McBrainless'i Volvo V40 2002

Forum Members Cars

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas Liiwaannus » 30 Apr 2015, 23:29

Puhtalt vaadates pakuks, et selle otstarve võiks olla suure toestamata pinna tekkimise vältimine. Ehk sealt kohast on sul polster eemal ja kui see vabalt oleks võiks resoneerima hakata.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 01 Mai 2015, 10:04

Liiwaannus kirjutas:Puhtalt vaadates pakuks, et selle otstarve võiks olla suure toestamata pinna tekkimise vältimine. Ehk sealt kohast on sul polster eemal ja kui see vabalt oleks võiks resoneerima hakata.


Okei, tundub vist sellemoodi jah. Ei puutu neid siis ega eemalda, tundsin lihtsalt huvi.

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 01 Mai 2015, 10:07

Salongist ei saagi vist veel väga aru aga väljaspoolt autot on vaiksemaks muutunud küll. Heli välja ei jõua. Tagumised uksed pean lähiajal veel ära tegema ja siis ehk natukene muutub paremaks. Loomulikult oleks vaja veel pigimatid panna a teha ikka korralik helisummutus operatsioon. Aga seda kõike sügisel või uuel aastal.
Pilt
Ega ma kriipsu-Jukusi paremini joonista. :mrgreen:

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 04 Mai 2015, 18:32

Uus kuu käes ja lubasin soetada uued veluurist põrandamatid ja need kummist ja vales mõõdus rõvedused minema visata, mis hetkel autos on. Aga tundub et Pärnus ei ole üldsegi 2002 Volvo V40 midagi pakkuda...
eBay pakub - http://www.ebay.de/itm/volvo-s40-v40-ab ... 53fb952486 Kas sama raha eest saaks Eestist ka? Ehk oskab keegi pealinnast aidata.

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas Liiwaannus » 04 Mai 2015, 19:29

EI usu, et väga sarnase hinnaga saaks. Eriti kui kirjeldust õigesti mõistan ja korralike kummist alusega mattidega on.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 04 Mai 2015, 20:05

Liiwaannus kirjutas:EI usu, et väga sarnase hinnaga saaks. Eriti kui kirjeldust õigesti mõistan ja korralike kummist alusega mattidega on.


A ei, hetkel valed, mingid hallid kummist matid salongis. Lingil on musta värvi veluurist. Mõtekam ikka vist siis sealt Saksamaalt need ära tellida? Kuni märja ja niiske sügiseni need veluurist ja siis vaatab uued kummist matid salongi.

Tonis454
Foorumlane
Postitusi: 71
Liitunud: 26 Okt 2014, 21:00

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas Tonis454 » 04 Mai 2015, 21:33

McBrainless kirjutas:
Liiwaannus kirjutas:EI usu, et väga sarnase hinnaga saaks. Eriti kui kirjeldust õigesti mõistan ja korralike kummist alusega mattidega on.


A ei, hetkel valed, mingid hallid kummist matid salongis. Lingil on musta värvi veluurist. Mõtekam ikka vist siis sealt Saksamaalt need ära tellida? Kuni märja ja niiske sügiseni need veluurist ja siis vaatab uued kummist matid salongi.


Liiwaannus mõtles ilmselt seda, et orginaal veluurmatid on kummist põhjaga, et igasugune niiskus läbi ei läheks. odavamad matid enamasti ilma kummialuseta.
Volvo S60 2.4 D5 120kw 2003a

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 04 Mai 2015, 21:52

Tonis454 kirjutas:
McBrainless kirjutas:
Liiwaannus kirjutas:EI usu, et väga sarnase hinnaga saaks. Eriti kui kirjeldust õigesti mõistan ja korralike kummist alusega mattidega on.


A ei, hetkel valed, mingid hallid kummist matid salongis. Lingil on musta värvi veluurist. Mõtekam ikka vist siis sealt Saksamaalt need ära tellida? Kuni märja ja niiske sügiseni need veluurist ja siis vaatab uued kummist matid salongi.


Liiwaannus mõtles ilmselt seda, et orginaal veluurmatid on kummist põhjaga, et igasugune niiskus läbi ei läheks. odavamad matid enamasti ilma kummialuseta.


Aaa, okei. Ma jah selle kohapeal noob natukene, ei jaga ilma. Ilmselt jah tavalised, ilma kummist põhjaga.

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas Liiwaannus » 04 Mai 2015, 23:23

Sinu lingil oli öeldud, et libisemisvastase põhjaga ja veekindlad. Lisaks on mainitud juhimatil pedaalipiirkonnas mingit kulumiskindlat ala. Umbes nii võiks ka mu V70 ne orikaid matte kirjeldada. Kahjuks ei ole sellel lingil eriti pilte. Võid ühendust võtta ja juurde küsida detailsemat infot/pilte toote kohta ju,
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 05 Mai 2015, 09:30

Liiwaannus kirjutas:Sinu lingil oli öeldud, et libisemisvastase põhjaga ja veekindlad. Lisaks on mainitud juhimatil pedaalipiirkonnas mingit kulumiskindlat ala. Umbes nii võiks ka mu V70 ne orikaid matte kirjeldada. Kahjuks ei ole sellel lingil eriti pilte. Võid ühendust võtta ja juurde küsida detailsemat infot/pilte toote kohta ju,


Vot seda ma ei teadnudki. Hea et keegi saksa keelt oskab. :) Ma arvan et uuringi lähiajal tausta. Aitäh täpsema info eest!

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 06 Mai 2015, 22:07

Tellisin põrandamatid ära ja peaksid 18. saabuma. Lisan kindlasti pildid ka, kui kohal.
Sai natukene fotograafilise silmaga kunsti ka aretatud. Tähendab, mitte ma ei loonud vaid jäädvustasin looduse loodud kunsti.
Pilt
Võtsin oma eelmise auto küljest täringu ventiilikorgid ja panin Vollile alla. Pildil suutsin fookusest välja jätta aga näeb ära ülepildis. Ja jah, olen kursis et neid võib varastada. Tallinnas kindlasti, siin Pärnus, mu kodukant on turvaline ja rahulik magala piirkond. Vabandust et veljed räpased on!
Pilt

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 18 Mai 2015, 17:22

Täpselt 18. need põrandamatid ka saabusid ehk täna.
Enne:
Pilt
Nüüd:
Pilt
Kuigi nüüd uutest pilte tehes nägin, kui must ja räpane on salong. Peab mingiaeg korraliku salongi puhastuse ette võtma või siis keemilisse viima. Ja tekkis eile rumal küsimus seoses esiklaasiga. Praegu on vinge Volvo kiri all nurgas ja mõlemas nurgas on nn. kleepsud et mis turvapadjad autos on. Siinkohal tekkis küsimus, kui peaks tulema klaasi vahetus, kus kohast ma täpselt sellise klaasi saaksin? Või saab Info-Autost kallis raha eest täpselt samasuguse tellida? :roll:
Pilt
Tekkis veel rumal küsimus seoses tulede üles-alla liigutamisega. Kui auto tühi ja lüliti 0 peal, vilgutasid eile pimedas maanteel kaks autojuhti. Olen nagu aru saanud et 0 asendis on siis kui kedagi pole ja kui last peal siis alla poole lükates tuled ka vastavalt muutuvad. Aga tühjal maanteel testides oli 0 asendis kõrgel ja alla poole lükates oli madalal ehk normaalselt. Mis värk olla võib?
Ja maki vahetusega seoses oli vaja eemaldada nn. pliidinupud et kätte saada plastik ja seal alt kruvid. Aga juhtus nii et juhi poolne lüliti pime, keskmine väga häguselt põleb ja parempoolne põleb ilusti + alumised lisalülitite nuppude valgustused ka kustunud, v.a parempoolse alumine. Kas ma suutsin pirnid kuidagi katki teha või on pesast välja tulnud vms? Kuidas nendele pirnidele ligi pääseb, ilma et ma veel midagi ära ei lõhuks?

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas Liiwaannus » 18 Mai 2015, 17:59

tulede peal 2 regull kruvi, üks paremale vasakule keerutamiseks, teine üles alla. Mõistliku TÜV punkti leiad, aitavad asja paika saada aitäh eest.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Murr
Kreisi postitaja
Postitusi: 447
Liitunud: 14 Juun 2013, 11:34

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas Murr » 18 Mai 2015, 21:28

peab tõdema, et ma nägin sind ka :D mina see sinise 850nega (: sul ka ilus auto

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 18 Mai 2015, 22:43

Murr kirjutas:peab tõdema, et ma nägin sind ka :D mina see sinise 850nega (: sul ka ilus auto


Ilus on mu kurvikas peretütar Volli ehk aasta pärast(kui veab)kui nüüd sügisest pealinna tulen ja suurema palga peale saan. Kui saan välised iluvead kaotatud + toonklaas(ei meeldi n.ö. akvaariumiga ringi sõita)siis on endal ka hea autot vaadata. Sõita on muidu hetkel mugav, meeldib Rootsi kvaliteet. Mingi aeg tuleb suuremahuline ja rahakoti paksust kõhnendav heliisolatsioon ja muusikasüsteemi täielik välja vahetamine A-Sound'is. Need loomulikult mitte korraga, üks ünel ja teine teisel ajal. Mul hobideks veel fotograafia ja trummid. Aga muidu oli ju ilm eile vihmane ja mu auto oli nagunii porine ja must, valged veljedki hallid. Niiet, mis ilust Sa kutt siin räägid? :D


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist