madis56 2005 Volvo V70

Forum Members Cars

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Kasutaja avatar
Sebastian85
Foorumlane
Postitusi: 43
Liitunud: 01 Juun 2013, 22:12
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: madis56 2005 Volvo V70

PostitusPostitas Sebastian85 » 01 Aug 2013, 19:32

madis56 kirjutas:Kui kunagi rikkamaks saan siis kavatsen ka autole webasto või DEFA WarmUp peale panna...


Originaalis ahju ei ole üldse? Isegi mitte seda nn "sõidusoojendit" ?

madis56
Foorumlane
Postitusi: 40
Liitunud: 27 Juul 2013, 10:42
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: madis56 2005 Volvo V70

PostitusPostitas madis56 » 01 Aug 2013, 19:37

ei no kui talvel pakasega käivitab, siis mingi hetk peab ootama siis läheb soojaks küll :) või kui hakkan külma salongiga sõitma siis mingi paar-3 kilta ja auto salong soe.... aga see webasto jne jälle hoiavad mootori kiirema vananemise ära... :) endal ka mugavam ju kohe sooja autosse istuda :D

madis56
Foorumlane
Postitusi: 40
Liitunud: 27 Juul 2013, 10:42
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: madis56 2005 Volvo V70

PostitusPostitas madis56 » 14 Juun 2014, 07:31

Nonii, Ma olen olnud selle auto omanik 2 ja pool aastat. Selle aja jooksul polnud ma remondis käinud. Nüüd sel aastal on hakanud remondile raha kuluma. Kõigepealt olid rooliotsad õhtal, sai välja vahetatud. Siis olid ees stabika puksid läbi, lasin selle ära teha. Veidi aega sain sõita siis tuli vasakult poolt poolassi kumm katki, vahetati välja. Siis hakkas autol vibra tekkima ja kolksud keeramise ajal. Siis tuli välja et parempoolne sisemine poolassi kumm oli nii totaalselt ribadeks. Selle põhjustas arvatavasti see et plastik mutikad kadusid ära ja see hõõrus kummi puru. Tuli välja vahetada terve pooltelg. Kuna ülevaatus tulekul siis lasin pidurid üle kontrollida ja määrida. Viimane asi mis autol sel nädalal tehtud sai on tagumiste puksid. Ei hakanud uut tellima vaid lasin lihtsalt väheke kohendada et kolksusid ei oleks. Kuna kohalik autopood ütles et niisama varuosana ei saa et pöördugu esinduse poole. Loodan et nüüd võin julgelt ülevaatusele minna ja rahulikult jälle edasi sõita! :)

madis56
Foorumlane
Postitusi: 40
Liitunud: 27 Juul 2013, 10:42
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: madis56 2005 Volvo V70

PostitusPostitas madis56 » 02 Okt 2021, 15:25

Aega on palju kulunud ja mul auto veel endiselt sõidab! Ainuku asi et nüüd hakkab vaikselt mootori õli kuhugi vaikselt kaduma... ja ventikas vahel veidi jonnib... muidu siiani rahul! Igaks juhuks sai tagavaraks ostetud Volvo S80 2011 aasta oma... 120kw... ja selle uuega ka rahul! Ja pooltelg pole vanal autol enam lagunenud! Aitäh sulle see Elvast mees kellelt ma selle osa sain!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist