudes õnnestus isegi 10m range saavutada.Nüüd võtab endiselt auto lähedalt ,aga ikkagi vähemalt võtab (vastu pead suunates saab paar meetrit lisa,uskumatu,aga töötab)

Küsimus:foorumis on väidetud,et saab teise auto pulte õpetada,soovitus iNFO AUTOSSE PÖÖRDUDA.IA sõnul seda teha ei saa..Tõde on...?
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Ailaros
Foorumlane
Postitusi: 78
Liitunud: 13 Aug 2016, 15:37

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Ailaros » 20 Mär 2017, 00:05

Traktorist kirjutas:IA sõnul seda teha ei saa..Tõde on...?


Sellist asja on mul küll valus lugeda, sest olen üldse puldita, aga mõte mõlgub pikemat aega... Ootan põnevusega lahendust!
Volvo V70 '98 2.5 TDI
Volvo C70 T5 '00 2.3 T5
Volvo V70 '97 2.4 NA

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Liiwaannus » 20 Mär 2017, 00:26

Lihtsaim moodus on aftermarket signa. Nende masinate pultide olematu range on suhtkoht kirb reaalsus, pole näinud kedagi, kes demonstreeriks 20m või enam puldi ulatuseks.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Traktorist » 20 Mär 2017, 02:28

Ailaros kirjutas:
Traktorist kirjutas:IA sõnul seda teha ei saa..Tõde on...?


Sellist asja on mul küll valus lugeda, sest olen üldse puldita, aga mõte mõlgub pikemat aega... Ootan põnevusega lahendust!


Otsi põnevust pigem kusagilt mujalt..nt benji hüpe nt v midagi seesugust :wink:
http://volvoclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=16808
http://www.volvoclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=7799
http://volvoclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=34922
http://www.volvoclub.ee/foorum/viewtopi ... =17&t=4766
http://volvoclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=6441
http://www.volvoclub.ee/foorum/viewtopi ... 17&t=43262
http://www.volvoclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=5252
http://www.volvoclub.ee/foorum/viewtopic.php?t=9272 Valik teemasid,mis pultide kohta leidsin,sügavamale kaevudes leiab kindlasti veel.Ainult seda teemat ei leidnud,kus väideti,et saab mõne sama aastakäigu massina kasutatud pulti kodeerida.VB nägin unes seda..
Ühesõnaga,aksepteerin Liiwaannuse arvamust,et tuleb lihtsam ja odavam kokkuvõttes aftermarket signa panna,sinna saab veel ka muid kasulikke omadusi juurde pookida (distantskäivitus jne.)
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7081
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Leho » 20 Mär 2017, 16:05

Nu distantskäivitusega ei ole päris nii lihtne..... Siis on vaja ka immo bypass teha. Selline mis ikka kaitseb kah mitte ei lase kruvikaga ligi.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Traktorist » 20 Mär 2017, 22:15

Koristamise käigus jäi näppu vana INFO nupp,mis villast viskas ja kuna just KSF Ailaros`e teemat sattusin sirvima,siis tekkis kah mõte veidi näputööd teha. Kuna asendus nupp oli ilma valguseta,siis mõtlesin mittetoimiva lahti katkuda ja vaadata lähemalt,mis seal valgust teeb.Nokitsemise käigus otsustasin hoopiski kergema vastupanu teed minna ja proovida rajad ära puhastada ja klemmid ka ning need tagasi painutada.Tunnike nohistamist ja külge proovides toimib nagu miilenki.Esialgu.
Mart7 kirjutas: "Lühend sõnast DISConnected, ehk siis nupu klemmid ei ole kontaktis või nupp puudub. Tavaliselt saab neid klemme seal sees väga lihtsalt paika tagasi painutada".
Absoluutselt!Nagu prostide vanasõna ütleb:kättevõtmise asi :D Päris oksüdeerunud see sisemus:
IMG_20170320_204604.jpg

Need ripsmed sai kah noaotsaga kergelt üle käidud ja ettevaatlikult rivvi tagasi painutatud,tunduvad üsna õrnakesed.30 eküüd selle jama eest maksta IA-le on ausaltõeldes sutsukene paljuvõitu...
IMG_20170320_204439.jpg

Sama soojaga läks ka udukate lüliti hingeeluga tutvumiseks,see veel viimane mis ei sära nupurivis.Homme pirnike näppu ja Oomipoodi.
Leeditamine minu puhul jääb eeldatavasti ära,vähemalt mis kelladeplokki ja konsoolinupukesi-lüliteid puudutab,mul niigi miinimumi peale keeratud see taustavalgustus ja seegi vahest pimedas sõites häirib.

Homseks kokku lepitud Vollil kohtamine PettomPlussi meedikutega.Vahetusse lähevad mõned tagasilla puksid ja esimesed amordipadjad.Eks näis mis sellest saab,vast kaob puuvankri effekt tagumikus ära ja ka kolksatused kusagil esisillas.Plaanis siis ka rehvid vahetada peale seda ja sillastend.Äkki seekord saab rehvisöömisest lõpuks lahti.Talverehvi pole grammigi närinud.
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Traktorist » 20 Mär 2017, 22:16

Leho kirjutas:Nu distantskäivitusega ei ole päris nii lihtne..... Siis on vaja ka immo bypass teha. Selline mis ikka kaitseb kah mitte ei lase kruvikaga ligi.

No eeldatavasti ma ise seda ei teekski,küllap seltsimehed elektroonikud siis asjaga hakkama saavad kui asjad niikaugel.Ma ei näpi ise nuppe millest ma halligi ei jaga
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7081
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Leho » 20 Mär 2017, 23:11

Loodan, et leiad siis tegelased kes teevad ikka õigesti.
Mitte nii nagu ma hiljuti ühel audil nägin. Originaal võti oli süüteluku juurde plastiku alla teibitud ja kasutaja kasutas koopiat millel polnud üldse immo kiipi sees.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

Kasutaja avatar
Mario_L
Foorumi veteran
Postitusi: 1398
Liitunud: 28 Okt 2013, 21:26
Asukoht: Tartu-Elva-Jõgeva

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Mario_L » 21 Mär 2017, 21:22

Liiwaannus kirjutas:Lihtsaim moodus on aftermarket signa. Nende masinate pultide olematu range on suhtkoht kirb reaalsus, pole näinud kedagi, kes demonstreeriks 20m või enam puldi ulatuseks.

Mul on 2 pulti, kõik originaalid, kõik toimivad veel 20m pealt ilusti, betoonmajade vahel tuleb pult vastu pead muidugi toetada. :)
dislal mul oli see häda, et peale pultide õpetamist toimisid nad vaid üheks ööks. Puldist sai kinni aga hommikul tuli ikka kurvalt võtmega avada. ei viitsindki süveneda, milles asi, leidsin vaid seose et laetuled ka ei töödanud uste asendis, kui need tööle sain, siis töötas ka pult järgmisel hommikul... ei viitsinud ajusid komposteerida. praeguse autoga küll muret pole. :)
If you can't fix it with a hammer, then you've got an electrical problem!

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Liiwaannus » 21 Mär 2017, 22:38

Sa pead krt väljanäituse tegema või türi lillelaadal üles astuma selle 20m ulatusega orikate pultidega. Raha vist küll küsida ei õnnestu. Sünd'us sedavõrd erakordne, et enamus inimesi ei saa sellest arugi. :D
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
Risu
Foorumi veteran
Postitusi: 608
Liitunud: 07 Apr 2015, 14:06
Asukoht: Paide

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Risu » 21 Mär 2017, 22:44

Mul ka ikka mõnikord võtab pult nii 5-10m pealt aga teinekord jälle vehi nagu tola, topi vastu pead jne. :D
888BFF


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist