C4V6 960(965) 1991 2.9 150kw (Tanel)

Forum Members Cars

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

C4V6
Foorumlane
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Okt 2013, 14:04
Asukoht: Kilulinn
Kontakt:

Re: C4V6 960(965) 1991 2.9 150kw (Tanel)

PostitusPostitas C4V6 » 12 Dets 2017, 13:53

Tead, ei viitsiks enda autot seisma panna hetkel kuni sõidab.
Siis on hea uus sild poegadeks kiskuda ning pirtsi + värvi saata. Siis uute juppidega jälle kokku.

Hakkan vaikselt arusaamale jõudma, et ehk ei olegi seda lukuga silda vaja. Paneks lahtise silla sisse dana luku hiljem.
Lisaks siis jääks üks alles ka.

Ma tahaks mingi hetk originalaaliähedase SQ auto kõrvale mingit rallikat ka :D

C4V6
Foorumlane
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Okt 2013, 14:04
Asukoht: Kilulinn
Kontakt:

Re: C4V6 960(965) 1991 2.9 150kw (Tanel)

PostitusPostitas C4V6 » 07 Veebr 2019, 09:56

Praeguse seisuga on nii, et ÜV nüüd lõppes ja ei viitsi seda ülevaatuseks enam siluda hetkel.

Mul on mõtteid turbokas tuua mingi hetk endale aga neil kahel paljud asjad jälle ei klapi.


Igatahes ma võiks terve auto tonniga ära anda.

Miinused:
Kere on otsas. Karpe pole, juhitiib täiesti mäda, juhiuks täiesti mäda, leidub veel nahka. Samas see ristitala millest kõik räägivad põhjaall vähemalt viimati oli normaalne.
Mootor lekib õli
Sisu on praht
Latt on läbi ja stabikamajandus on otsa saanud jälle tänaseks
Esiklaas mõrane
Midagi undab, ei tea mis asi. Tuli üleöö ja undab juba pool aastat

Plusid:
Siin teemas on enamus head asjad välja toodud.
Renoveeritud esisild koos piduritega ja sh. uute ABS anduritega
Tagumine pidurisüsteem terviklikult renoveeritud. Sh. piduriplekid ja kogu kässari süsteem koos trossidega. Supportid läksid tutikad.
Tagumised amortisaatorid uued
Pükstest pütini uus summuti (katalüsaator ka). Lambda läks uus õige pistikuga NGK, pütid bosal.
Kahed veljed (mõlemal jooksul vähemalt üks viskab, ühed lammelid, teised naastud)
Mootoril terve ring elektrit uus (andureid jms. pean silmas). Ka süütepoolid
Kardaanil uued ristid ja vahepukk
All on mingi soomes remotud käigukast, töötab hästi, õli on puhas. Uus filter ja õli on 15k küljes olnud
Kaasa saab täiesti toimiva ja heas korras teise automaat kasti (see on ka eraldi passiivslet müügis)
Toimiv püsikakang


Üldiselt kui porri toota ja karbid markoga ära teha ja stabika kondid-puksid üle käia, siis peaks puhtalt ülevaatuselt läbi minema kuna mõrad esiklaasis pole vaateväljas.

Mul ei ole tegelikult eriti kohta kus seda hoida ja lammutamisega on ka natukene nüri, muidu jupid võiks ise auto väärtust kenasti ületada.

Sobib vast kellelegi doonoriks või kui kellelgi on mingite asjade vastu huvi, siis võiks kokku koguda ja ehk mõtleb midagi välja
Samas vinterpiiterit on siin aastateks väikese rahalise süstiga.

Tanel

C4V6
Foorumlane
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Okt 2013, 14:04
Asukoht: Kilulinn
Kontakt:

Re: C4V6 960(965) 1991 2.9 150kw (Tanel)

PostitusPostitas C4V6 » 08 Veebr 2019, 13:32

Ongi uue kunde varandus nüüd. Õnneks läheb omade ringi. Kunagi isu tuleb, saan tagasi hangeldada.

Ise üritan vast ehk mitte kohe aga ala aastakese pärast endale mõne punase türbo tekitada kuna see mul kinnisidee on viimasel ajal.
Arvan, et teema võib lahti jätta. Eks ma siia jätkan kui midagi on.

Pilt
Pilt
Pilt


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 64 külalist