Koduleht

Ettepanekud, probleemid

Moderaatorid: Henn, Leho

Kasutaja avatar
Atsss
Kõva postitaja

Koduleht

PostitusPostitas Atsss » 17 Apr 2017, 22:12

Tere mehed ja naised,

Ma pole avastanud, et meil eksisteeriks koduleht. Meil eksisteerib foorum, aga kodulehte ei leia. Vabandan, kui see eksisteerib, kuid mis baasil siis, kas wordpress, joomla vōi hoopis keegi ise disaininid tausta ja koodinud variandi valmis?

Miks selle teema tõstatan on see, et klubil võiks olla koduleht, kubu saaks teha galerii, kus siis on kokkutulekudest pilte, oma foorumi autodest pilte.

Prooviks siinsed kokkutulekud panna kodulehele jooksma, mis kindlasti oleks jälle hea.

Ma ise töötan IT alal ning saaksin hakkama, kui oleks vaja midagi uut valmistada.

Mida arvate Teie kodulehest, kui seda pole?

Kui on, siis mis võiks seal olla?
Esimene auto - XC90 2005 120kw - Müüdud
Teine auto - Ford Galaxy 2011 147kw - Müüdud
Kolmas auto - XC90 2007 V8 232kw - Alles

Kasutaja avatar
kaak
Jupp traati ja väljamaa näpitsad
Kontakt:

Re: Koduleht

PostitusPostitas kaak » 17 Apr 2017, 23:03

Atsss kirjutas:Tere mehed ja naised,

Ma pole avastanud, et meil eksisteeriks koduleht. Meil eksisteerib foorum, aga kodulehte ei leia. Vabandan, kui see eksisteerib, kuid mis baasil siis, kas wordpress, joomla vōi hoopis keegi ise disaininid tausta ja koodinud variandi valmis?

Miks selle teema tõstatan on see, et klubil võiks olla koduleht, kubu saaks teha galerii, kus siis on kokkutulekudest pilte, oma foorumi autodest pilte.

Prooviks siinsed kokkutulekud panna kodulehele jooksma, mis kindlasti oleks jälle hea.

Ma ise töötan IT alal ning saaksin hakkama, kui oleks vaja midagi uut valmistada.

Mida arvate Teie kodulehest, kui seda pole?

Kui on, siis mis võiks seal olla?

Tere!

Olles ise vabatahtlikuna volvoklubi foorumi ja serverisse majutusega juba aastaid-aastaid aktiivselt/passiivselt tegelenud, pooldan igati motiveeritud noorte kaasamist. Leht on tore asi, see võiks joosta ka veits phpbb foorumi info põhjal (et praeguse 1 töötava asja asemel ei peaks kahte eraldi asja haldama hakkama keegi), st uuesti seletatuna kasutaks foorumi kindlaid teemasid oma dünaamilise sisu kuvamisel ja staatiline sisu oleks siis backendis määratud jne.. ofc pbpbb ei võimalda paljude tänapäevasemate asjade viisakat kujundamist aga ka selle haldamine võiks igale mugav olla.

Igatahes kui on reaalne huvi asi algusest lõpuni viia, olen mina õige kontakt. Kui mingi prototüüp juba jooksma hakkab, siis küll hala ja asjalikud ettepanekud koos ilusa lõpptulemuseni viivad!

Terv,
kaak
Programmeeritava juhtaju MS paigaldus ja seadistus. Parim kvaliteet Eestis.
55592369

Kasutaja avatar
sanderk
Foorumi veteran

PostitusPostitas sanderk » 25 Apr 2017, 12:13

Ma lubasin mingi aeg suure suuga aidata selle kodulehe asjus. Nüüd häbenen, sest mul pole lihtsalt aega kahe töökoha kõrvalt :(

wackou
Foorumi veteran
Kontakt:

PostitusPostitas wackou » 12 Mai 2017, 15:35

Kas jutt käib siis ametlikust Volvoklubist?
Ja mis selle lehe sisu võiks olla?
Ise tegelen kodulehtedega ja kogemus näitab, et hea lehe loob hea sisu.
Foorumi feed pole ehk vaja sinna kuvada, kui eesmärk on midagi muud.
Kas neid kokkutulekuid on piisavalt, et asjal jumet?
Lehe sisu peab ikkagi aktiivselt uuenema, et keegi seal lehel käiks.
440/580

Kasutaja avatar
-taf-
Kreisi postitaja

PostitusPostitas -taf- » 16 Mai 2017, 09:15

Mul tekkis sama küsimus. Mis selle lehe väärtuslikuks muudab? Leht lehe pärast ei ole vaeva väärt.
Teen su autost pildid
Alfa 166 3,0 '99
508SW 2,0hdi '12
s60 2,4 125kW '02
Astra 1,7 cdti '07
v70 2,5 tdi '99

Grefix
Foorumlane

PostitusPostitas Grefix » 28 Mai 2017, 19:26

Ma ei näeks otseselt mõtet "uudiste" jms sektsioonil seal, aga võiks ju olla midagi visuaalselt paremat kui praegune link lihtne link.
Vce logo , mõni pilt ja link foorumisse ja võibolla ka mõnele töökojale/poele kes pakub volvoklubi liikmetele soodsamaid pakkumisi ?
Oleks kuulnud kui sind tehti oleks hüüdnud ärge tehke. :roll:

Kasutaja avatar
ants
Foorumi veteran

PostitusPostitas ants » 28 Okt 2018, 22:13

Kas foorumi kell on veel suveajas?
745 GL ´91; LR90 ´87.

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline