McBrainless'i Volvo V40 2002

Forum Members Cars

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Murr
Kreisi postitaja
Postitusi: 447
Liitunud: 14 Juun 2013, 11:34

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas Murr » 19 Mai 2015, 10:33

McBrainless kirjutas:
Murr kirjutas:peab tõdema, et ma nägin sind ka :D mina see sinise 850nega (: sul ka ilus auto


Ilus on mu kurvikas peretütar Volli ehk aasta pärast(kui veab)kui nüüd sügisest pealinna tulen ja suurema palga peale saan. Kui saan välised iluvead kaotatud + toonklaas(ei meeldi n.ö. akvaariumiga ringi sõita)siis on endal ka hea autot vaadata. Sõita on muidu hetkel mugav, meeldib Rootsi kvaliteet. Mingi aeg tuleb suuremahuline ja rahakoti paksust kõhnendav heliisolatsioon ja muusikasüsteemi täielik välja vahetamine A-Sound'is. Need loomulikult mitte korraga, üks ünel ja teine teisel ajal. Mul hobideks veel fotograafia ja trummid. Aga muidu oli ju ilm eile vihmane ja mu auto oli nagunii porine ja must, valged veljedki hallid. Niiet, mis ilust Sa kutt siin räägid? :D



silma igatahes jäi, isegi menutab tormsi autot natukene, osta coilid omale ja siis juba 10x parem see asi :D endal tulevikus plaanis auto üle värvida aga ilmselt sama värvi, ning tahaks ka 2,3 t5 aisa vahele saada (:

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 19 Mai 2015, 12:34

Murr kirjutas:
McBrainless kirjutas:
Murr kirjutas:peab tõdema, et ma nägin sind ka :D mina see sinise 850nega (: sul ka ilus auto

silma igatahes jäi, isegi menutab tormsi autot natukene, osta coilid omale ja siis juba 10x parem see asi :D endal tulevikus plaanis auto üle värvida aga ilmselt sama värvi, ning tahaks ka 2,3 t5 aisa vahele saada (:


Kusjuures need veljed tulidki tormsi Volvo alt. Ostsin enda 1996 Honda Accordile alla ja siis aasta hiljem tuli auto vahetus. Auto oli käes ja veljed ka ja siis hakkasin ringi foorumis vaatama V40 teemasi ja avastasin kuti teema alt tuttavad veljed. Paljud kindlasti hakkavad arvama et kui toonklaas ja nn. Eesti valged numbrimärgid tulevad, on üks ühele copy paste. Mul oli see kaugele tulevikku jää plaan tegelikult juba enne auto nägemistki juba. Eks mul vajab ka kapott, juhiuks, juhi tagant tiivaääre, kütusepaagi luugi ja küljetiiva juurest üle värvimist. Coilide all mõtled madaldamist? Ma ostsin n.ö. pere vaguniks ja ega eriti pole ausalt öeldes kordagi mõttes olnud madaldada ja mootoriga möllamine ka mind ei tõmba. :D Pigem heliisolatsioon ja parem kvaluteetne muusikaline sound autosse.

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 19 Mai 2015, 21:51

Soetasin täna kaks 205/45 17" Continental Sportcontact rehvi, pidin lihtsalt ostma uuesti politsei kartuses ja enda turvalisuse pärast ja lasen lähipäevil ära vahetada. Järgmine kuu ostan samasugused aga 6mm jäägiga. Praegused tulid mingisuguse lowlifer BMW alt, üks pool on juustud ja teistega saaks suve jagu veel sõita. Praegustel on mm jääki ikka väga vähe.
Pilt
Natukene isamaalisust. Ajutiselt, kui toonklaas tuleb, peab midagi parmat kuhugile mõtlema.
Pilt

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 31 Mai 2015, 22:12

Fotograafiline silm ei lase ägedatel tumedatel ja hoovihma pilvedel ära minna ja pean oma olematu kvaliteetse iPhone 3Gga pilte tegema. :mrgreen: Nagu näha, avastasin pilti töödeldes et tagumine parempoolne pirn on läbi põlenud nagu mõni välismaa kuulus rockstaar ja keskmine on juba ostmisest saadik nõrgemalt põlenud. Vahetan ära homme. Ja egas siin ei ole midagi vahepeal toimunud ka. Vajab vaid hädasti piduriklotside vahetust ja juulis pean piduriketaste vahetuse peale mõtlema.
Pilt
Ja tuli kahjuks välja et need rehvid, mis ma vahepeal soetasin, on kahjuks kasutuskõlbmatud.. Ühel oli välimsel äärel suur tükk väljas ja sõites võib rehv lõhkeda ja alla ei soovitatud kohe kindlasti mitte panna. Kahju sest mustrit oli 7-8mm ja kvaliteetse ja tuntud firma rehvid olid. Peab Tallinna uute järgi minema, kui just keegi juhuslikult vahepeal Tallinn-Pärnu otsa ei tee ja ära tuua ei saaks.

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 02 Juun 2015, 15:14

Mõnikord veab ka. Oligi just plaanis autole välispesu teha ja salong puhaks teha. :mrgreen:
Pilt
Ja tekkis selline küsimus pirne vahetades et mõlemal pool all reas on ka pirnid, mis terved aga ei põle. Vaatasin, võtsin välja aga ei tööta. Milles võib probleem olla? Suunatuled, ülemise mõlemad külje ja luugi omad põlevad ja udutuli. Mõlemal külje tulekopsiku sees on kolm pirni ja luugi küljes on parem poolsel kaks ja vasak poolsel kolm pirni. Pirnid kõik täitsa terved, läbipaistvalt puhtad. Eelmise postituse pildil on näha, mis põleb ja mis läbi/ei tööta.

Marxy
Kõva postitaja
Postitusi: 152
Liitunud: 12 Mär 2012, 19:03
Asukoht: Tallinn/Viljandi

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas Marxy » 02 Juun 2015, 16:33

Vaata mis võimsusega pirnid on. Pidurid on ka veel mõlemal pool ja vasakul on lisaks udukas. Kokku peaks olema 2 parki, suund, tagurpidi ja pidur ning vasakul pool lisaks veel udutuli.

Kasutaja avatar
torms
Foorumi veteran
Postitusi: 2305
Liitunud: 22 Juul 2009, 19:40
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas torms » 04 Juun 2015, 22:43

Päris copy paste ikka pole. :)
Pilt
Poleerin läigestan vahatan

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 05 Juun 2015, 12:33

torms kirjutas:Päris copy paste ikka pole. :)
Pilt



Hetkel ei ole jah, kui ainult välimust vaadata, mitte kapoti alla. Tallinna kolides ja rikkamaks saades tahan toonklaasi, musta värvi omakorda facelift tulesi ja valgeid numbrimärke, kuna Eurod ei meeldi. Madaldus, iluvõre, mootor ja stangelisa mind hetkel ei tõmba, kui keegi peaks arvama et olen copy paste Sinu pealt.

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 08 Juul 2015, 19:33

Tiksus vahepeal 180000 km ette.
PiltPilt

Kuidas keskonsooli pirne vahetada saab ehk kuidas sinna lähedale pääseb? Algul, kui auto sain, oli plaan makk välja vahetada ja maki vahetuses arvatavasti läks juhipoolne läbi ja keskmine põleb väga häguselt. Arvatavasti nuppe tagasi lükates läksid läbi.

Tegelikult on kaks probleemi ka, mis natukene muretsema panevad. Nimelt, neljapäeval, enne Hard Rock Laagrisse minekut poest läbi minnes hakkas auto tugevasti vibreerima. Enne ära ei lõppenud, kui auto võtmest kinni keerasin. Oli see siin kodu Säästumarketi juures. Sai tükk maad mööda linna sõita, mootor soe ja ei teagi mis juhtus. Ja teine probleem oli täna, sama Säästu ees, ei läinud auto kohapealt ära. Panin auto tööle, mootor töötas, käigu sisse ja auto edasi ei lähe. Mitu korda panin käike sisse, esimeneja tagurdamisekäik sisse ja ei mitte midagi. Aitas jällegi auto võtmest kinni keeramine.

Mis probleem olla võiks?

Kasutaja avatar
Arx12
Kõva postitaja
Postitusi: 146
Liitunud: 04 Okt 2011, 22:59

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas Arx12 » 08 Juul 2015, 22:13

Kui auto välja suretada, kas on mingi õrn kolin või taoline kõrval heli?

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 08 Juul 2015, 22:27

Arx12 kirjutas:Kui auto välja suretada, kas on mingi õrn kolin või taoline kõrval heli?

Vot ei ole seda kahjuks tähele pannud... Ehmatus on olnud suurem, muud pole tähele pannud. Aga kui peaks midagi sellist veel korduma siis kindlasti kuulan ja annan siin teada.

Kasutaja avatar
Zydrate
Foorumlane
Postitusi: 46
Liitunud: 13 Veebr 2015, 21:03

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas Zydrate » 12 Juul 2015, 22:02

Kindel,et käigud sisse läksid? Ehk tegu vigase käigukasti hoovastikuga ?
Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 13 Juul 2015, 01:12

Zydrate kirjutas:Kindel,et käigud sisse läksid? Ehk tegu vigase käigukasti hoovastikuga ?


Muidugi sest hakkasin välja tagurdama kergest august. Kui ei õnnestunud, võtsin käigu välja, sidur uuesti alla, käik sisse ja ei midagi. Aitas vaid auto võtmest kinni keeramine.

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 23 Juul 2015, 17:58

Tekkis küsimus et mis see olla võib ja kuskohast pärit? Algusest saadik on olnud kindalaekas. Torx otsaga tüübel vms.
Pilt

Vahepeal lisasin selle S(Sweden) kleepsu tagumisestange külge, täitsa okei on. Auto on porine kuna s**t suusailm terve see "suvi" olnud. Ei jõua koguaeg pesta ja eks see laiskus ole ka üks kuri asi. :( Vabandan kvaliteedi eest, iPad 4 ja odav ja random kalasilma objektiiv ees.
Pilt

Kasutaja avatar
McBrainless
Foorumi veteran
Postitusi: 1078
Liitunud: 12 Okt 2014, 19:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: McBrainless'i Volvo V40 2002

PostitusPostitas McBrainless » 31 Juul 2015, 18:23

Vahepeal tiksus 2000km ette, niipalju olen hetkel autoga sõitnud. Siiamaani on olnud vaid kalla ja talla. Üksikud mured, kahtlased on olnud aga need kadusid sama kiiresti kui tekkisid. :mrgreen:

Sellist pilti igapäev ei näe. Vend laenas autot et minna LHV suvepäevi korraldama ja 40€ eest sain 40,04 liitrit kütust ja paagi silmini täis. Kuigi plõksu ei käinud ja enne tankimist oli seiser teisel pool, lähenemas punasele kohekohe.
Pilt


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist