Tsitaadid kustuvad postitustest

Ettepanekud, probleemid

Moderaatorid: Henn, Leho

Kasutaja avatar
164
Foorumi veteran
Postitusi: 871
Liitunud: 14 Okt 2013, 21:24
Asukoht: Tallinn

Tsitaadid kustuvad postitustest

PostitusPostitas 164 » 08 Nov 2017, 21:46

LP. Härrased moderaatorid, kes teist järjepidevalt tsitaate täiesti põhjendamatult ära kustutab?

Kui ma oma postituses tsitaati kasutan, siis sorteerin välja selle osa millele tahan viidata või vastata-ülejäänud osa tsiteeritud postitusest kustutan - sellel funktsiooni kasutamisel on oma mõte. Aga täiesti meelevaldselt ja järjepidevalt lihtsalt neid kustutada... :-?

Oleks ka viisakas, kui moderaatori poolt postituse muutmisest jääks jälg maha ja/või moderaator oma tegevust ka põhjendab - nagu mõnes eeskujulikus foorumis see käib.

Või on tegemist siin mingi IT müsteeriumiga üldse?

Kasutaja avatar
Igor
Volvo Club liige
Postitusi: 873
Liitunud: 19 Juun 2005, 09:58
Asukoht: Lõuna-Harjumaa

Re: Tsitaadid kustuvad postitustest

PostitusPostitas Igor » 08 Nov 2017, 21:59

Mina kustutan.
Enamus kasutajaid kasutab "tsiteeri" nuppu täiesti põhjendamatult, selle asemel võiks kasutada "vasta postitusele" nuppu.
Kui pead inimesega dialoogi, sa ju ei korda tema poolt öeldut, et siis talle vastata. Tema omakorda kordab oma esimest mõtet, siis sinu oma ja alles siis tuleb uus mõte. Vaata mõnda vanemat teemat, kolme kasutaja poolt avaldatud kolm posti on tänu tsitaatidele kilomeeter pikad.
Kui see kedagi veel häirib, siis lõpetan tsitaatide kustutamise ja tsiteerige nii palju, kui süda lustib.
Lihtsalt paljud kasutavad "vasta teemale" nupu asemel "tsiteeri"nuppu.
Ühes eeskujulikus foorumis oli kunagi ka selline reegel, et vastates eelnevale postile, ei tohtinud seda tsiteerida.
Вольво c cемëрки начинается!

Kasutaja avatar
164
Foorumi veteran
Postitusi: 871
Liitunud: 14 Okt 2013, 21:24
Asukoht: Tallinn

Re: Tsitaadid kustuvad postitustest

PostitusPostitas 164 » 08 Nov 2017, 22:29

Igor kirjutas:Enamus kasutajaid kasutab "tsiteeri" nuppu täiesti põhjendamatult, selle asemel võiks kasutada "vasta postitusele" nuppu. ... Vaata mõnda vanemat teemat, kolme kasutaja poolt avaldatud kolm posti on tänu tsitaatidele kilomeeter pikad.

Jah, su tegevusel on point, nendel olukordadel nagu põhjendasid. Aga ka näiteks tsiteerimise eesmärk käesolevas teemas on mul viidata selliselt, kuna soovin vastata just sinu nendele väidetele.
Samuti mõnes teemas on väga aktiivne sõnavõtt, siis vastuse sidusus kaob ära, kui ei viita vastust tinginud postitusele või selles olnud konkreetsele väitele/lausele. Ise püüan jälgida üsna täpselt, et lihtsalt müra ei tsiteeriks.
Sageli postitatakse tõelist (teemavälist või targutavat) jurri lihtsalt suusoojaks - sellisel juhul on tsiteerime hädavajalik tegevus.

Kasutaja avatar
Igor
Volvo Club liige
Postitusi: 873
Liitunud: 19 Juun 2005, 09:58
Asukoht: Lõuna-Harjumaa

Re: Tsitaadid kustuvad postitustest

PostitusPostitas Igor » 09 Nov 2017, 06:49

Jah, praegusel juhul on tsitaadil enam-vähem point, kuid kui oleksid tsiteerinud minu kogu posti, oleks see ju ebavajalik. Niigi on aru saada millest jutt.

Kui mõnes pikemas teemas keegi avastab, et tal on midagi alguses öeldu kohta lisada ja tsiteerib, siis seal on tsitaadid kenasti alles.
Вольво c cемëрки начинается!

Kasutaja avatar
marko1975
Kreisi postitaja
Postitusi: 386
Liitunud: 07 Mai 2022, 08:25
Asukoht: aespa

Re: Tsitaadid kustuvad postitustest

PostitusPostitas marko1975 » 31 Jaan 2023, 16:11

ei leidnud õiged kohta aga.......


kas võimalik neid turu teema postitustele panna mingi ajaline piirang, mille möödumisel postitus haitub. seega ju väheneks turu teemas nende postituste hulk ja praegu ei saa pihta ka kas on veel pakkuda või pole.

saate aru vast mis ma silmas pean.
Volvo XC90 - 2004
Honda CRV - 2007


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist