mootor lonkab tühikäigul.

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

Kasutaja avatar
japs4u
Foorumlane
Postitusi: 59
Liitunud: 25 Sept 2018, 20:12

mootor lonkab tühikäigul.

PostitusPostitas japs4u » 13 Apr 2020, 21:41

Tere kõik see pere.
Autoks v70, 2,4d 120kw 2008a
Mure siis järgmine.Ja äkki on kellegil sama probleem olnud või siis oskab abi anda.
Nimelt lonkab auto tühikäigul.Laen video ka üles mingi hetk youtube.
sai siis pihusti tagasivoolud ära mõõta.selgus,et osa pihusteid olid oma aja ära elanud.
ostsin kasutatud pihustid 5tk.enne peale keeramist kindluse mõttes käis veel pingist läbi.kõik olid ok,kuigi paaril näitajad kõrged,aga lubatud piirides.
pandi pihustid peale.ja auto käis nii 2-3 päeva ok ja kütusekulu oli ka kukkunud 7,1 pealt 6,3-5 peale.Siis hakkas jälle lonkama masin.kuna paaril pihustil olid näitajad natuke kõrged otsustasin maha keerata ja need ja vahetasin teise komplekti vastu.Aga need hakkasid kohe nii tööle et mootor lonkab jubedalt.Veateadet ees pole.Nüüd siis küsiks mis edasi peaks tegema.tellisin ka pihusti pistikud uued.Peaks varsti tulema.saab need ka uued panna,aga usune,et tolku pole ka nende vahetamisest.muide kütusekulu on viimaste pihustitega tõusnud nii 7-7.3 peale tagasi.
Loodan,et keegi oskab nõu anda või isegi vajadusel abiks olla.

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: mootor lonkab tühikäigul.

PostitusPostitas kloox » 14 Apr 2020, 07:26

Erineva kodiga pihustid ei sobi väga kokku vast ning äkki tuleks ajule ka teda anda uute pihustite koodid ning siis võiks korda saada.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

Kasutaja avatar
japs4u
Foorumlane
Postitusi: 59
Liitunud: 25 Sept 2018, 20:12

Re: mootor lonkab tühikäigul.

PostitusPostitas japs4u » 14 Apr 2020, 09:45

Nendel masinatel kirjutab auto ise teatud kilomeetrite pealt ringi

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: mootor lonkab tühikäigul.

PostitusPostitas kloox » 14 Apr 2020, 10:22

Aga näitajad,pilti näitajatest ei taha panna,kui abi soovid?Muidu nagu rohkem naised saunas rääkisid jutu moodi tuleb välja.Ja kasutatud pihustitega on omaette teema,kuidas nad tööle hakkavad.Olgugi,et stendis näitajad korras,aga tegelikkuses ikka lonkab mootor.Mina olen ise uued või tehasetaastatud peale pannud või kui hädasti ikka kasutatuid vaja,siis klient ise otsib ja vastutab.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline