Traktoristi V70R`98 AWD

Forum Members Cars

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Kasutaja avatar
Mart7
Kõva postitaja
Postitusi: 190
Liitunud: 29 Juul 2016, 18:56

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Mart7 » 09 Okt 2016, 21:26

On kunagi 850 bensukal taoline probleem olnud. "disc" peaks tähendama "disconnected" ehk siis kompuuter ei saa ühendust nupuga. Tsitaat otsingust: "Lühend sõnast DISConnected, ehk siis nupu klemmid ei ole kontaktis või nupp puudub. Tavaliselt saab neid klemme seal sees väga lihtsalt paika tagasi painutada".

Priit_P
Foorumi veteran
Postitusi: 546
Liitunud: 26 Aug 2013, 21:15
Asukoht: Päälinn/ Lääne-Virumaa

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Priit_P » 10 Okt 2016, 12:10

Minu sinisel V70 oli ka aeg ajalt selline kiri ees, kui sai kompu nuppu krutitud. Natuke nuppu liigutades kadus jälle ära. Kuniks vanal pirn läbi põles. Ostsin IA`st uue ning peale seda pole sellist kirja enam näinud :) Aja jooksul sellised asjad paraku kuluvad, mõtle mitu tuhat korda seda nuppu krutitud on.
TechFrigo
Volvo V70 2,4 125kw 07/99
Peugeot Partner 1,4i 55kw 2006

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Traktorist » 10 Okt 2016, 18:34

No hetkel veel toimetab, viga tuleb aeg-ajalt. Ehk veab ja jaksab kevadeni välja :)
Huvi pärast, mis sellise vidina hind IA-st olla võiks? Vahest on Info ja romulate hinna vahe olematu
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Priit_P
Foorumi veteran
Postitusi: 546
Liitunud: 26 Aug 2013, 21:15
Asukoht: Päälinn/ Lääne-Virumaa

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Priit_P » 10 Okt 2016, 19:00

37Euri kopikatega vist oli.
TechFrigo
Volvo V70 2,4 125kw 07/99
Peugeot Partner 1,4i 55kw 2006

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Traktorist » 11 Okt 2016, 13:07

Kuna eelmine suvi sai meeltesegadushoos Info Autos lastud ära vahetada süütelukk (numbrit ei ei julge avaldada, siiamaani hakkavad käed värisema :D) ja selle käigus ilmnes, et sel autol on juba see protsess läbi viidud, ehk siis olid asendatud süütelukk ja juhiukse lukk romula suvaliste kasutatutega .(sealt sai ka selgeks miks võti ei keeranud pagassi ja kindalaegast. Tagaluuki ei saa siiamaani võtmega lahti, seal midagi kinni kiilunud lukumehhanismis vist). Tänu sellele oli mul võtmerõngas tolgendamas siis 2 võtit ja eraldi pult.
Kuna see tüütu, siis tellisin pilukate käest 2 flipkey puldi korpust. Nüüd tulemus selline:
IMG_20161011_124102.jpg
(Korpuse sisse läks siis ukse võti, seda sellepärast, et kuna aku kipub ikka alt vedama ja ka puldi lukustus alati ei võta, siis tuleb füüsilisele võtmele ikka kasutust)
[Selle puldiga üldse imelikud lood, võtab väga lähedalt ainult ja siis peab kah tihtipeale võimlema. Kusagilt teemast jäi silma, et vastuvõtja võib väsinud olla? Kus see asub?] [kas see on see püramiidikujuline julla armatuuri peal keskel?]
Kvaliteet sellel hiina junnil ei ole muidugi suurem asi võttes arvesse, et võtsin kõige odavamast otsast (nö prooviks esialgu)
Puldi sisu tuli tihendiga fikseerida, et ei loksuks ja pult töötaks. Mis mind üllatas oli selle võtme freesimine maksumus.Seda kõik võtmetöökojad ette ei võtagi minu üllatuseks. Kuna laagris avastas meister poole freesimine pealt, et ta masin pole selleks võimeline ja see ka tooriku ära rikkus, siis lõpuks sain töö teostatud Koplis
Lukukeskuses. Seal täitsa asjalikud vene poisid. Koos uue toorikuga läks 20 raha.(ainult töö 15-.) Kuigi ka neil see esimese korraga ei õnnestunud, ehk siis koodi järgi freesides ei toiminud. Hiljem manuaalselt sai tipp-topp.
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Traktorist » 05 Nov 2016, 09:07

Tere talv :) Lume ja külmade tulekuga seoses veidi põhjust tagasisidet anda.
Traktorist kirjutas:Reedel käisid mu õnnetud Meteorid siis Vihuriautos keskavade treimisel,avad treiti suuremaks ja lähevad tsentreerimisrõngastega alla kui talvekad peale saab.12 raha/velg.Hetkel rehvitöökojas komplekteerimises.Kui heaks said,see selgub juba töö käigus-ei hakka ennem lume tulekut vast naelu klõbistama niisama asfaltil.
Juhul, kui heaks said,siis peale talverehviperioodi tuleb visuaalne taastamine ka ette võtta.Kuigi keel limpsab 17" järele, jääb mugavusele apelleerides esialgu siiski 16 alla.16 mõõtu rehvid ikka soodsamad kah. Kuna erinevates kohtades sillaregullid pole rahuldavat tulemust andnud (sööb isuga välimisi servi :( )
, siis tuleb probleemi lahendamiseni valmistuda uute suvejooksude hankimiseks.Talvekaid minu arusaamade kohaselt ei peaks kulutama tänu rehvisegu pehmusele ...


Pilt (esmaspäeval)
(pilti tehtud tööst ei jõudnudki teha,aga mis sest suuremast august ikka pildistada .Kevade plaanis veits velje värvimist proovida koduste vahenditega,eks siis pildistab nii,et süda läheb pahaks)

Peab mainima,et minu arvates said küll heaks nüüd :) Neljapäeval läksid alla koos talvekatega ja peab ütlema,et ei värista ega vibreeri enam hullumoodi (Ehksiis praktiliselt üldse mitte,mingit vibra ikka tuleb sillast ja teekattest),kuni 100km/h on väga hea sõita ja kuna talvel pikemalt kiiremini vaja polegi,siis täiesti piisab.Huvitaval kombel talvekate alla monteerimisega kadus praktiliselt täielikult ära mind vaevanud kiskumine paremale (kuigi eelmised talve hooajad samade velgede-rehvide komboga läbitud..müstika)

Korraks tekitas mõned hallid karvad habemesse tuuleklaasipesuri pump,mis küll rõõmsalt urises,aga vett klaasini väljutama ei soostunud.Pani veits kukalt sügama,sest ma sõidan aasta läbi talvine klaasipesuvedelik sees.Kuigi olin suht kindel,et külmunud ta olla ei saanud,voolikud olid tühjad ja düüsid korras,valasin paaki veel kuuma vett ja lisaks kanistrist talvist,ei olnud sellest kasu midagi - rõõmsalt jätkas urisemist ent rõõmutult jäi klaas endiselt s****eks :( Tagatipuks peale väikest pikemat piinamist otsustas see pump siis üldse mitte vait jääda ja jäigi urisema,krt.Keerasid süüte välja-jäi vait.Süüde sisse-hakkas pihta jälle.Õnneks senikaua kui mööda internetti ja foorumeid kolasin kaitsmete diagrammi leida (et vähemalt pumba kaitse välja nokkida ennem kui midagi kapitaalselt..peesse jõuab minna),võttis pump mõistuse pähe ja rahunes maha.Hea seegi :)
Mulle kohe mitte kuidagi ei meeldi miinuskraadide ja tuulega auto all roomata ning kui selline asi just rehvihooaja tipphetkel juhtub (aravata võib,kas kedagi kotib su mure ,kõigil jalad - käed tööd täis ju "see -aasta-pidi-talv-taevasse-jääma" suhtumisega kodanike teenendamisega),teeb meele mõruks kl.Sooja v siis tuulevaikset garaazi kahjuks pole,pole ka sõpradel sellist kuhu vabalt nokitsema mahuks.
Aga ju siis oli ikkagi mu talvine vedelik aja jooksul oma omadused kaotanud,eile õhtul nii igaks juhuks veel korra proovides hakkas kenasti pritsima. :wink: Tna pole veel proovinud,vb jutt muutub veel :MacBoy:

Mure on ikka veel akuga,üle 5-e päeva vastu ei pea.Selletõttu sai ka akulaadija autosse soetatud,saba peab sisuliselt üle päeva järel olema,muidu kellad.Kui pikemalt seisab,siis aku tuppa (igal pool laadidjat taha panna ei saa) Eks ta tüütu ole,aga ehk saab seegi asi kunagi lahendatud.

Seniks aga-NAUTIGEM TALVE [tanz]

Aga talvel on see suur bensiinimootor-awd-Volvo kombo ikka sigahea liikur,läheb kenasti soojaks ja kinnijäämist pole karta,maanteel nagu rongiga mööda rööpaid :D Me like [ok]
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Kasutaja avatar
Klamber
Foorumi veteran
Postitusi: 1122
Liitunud: 26 Mär 2012, 16:21
Asukoht: Tallinn

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Klamber » 15 Nov 2016, 11:51

Traktorist kirjutas:
20160707_101206-1.jpeg

Oskab keegi öelda oskab mis funktsioon võiks olla pildil kõige parempoolsel lülitil ? Ma olen küll proovinud googeldada , aga edutult siiamaani. Ma ausaltöeldes pole isegi vaadanud, kas see on kuhugi ühendatud ka, aga midagi igatahes ei toimu kui seda sisse vajutada.


Äkki viitsid koodi vaadata lüliti pealt, ei leia seda kuskilt. Kuigi kahtlen, et seda täna enam kuskilt osta ka saaks aga minetea.

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Traktorist » 27 Nov 2016, 15:54

minukiri1 kirjutas:Kui kulutab ühte rehvi serva siis sööb ka naelikutel samamoodi ühe serva ära ja oi kui hästi veel. Soovitaks ikka enne uute jooksude alla panekut asjale lahendus leida.
Muidugi on ka see varjant, et kui olid vanadel rehvidel üks serv rohkem kulunud enne kui sillaregulli siis rehv kulubki sedasi edasi isegi siis kui sellad ilusti paigas. Nii et teada saad seda alles siis kui oled uue jooksu alla pannud, kas sööb veel ühte külge või mitte.


Hetkel pole veel servasid mugima hakanud, jälgime mängu.
Traktorist kirjutas:Kellegil sellist pilti on ka ette visanud?
Kompu näit läks villaseks järsku. Vahepeal viskab intervalliga sellist, nüüd läks tervenisti. Nupu kruttimisega kadus ära. Aga ennem pole midagi sellist täheldanud.
Ons kellelegi tuttav teema?

Update: Sai vahepeal Hypnot külastatud, näppu jäi uus Info nupp (nüüd pole enam "disco"auto :wink: ),ainult et valgus läbi sellel,ei hakka praegu selle pisiasjaga tegelema,suvel tuleb niikuinii valgusprogramm ette võtta, teeb sama soojaga kõik siis.
Traktorist kirjutas:Käisin auto all neid juhtmeid uurimas. Eeldatavate lisatulede juhtmed leidsin keskmise võre tagant, voolu nagu sees polnud.
Aga uduka kõrval rippuv juhe on midagi muud, tundub nagu mingi anduri oma olevat.. Vasakul pool on uduka restil küljes anduri moodi asi
Manus IMG_20160707_144527.jpg pole enam saadaval.

Aga paremal pool ainult juhe kuhu vahele pisike takisti joodetud. Samas võre anduri kohta pole nagu teisel pool.. Ideid?
Tirisin selle paremooolse juhtme üles kapotialla, selle käigus tuli takisti lahti.

See jublakas sai ka kaasa võetud, kuigi mingil põhjusel pole veel seda 10min jootmistööd suutnud ette võtta, liiga ilusad ilmad vist :D
IMG_20161127_152913.jpg

Tegu siis mootori ajule välis tempi näitava anduriga OEM 9445153

Kuna juhipoolne peegel pole kunagi soojaks läinud,siis tegelikult sai algselt selle järele Hypnotiza õuele üldsegi mindud.
Peale vahetust...ikka ei soojene.Mõõtsin voolu kui soendus sees, paremale poole tuleb 10,V aga juhi poole ainult 4V millegagi. Huvitav ,kust kohast viga otsima hakata?
Alguses arvasin,et lihtsalt meeltesegaduses panin vana peegli tagasi, aga tna proovides ei hakanud kumbki tööle.
Siit veel paar tobedat küsimust: parempoolne peegel oli ühendatud nii,et ülemine klemm must juhe (miinus?)ja alla sinine(Pluss?)
Aga juhipoolne peegel oli ühendatud algselt vastupidi.Siit tobe küsimus, et kas on mingit vahet kuidaspidi see soojendusega peegel ühendatud on? Praegu tõstsin ühendused ümber samamoodi nagu kõrvalistuja poolgi.
Teine loll küsimus ,kuidas kontrollida soojendusega peegli korrasolekut testriga? Ja mis numbreid peaks näitama seljuhul
Viimati muutis Traktorist, 28 Nov 2016, 09:07, muudetud 1 kord kokku.
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Grefix
Foorumlane
Postitusi: 28
Liitunud: 15 Mai 2016, 23:29

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Grefix » 27 Nov 2016, 17:26

Võta juhtmed küljest ära ning mõõda takistust peegli otste pealt , numbrit öelda ei oska aga peaks jääma siiski sinna vahemikku mis töötaval peeglil. Eeldusel muidugi,et sa pole töötavat peeglit soojendanud eelnevalt lase tal õues max pool tundi seista siis tingimused mõlema peegli jaoks samad ja näidud arvestatavad.
Oleks kuulnud kui sind tehti oleks hüüdnud ärge tehke. :roll:

Kasutaja avatar
ants
Foorumi veteran
Postitusi: 4760
Liitunud: 17 Juun 2005, 17:15
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas ants » 27 Nov 2016, 17:59

Võta ukseposti küljest pistik lahti, seal võib takistus tekkida.
745 GL ´91; LR90 ´87.

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Traktorist » 30 Nov 2016, 22:53

Traktorist kirjutas:
Aga ju siis oli ikkagi mu talvine vedelik aja jooksul oma omadused kaotanud,eile õhtul nii igaks juhuks veel korra proovides hakkas kenasti pritsima. :wink: Tna pole veel proovinud,vb jutt muutub veel :MacBoy:


Jutt muutuski, klaasipesur otsustas täiesti vait jääda. Vahetusse läksid siis mõlemad klaasipesu pumbad, nüüd jälle hea sõita, kuigi tagaklaasile endiselt vett ei tule. Praegu lammutama ei hakka, jääme sooja suve ootama 8)
Töö teostas Pettompluss. [ok]
Veel juhiti tähelepanu, et õlifiltri vahelt immitseb õli (sai õlifiltrit ettenähtud 20n üle pingutatud, tundub, et jäi pidama) ja et roolilatt lekib ning tagasillas pukse ja konte vaja vahetada. Veermik jääb järgmisse aastasse, roolilatt tehakse garantiikorras Remmonis üle mingi aeg detsembris (veits oli mingi tihendi vahelt märg)
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Traktorist » 15 Dets 2016, 21:42

Kergitame teemat;)
Läksin reklaami ohvriks ja hankisin lähituledesse viimased Osram Nightbraker Laserid,peaks nagu 20 prossu rohkem valgust olema,aga ausalt õeldes selliste vesiste kaamosilmadega ma oma kulunud reflektorite ja täksitud tuleklaasidega mingit efekti kl ei märganud.Naise arvates veits valgem,aga see vast sellest ,et eelmised NB Unlimited on juba 2 a vanad ka,teadupoolest ajaga halogeenide valgusvõime väheneb.
Samas niipalju kui netis nende kohta on,siis suurt erinevust pole ka testides täheldatud.Mulle on nüüd endale selgeks saanud,et iga pluss 90% pirn (Bosch,GE,Narva jne) on parem kui 6kuud ees olnud NB-d v Philips Extremed.Vaatab siis järgmine sügis uuesti,järgmise aasta jooksul peaksid uued tuled riiulilt lõpuks auto külge jõudma.
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Kasutaja avatar
stonestick
Kõva postitaja
Postitusi: 131
Liitunud: 04 Okt 2014, 15:43

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas stonestick » 15 Dets 2016, 23:52

Igen tuled ongi paras ebaõnnestumine mu meelest, ostsin sinna ka kunagi samad pirnid ja suurt vahet ei näinud. IIgen on juba hoopis teine teema, seal näitab Nightbreaker või sellelaadne toode valgust päris hästi :)

Ott09
Foorumi veteran
Postitusi: 655
Liitunud: 23 Aug 2012, 16:08

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Ott09 » 16 Dets 2016, 09:15

sama jutt, 2 genil olid NB ja vaga rahul olin, muidugi suht regulaarselt 8k tagant vahetasin sest läbi läksid, ilmselt ei jõudnud ära manduda :D
2012-2014 1997 v70 2,5 tdi müüdud
2014- 2016 2003 v70 d5 pestav edition :) müüdud
2016- 2024 2009 xc70 heico sportiv müüdud
2023- 2024 2014 v60 4x4 d4 müüdud
2024-..... xc90 2017 (My2018) d5

Murr
Kreisi postitaja
Postitusi: 447
Liitunud: 14 Juun 2013, 11:34

Re: Traktoristi V70R`98 AWD

PostitusPostitas Murr » 20 Dets 2016, 20:46

pane korralikud xenonnind, mul on ja väga rahul, anu mul uued esituled ka mudugi.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist