Foorum phpBB 3 põhjal

Ettepanekud, probleemid

Moderaatorid: Henn, Leho

Kas sa soovid uut foorumit uues kuues?

Jah, soovin.
70
56%
Vana foorum on hea küll
29
23%
Mul suva
26
21%
 
Hääli kokku: 125

Kasutaja avatar
bronec
Das Boost
Postitusi: 1775
Liitunud: 16 Veebr 2006, 13:51
Kontakt:

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas bronec » 01 Veebr 2012, 21:03

See chat ei tahagi korralikult MS-DOS-is töötada, soovitan sul vähemalt Win 3.1 peale minna.
DIM, CEM, ICM, CCM, ABS, ECM ja teiste moodulite remont. CEM kloonimine, seadistamine ja taastamine(virgin). HU seeria makkide remont, SC-802/805 kood. Keelevahetus.

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas supp » 01 Veebr 2012, 21:06

ok, mitte et ma midagi aru sain mis sa ütlesid, aga ehk jama on mu arvutis siis
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Kasutaja avatar
kaak
Jupp traati ja väljamaa näpitsad
Postitusi: 1004
Liitunud: 23 Jaan 2007, 16:39
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas kaak » 01 Veebr 2012, 22:47

1)Uuenda flash ja java versioonid.
2)Uuenda browseri tarkvara.
3)Loobu sellest vanast dialup modemist ja selle suurest kiirusest
4)Tee postituste vahele rohkem õllepause, ära koorma serverit üle
1800s T5
e36 T5

Moose
Davaj-Davaj, patom pasmotrim
Postitusi: 1481
Liitunud: 07 Jaan 2008, 00:01
Asukoht: Tartu

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas Moose » 20 Apr 2012, 11:32

Ma ei tea kuidas Sul Kaak need foorumiseaded küll tehtud on, aga võiks saada teemat tõsta. Müügi/ostu teemad vajuvad kaugele ära muidu ja muud üle ei jäägi kui uus teema. Ise ka just netis kolades avastasin, et foorumi seadetest on täitsa võimalik lubada teema tõstmine :D

Kasutaja avatar
Volvo Club
Volvo Club liige
Postitusi: 1122
Liitunud: 15 Juun 2005, 21:12
Asukoht: Tallinn / Jüri
Kontakt:

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas Volvo Club » 20 Apr 2012, 20:24

Postituste tõstmine on spetsiaalselt maha võetud et ei hakkaks võidu Up-mist.
Pildialbumid http://picasaweb.google.com/volvoclubestonia
Haagissuvila rent
56495585; 56495125
www.volvoclub.ee
SKYPE: volvoclub

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas Liiwaannus » 20 Apr 2012, 23:18

A Kas ei ole võimalik teha ajapiiranguga upimist, a la 5 või 10 päeva järel saad kergitada. Duplikaatpostituste tekitamine pole ka ju otstarbekas.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Moose
Davaj-Davaj, patom pasmotrim
Postitusi: 1481
Liitunud: 07 Jaan 2008, 00:01
Asukoht: Tartu

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas Moose » 21 Apr 2012, 21:28

On täiesti võimalik panna mingi teatud aja tagant uppimise võimalus, kuna siin foorumis see aktiivsus nii metsik ei ole siis iga 7 päeva tagant oleks täiesti normaalne saada uppida. Ise ka jubedalt tahaks seda varianti :D

Kasutaja avatar
Volvo Club
Volvo Club liige
Postitusi: 1122
Liitunud: 15 Juun 2005, 21:12
Asukoht: Tallinn / Jüri
Kontakt:

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas Volvo Club » 22 Apr 2012, 08:17

Ei näe sellel vajadust. Kui tehakse korralik müügikuulutus ja mõistlik hind, siis leiab auto ka kiiresti ostja.
Korralikule kuulutusele on võimalik saada ka kleeps väikese tasu eest ajalise piiranguga ja siis on ta teistest postitustest esile tõstetud
Pildialbumid http://picasaweb.google.com/volvoclubestonia
Haagissuvila rent
56495585; 56495125
www.volvoclub.ee
SKYPE: volvoclub

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7042
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas Tanel » 22 Apr 2012, 09:30

Volvo Club kirjutas:Ei näe sellel vajadust. Kui tehakse korralik müügikuulutus ja mõistlik hind, siis leiab auto ka kiiresti ostja.
Korralikule kuulutusele on võimalik saada ka kleeps väikese tasu eest ajalise piiranguga ja siis on ta teistest postitustest esile tõstetud

Julgen su väites kahelda.

oled sa üritanud siin autot müüa? Ainuke kriteerium kiireks ostuks on kas keegi kindel otsib kindlat marki ja on valmis maksma ükskõik mis hinda selle eest.
Teine on naeruväärselt madal hind mis ei nõuaks tõstmist, kuna asi kiirelt müüdud.

Või et tänapäeval hakkame juba stickide eets ka raha nõudma?
Niikaua kui siinne asi on täielikult läbinähtamatu ja ma ei tea kelle taskusse mu raha läheb siis ma küll ei ole nõus maksma mingit raha sellise asja eest. Kuidas ma saan kindel olla et mu raha läheb just foorumi ülalpidamisele, mitte kellegi vorsti arve tasumiseks?


Tõstmine oleks vägagi vajalik või soovite tõesti et iga nädal hakkaks samu kuulutusi siia tulema?
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas Liiwaannus » 22 Apr 2012, 10:15

Ja tulemuseks on terve hu kekhtetuid ja sulgemata kuulutusi. Pigem võiks olla, et kuulutused nt kustuvad peale 6 kuud mitte torkimist vms, sest paljud ei viitsi pärast sulgeda ja tekitavad infomüra. Siis saaks kindel olla, et ka 7 kuu pärast elus olev kuulutus on jõus endiselt.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Moose
Davaj-Davaj, patom pasmotrim
Postitusi: 1481
Liitunud: 07 Jaan 2008, 00:01
Asukoht: Tartu

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas Moose » 22 Apr 2012, 10:58

See on küll natuke sinisilmne vaade asjale.. üheski foorumis ei lähe autod/varuosad hetkega müügiks, ükskõik kui hästi need kuulutused vormistatud pole. Täiesti normaalse hinnaga asju müüb teinekord ka sr.org foorumis ulmekaua, kuigi seal liigub väga palju rahvast pidevalt läbi, rääkimata siis veel sellest foorumist.

Kasutaja avatar
kaak
Jupp traati ja väljamaa näpitsad
Postitusi: 1004
Liitunud: 23 Jaan 2007, 16:39
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas kaak » 22 Apr 2012, 22:07

mnjaa. Selle müügiteemaga peab midagi ette võtma küll. Vestlusnurgaks teda igatahes me ei tee, meie seas on lihtsalt väga palju neid, kes ei suuda vait olla.
Järgi jääb valik kujundada ümber süsteem.. näites et mõni phpbb moodul installeerida, millel on turu funktsioon, kui selliseid mooduleid on üldse mis meile sobiksid.
1800s T5
e36 T5

Kasutaja avatar
Volvo Club
Volvo Club liige
Postitusi: 1122
Liitunud: 15 Juun 2005, 21:12
Asukoht: Tallinn / Jüri
Kontakt:

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas Volvo Club » 22 Apr 2012, 22:49

Kes on ütelnud et müügitöö peab kerge olema?
Palju on vastuväitlejad viimase poole aasta jooksul autot müünud? 1-2 tk.
Ei peaks olema palju tahetud teha korra kuus copy-paste uus postitus.
Internet tuleb oma kasuks tööle panna mitte loota foorumi postitusele.
Ega tihem postituste tegemine upimine ei kiirenda müüki.
Iga päev loeb foorumit 50 -100 ja enamat registreeritud kasutajat ja iga kord peavad need kasutajad uute postituste vaatamisel sirvima nimekirjas ka upitud müügikuulutusi. Paarkümmend müüjat ja 1000 lugejat. Kellel peaks mugavam foorumisolema?
See on juba korra läbi käidud etapp.

Mis puudutab tasulist silditamist ja vorsti arvetest, siis raha läheb MTÜ Volvo Club Estonia arvele.
Muidugi kui sellisel teenusele-klubi toetamisele soovijaid on.
Pildialbumid http://picasaweb.google.com/volvoclubestonia
Haagissuvila rent
56495585; 56495125
www.volvoclub.ee
SKYPE: volvoclub

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7042
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas Tanel » 22 Apr 2012, 23:21

Mina olen loobunud siin asjade müügist kuna puudub upitamise võimalus ja ma tõesti ei viitsi kopeerida pasteerida ja teha sama teemat jälle ja jälle väikeste muudatustega.
Mitu korda oled sa ise siin müünud midagi peale seda aega kui see nõmedus siin peale pandi?


Niikaua kui ei ole toimivat volvoklubi ei näe ka põhjust maksta summat. Ma ei saa ju kuidagi kindel olla mis mu rahaga tehakse seal.
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

Kasutaja avatar
kaak
Jupp traati ja väljamaa näpitsad
Postitusi: 1004
Liitunud: 23 Jaan 2007, 16:39
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Foorum phpBB 3 põhjal

PostitusPostitas kaak » 23 Apr 2012, 12:38

Tanel kirjutas:Mina olen loobunud siin asjade müügist kuna puudub upitamise võimalus ja ma tõesti ei viitsi kopeerida pasteerida ja teha sama teemat jälle ja jälle väikeste muudatustega.
Mitu korda oled sa ise siin müünud midagi peale seda aega kui see nõmedus siin peale pandi?


Niikaua kui ei ole toimivat volvoklubi ei näe ka põhjust maksta summat. Ma ei saa ju kuidagi kindel olla mis mu rahaga tehakse seal.


Usun et kuulutuse tegemine võiks minna küll tasuliseks- näiteks kasvõi 10-50 senti kuulutus kuuks ajaks (olenevalt rubriigist), hulgikauplejatele kirvem. Selle saaks korraldada ettemaksu kontoga. Samuti saab teha meie MTÜ konto läbipaistvaks liikmetele.
Mis selle rahaga teha saab? Web majutuse ja domeeni pikendamisegi võiks vähemalt kuidagi ära katta. Kui hästi läheb siis õlut ja grillliha üritustele, särke meestele-naistele, meeneid.. midaiganes. Praegu laiutab küll tühjus meie eelarvekeses (minu andmetel).
Võtan selle kuulutuste mootoriga midagi varsti ette küll, ei õnnestu tõesti seda ühtsust saavutada ka mitte suure punase sissejuhatusega ja juurde on vaja lahtritest: paku oma hind, kommenteeri, ühtne ülesehitus jms. Seda ei saa teostada lihtsalt postitamisele lubamisega. Sõrgade vastuajamise asemel võiksite hoopis pakkuda häid php+mysql mootoreid selle keskkonna loomiseks.
1800s T5
e36 T5


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist