Volvo V50 AUX sisend

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

kulpz
Foorumlane
Postitusi: 22
Liitunud: 05 Okt 2017, 19:23

Volvo V50 AUX sisend

PostitusPostitas kulpz » 05 Juul 2018, 22:06

Tere

Küsimus, kas Volvo V50 (2.0D 100kW, 2005a) on võimalik mingisugusel moel luua AUX sisend või selline sisend, millega saaks telefonist muusikat mängida? Olen tükk aega erinevatest foorumitest otsinud ning olen leidnud erinevaid variante, kuid vähe on olnud tagasisidet nende töötamise ning helikvaliteedi kohta.

Kasutaja avatar
Johnson
Foorumlane
Postitusi: 90
Liitunud: 27 Veebr 2018, 22:45

Re: Volvo V50 AUX sisend

PostitusPostitas Johnson » 28 Juul 2018, 21:18

Ma nüüd kõikide v50te kohta ei tea rääkida, aga naise v50l on käetoe sees aux pistik olemas selle jaoks. Lihtne ja mugav. Vaata järgi.

Kasutaja avatar
LehoL
Foorumlane
Postitusi: 49
Liitunud: 22 Dets 2017, 18:37

Re: Volvo V50 AUX sisend

PostitusPostitas LehoL » 29 Juul 2018, 01:53

Mõtlesin kunagi sama asja peale pika mõtlemise peale ostsin endale hoopis xiaomi roidmi 3 fm transmitteri... Ei pea juhtmega jurama ja peale vähemalt viit erinevat transmitterit proovides jäi see esi kohale. Pistad sigareti süütajasse, tõmbad telefoni rakenduse ja voila. Ühendab ilusti telefoniga automaatselt ära läbi Bluetoothi nii kui autosse istud ja võtit keerad (rakendusest saad valida ka nö vaike rakenduse mis tööle läheb kui telefon transmitteri ga ära ühendab, minul hakkab automaatselt kohe Spotifyst muusika mängima.
2x usb pesa ka 2.4A kui ei eksi. Rakendusest saad sagedust muuta (ise katsetades leidsin et lõuna eesti kandis 93.1 on hea, Tallinna kandis vist 87.5).

Võrreldes aux kvaliteediga tundus see julla võrdväärne, madalad ja kõrged ei kao kuhugi ära.

Ei reklaami, lihtsalt soovitan. :)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist