Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

diselmotoor
Kõva postitaja
Postitusi: 131
Liitunud: 06 Apr 2016, 13:13

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas diselmotoor » 09 Mär 2017, 17:02

164 kirjutas:
Loff kirjutas:Pane vaim valmis, saad oma vastused aga mitte foorumi vahendusel!

Trdi kauboikapitalism, ma ei või. :D


Üle prahi, pane vaim valmis :D . Mis minnakse siis rusikatega vastuseid jagama või?? Varsti ei julge enam Kadrina lähedalegi minna..

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas arny » 09 Mär 2017, 17:18

bronec kirjutas:Kahjuks peab tunnistama, et meil on vähemalt paar korda kodulehel olev hinnapäringu vorm streikinud ja jätnud päringud edasi saatmata. Samuti ei saa välistada, et mõni meil on puhkuste vms tõttu jäänud vastuseta. Kliendile see kindlasti positiivset muljet ei jäta, kui tema päring jääb vastuseta ja talle võib tunduda, et temaga lihtsalt ei taheta tegeleda. Arvan, et enamasti on tegelmist lihtsalt mingi tehnilise või inimliku faktoriga ja oma päringut tasub paari päeva pärast korrata või lihtsalt üle helistada.


Mul on lihtsalt komme küsida pakkumisi mitmest kohast ja ootan tavaliselt kuni nädal ja see kes vastanutest teeb parema pakkumise selle juurde lähen. See kas kellelgi jääb minu küsimus saamata või mitte seda ma ei tea ja uuesti küsimine tundub juba imelik, et kui esimene kord küsisin ja ei vastata äkki ei oldagi huvitatud, see suht levinud suhtumine eestis. Et siin kohal kindlasti ei musta Cranki, lihtsalt minuga juhtus nii.

Danel15
Foorumlane
Postitusi: 39
Liitunud: 20 Aug 2016, 21:26

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Danel15 » 09 Mär 2017, 17:54

Iceman kirjutas:Et see teema päris OT-ks ja "peksame Loff´i" teemaks ei läheks, siis see kolmas ettevõte millest kirjutasin oma eelmises postis on A-Osa OÜ.
Koduleht on http://www.automaatkast.ee/.

Kui kellelgi on täpsemaid kogemusi, võiks kirjutada. Mulle see härra Heigo jättis asjaliku mulje.


Ootaks ka huviga Heigo kohta arvamusi/kogemusi!

Kasutaja avatar
Loff
Ära roni, tapab!
Postitusi: 4958
Liitunud: 03 Jaan 2008, 16:42
Asukoht: Maal
Kontakt:

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Loff » 09 Mär 2017, 18:46

diselmotoor kirjutas:
164 kirjutas:
Loff kirjutas:Pane vaim valmis, saad oma vastused aga mitte foorumi vahendusel!

Trdi kauboikapitalism, ma ei või. :D


Üle prahi, pane vaim valmis :D . Mis minnakse siis rusikatega vastuseid jagama või?? Varsti ei julge enam Kadrina lähedalegi minna..

Sellest järeldan, et Sina ajad asju ainult rusikatega.

Ilmselgelt ei suudeta minu vastuseid siin foorumis enam võtta kui eraisiku seisukohti siis polegi siin rohkem midagi rääkida.

Klaveri taga olete kõik kanged kiruma ja sajatama. Kui midagi on öelda siis teate, kus ma töötan. Ootan.

See jääb nüüd viimaseks vastuseks minu poolt siin foorumis, selles teemas kohe kindlasti. Eluga targematki teha kui siin kõigile tõestada, et ma ei ole kaamel.

Edu!
Viimati muutis Loff, 11 Mär 2017, 21:40, muudetud 1 kord kokku.
https://www.youtube.com/@paavokaleva
244DL '82 B21A 74kW M45
745GL '87 B230F 85kW M46
745GL '88 B230F 85kW M47
745GL '88 B230F 83kW ZF4HP22
V70XC '01 B5244T3 147kW AW55-51
XC90 '04 B6294T 200kW 4T65

Kasutaja avatar
gljuk
Foorumi veteran
Postitusi: 4383
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas gljuk » 09 Mär 2017, 19:17

Hei, Loff, võta rahulikumalt. Ma sain ka siin viimati pähe. Nüüd väga ei viitsi postitada, aga vahel, kui igav on, käin ikka lugemas, ja vahel ka kirjutamas :)
Diagnostika,Remont,Elektritööd,CEM,ECM kloonimine,DIM,SAS(rooliasendiandur),DEM(Haldex),ICM,HU850/650 jm.Garantii
Programmeerimine, keelevahetus, IMMO mured, ChipTuning, EGR DPF lahendused
Tel:58O46O96

Tanel313
Kõva postitaja
Postitusi: 258
Liitunud: 09 Aug 2016, 15:34

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Tanel313 » 09 Mär 2017, 19:55

Ka mulle tundus see "vaimu valmispanek" Loffi poolt mitte kõige õnnestunumalt sõnastatud lausete hulka kuuluvat. Tagajärjeks oli siiski väga meeldiv telefonikõne Jürgenilt, millest selgus tõsiasi, millele Loff oleks mõistukõne asemel võinud ammu tähelepanu juhtida - nimelt kui Hõbenool vahetab hüdraulikabloki ning viga selles polnud, siis ostetakse blokk tagasi ning klient maksab ainult peale- ning mahamonteerimise eest.

Hõbenoole poolt siis apsakas, et seda mulle mitte keegi ei ütelnud ning kuna Eestis keegi teine sellist varianti ei paku, ei oska klient kuidagi küsida ka.

Ühesõnaga minul Hõbenoolele pretensioone pole ning homme lepime kokku aja, mil saan oma Peugeot käigukastiremonti viia.

Harrikald
Kõva postitaja
Postitusi: 223
Liitunud: 22 Sept 2011, 12:15

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Harrikald » 10 Mär 2017, 09:46

Olen minagi oma xc aut. kasti õli käinud Hõbenooles vahetamas .mingi aasta või poolteist tagasi . Mulle jäi küll positiivn mulje. polnud mingit tõukamist. Kui autol õli vahetati istusin koos naisega sealsamas mingis boksis diivani peal ja sain silma peal hoida. Loomulikult oli mul vaja asja lähemalt uurida ja küsida. mis oli ka lubatud ja küsimustele sain viisakad selgitused. Kes töö teostaja oli seda ma kahjuks ei tea . Nii et minu poolt pluss kirja.

Kasutaja avatar
aspiriin
Kõva postitaja
Postitusi: 257
Liitunud: 01 Apr 2015, 21:27
Asukoht: Tallinn

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas aspiriin » 10 Mär 2017, 11:49

Käisin samuti hõbenooles poolteist aastat tagasi. Näitas kõike mis teeb ja selgitas. Näitas vana õli missugune sees oli. Käisime koos kasti õpetamas veel...mina tagaistmel niisama uurimas. Kaardimakse puudumine oli natuke ebameeldiv aga sai kadrinast postkontorist välja võtta.

hobenool
Uustulnukas
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Mär 2017, 14:39

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas hobenool » 10 Mär 2017, 16:56

Pean vajalikuks veidi seda arutelu ka meie ettevõtte poolt kommenteerida.

Kui juba 2-3 inimest siin teemas kirjutavad, et meiepoolne kliendi suhtlus on olnud kehv või lausa halb, siis ei jää midagi muud üle kui sellega nõustuda. Järelikult on see koht kus saame ennast parandada. Meil käib aastas üle 2000 kliendi ja kindlasti on mõni tilk tõrva ka meie meetünnis. Vabandan meie ebaproffessionaalsuse pärast ja tänan, et see asi siin avalikuks tuli. Häbi ja peitu pugemise asemel tunnistame süüd ja hoopis parandame ennast.
Sõltumatu Šveitsi instituut (tegelikult Daimler AG koolitusel jäi meelde) ütleb, et negatiivset kogemust jagatakse MIN 7 inimesele, samal ajal positiivset MAX 2-3 inimesele.

Veidi meie töö spetsiifikast:
Tõesti pakume klientidele võimalust, et kui hüdraulika ploki vahetuse tõttu ei kao sõidukil viga, siis saame selle ploki ka 100 % hinnaga tagasi osta. Aastas tuleb selliseid juhtumeid võib-olla kümmekond ette. Plokid mida me müüme on 100 % uued ja MITTE taastatud. Me oleme investeerinud veidi alla 100 000 € plokkide taastamise seadmestikku ning remondivõimekusse, kuid me ei suuda veel vajalikku kvaliteeti tagada. On ka väga selge põhjus miks me ei soovi vahendada teiste taastatud plokke - kvaliteet ei ole piisavalt hea (kuigi kasum oleks ilmselt küll). Põhiline probleem on temperatuuris millega plokke testitakse. Vanemate generatsioonide testseadmed võimaldavad 60-80 kraadise õliga testimist (nimesid ei nimeta kellel need on), kuid enamus vigu tuleb plokkides välja alles 90-100 kraadise õliga. Meie seade võimaldab kuni 120+ kraadist õli, aga on veel pikk tee minna kuniks saame seda teenust väljapoole pakkuda.

Miks me ei paku täisremondi teenust? Kui autol on 300 € või 700 € viga, siis maksab remont meie juures 300 € või 700 €, samal ajal kui käigukasti taastajad pakuvad ca 2000 € investeeringu võimalust. Kui autol on 2800 € viga, siis maksab remont meil 2800 €, samas kui käigukasti taastamisel saab klient ilmselt sellesama 2000 € pakkumise. Aasta lõpus on mõlemad ettevõtted sama palju teenitud - lähenemisviis on lihtsalt erinev. Täisteenuse pakkumine on ettevõttele majanduslikult efektiivsem. Sisuliselt vahe ongi uues mitte "taastatud" hüdraulika ploki hinnas. Näited olid toodud meelevaldsete hindadega.

Kõigil käigukastide remontijatel lähevad osad tööd aja taha. Nii ka meil! Oleme sõidukeid enda kuluga treileri peal ära toonud Soomest ja Tartust, Tallinnast ja Pärnust; teinud klientide autodele plekitööd - ikka juhtub. Kaks aastat on kõigil klientidel pretensiooni esitamise õigus. Ilma detailidesse laskumata kes kellelt, saan öelda, et viimase kahe aasta jooksul oleme: kohtus tunnistajana käinud; mitu korda suurtele kindlustusettevõtetele ekspertiise teinud; aidanud klientidel läbi tarbijakaitse autoesindustelt (VÄGA suured tegijad Eestis) või ka teistelt remondiettevõtetelt õiglast tasu kehva remondi eest tagasi saada. Kõigil kordadel on meie arvates õiglus võidule pääsenud.

Jürgen Riim
Viimati muutis hobenool, 10 Mär 2017, 22:26, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Liiwaannus » 10 Mär 2017, 17:57

Näha on, et üles kerkinud teemasid on kollektiivis arutatud ja reageeritud. Tubli algus!
Viimati muutis Liiwaannus, 10 Mär 2017, 22:53, muudetud 1 kord kokku.
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4310
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Iceman » 10 Mär 2017, 18:22

Väga meeldiv, et on reageeritud :) . Nii asjad paranevadki. Eks kõigil on häid ja halbasid päevasid, aga ise ka põhimõtteliselt teenindavas sektoris töötades võin öelda, et igasuguse kliendiga peab jääma proffesionaalseks ja minupärast või kiruda hiljem, kui ta nö teenindatud on ning loota, et ta enam kunagi tagasi ei tule :D. Loff´i kaitseks võin julgelt öelda(natukene meest teades), et asjadesse süvenetakse põhjalikult ja tööd tehakse kvaliteetselt. Selline suhtumine on tal oma masinatesse ja tundub, et tööalaselt ka. Kui ta ei usuks oma töösse, siis ta poleks nii kirglikult seda kaitsma hakanud. Lihtsalt moto peaks pigem olema mitte ennast võrrelda teistega, vaid teha oma tööd hästi. Teistega enda võrdlemine ja konkurentide mustamine ei lõppe kunagi hästi. Oma asja peab ajama ja hästitehtud töö peaks enda eest rääkima. Nagu siin on enne räägitud, on kõigil apsakaid ja mina sattusin tõenäoliselt ka suhtlema kellegagi siis, kui inimesel oli nö. kehv päev. Lihtsalt teenindavas sektoris lõppeb selline asi kiirelt konkurendi juurde pöördumisega. Nii tegin ka mina. Igaljuhul loodetavast Hõbenool nopib siit teemast terad. Ja edasi saab kirjutada ka teistest kastiremontijatest midagi :wink: . Kõigile kena nädalavahetust.

Kasutaja avatar
Traktorist
Foorumi veteran
Postitusi: 658
Liitunud: 29 Apr 2013, 20:34
Asukoht: Tallinn-Harjumaa-Läänemeri
Kontakt:

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Traktorist » 11 Mär 2017, 18:02

Siis kui ma R-i hankisin 3a tagasi, siis käigukas käitus, noh... rahutult. Sai igati uuritud seda käimakasti teemat ja millegipärast jõudsin veendumusele, et tasub teha dünaamiline. Eestis sel hetkel oli ainult kaks kohta kus seda teostada sai - Flamenco e. audihooldus Tallinnas ja Hõbenool Kadrinas. Kuna ise pealinna vurle sisuliselt, siis esmalt uurisin muidugi Flamecost, kiire kõne ja.. lahkelt räägiti ära kl mida see dünaamiline õlivahetus endast siis ikkagi kujutab ja vastati ka muudele lollidele küsimustele, aga kui broneerimiseks läks ja auto margiks mingi Volvo osutus, siis jutt muutus veidi ebalevaks ja anti mõista, et nemad ikkagi Vag grupi masinate hooldus ja blääblääblää. Et neil kolksvaageneid rohkem järjekorras kui ära jõuab teenindada. Mis seal ikka, tänasin viisakalt ja soovitasin mokaotsast kodulehelt reklaam" ka teised automargid on oodatud" ikkagi maha võtta.
Järele jäi siis maarjamaa pinnal ainul Hõbenool ja ega alguses kusagil Kadrina metsade vahel asuv peenmehhaanikaga tipptasemel tegelev töökoda ausaltöeldes minus väga usaldust ei äratanud. Selepärast sai ikka tublisti foorumitest tausta kontrollitud ja ausaltöeldes peab ütlema, et niipalju positiivset tagasisidet pole ma kl praktiliselt ühegi remondiettevõtte kohta lugenud. Sai ka sõbrale Kadrinas helistatud ja vendade kohta küsitud. Pidid usaldusväärsed olema.
Järgmiseks kõne otse Hõbenoolde ja mulle vastas tookord igatahes 1 vendadest, keda ma ka igast lollide küsimustega tüütasin (ja hiljem ka kohapeal totratele ja asjasse mittepuutuvatele küsimustele sai viisakad vastused, ka töömeestelt kelle lahkel loal sai ninapidi juures oldud).
Võtsin siis naise ja seenekorvid kaasa (seal hääd metsad pidavat olema ) ja põrutasin Kadrinasse.
Hiljem, kui arve maksmiseks läks, siis selgitati ilusti veelkord, et mida tehti, mis seisus kast, palju aitas jne.
Ainuke millega väga ei saanud rahul olla, oli kokkulepitud ajast mitte kinnipidamine, sai pea 40min kohapeal oodatud ennem kui selgus, et ees oli üks teine auto millelt käigukasti maha ei saadud kuidagi. No ma ise sellest väga numbrit ei teinud,sest minu aeg ei maksa midagi ja ega ma esinduses pole iga kord kohe kokkulepitud ajal löögile pääsenud, aga naine mul oli tige nagu herilane. Teate ju kl:Happy wife, happy life ;)
Kokku võttes läks retk veidi kulukamaks kuna kastis poldud õli kunagi vahetatud ja sisse läks mitu l rohkem õli kui algselt plaanitud ja tööaeg venis ka pikemaks. Aga muidu jäin rahule. Kuuldavasti teeb Hõbenool seda dünaamilist teistmoodi kui Flameco, kes teab, see kommenteerib. Ka hind oli koos kütusekuluga tookord igatahes kolksvaageni hoolduse omast soodsam.
Ahja, seeni ka ei saanud :D
V70 2,5D'99 (A) -EX
V70R AWD'98 (A)

Never invest in anything that has tits,tyres or teeth..

Tanel313
Kõva postitaja
Postitusi: 258
Liitunud: 09 Aug 2016, 15:34

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Tanel313 » 25 Mär 2017, 17:03

Mina sain oma õnnetu Peugeot eile kätte ja olen selle teemaga väga rahul, kuna enne teemat oli auto katki ja €1400 läinud, nüüd küll natuke lisaks läinud, aga auto korras :)

Nagu selgus, polnud viga mitte 90tkm vahetamata õlis ja tänu sellele otsad andnud hüdraulikaplokis, vaid arvatavasti tehasepraagiga sidurikomplektis, mida ka Hõbenooles nähti esmakordselt. Kast oli maha, juppideks, kokku ja tagasi peale käinud päris mitu korda.

Ühesõnaga, julgen soovitada küll.

Kasutaja avatar
kaupz
Foorumi veteran
Postitusi: 1433
Liitunud: 08 Juun 2007, 08:37
Asukoht: Lääne-Harju vald
Kontakt:

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas kaupz » 23 Apr 2017, 22:16

sain sõita just Recro hüdroploki remondist 900eur tulnud v70 136kw 2007a,
eri krdi sujuvalt vahetab käike, enne remonti oli "jõnksutanud".
V70D5atm05chip + v70D5atm03 66+71Beetle +79T2 [exV70/2,5tdi/atm]
PiltPilt Veakoodi kustutamine VIDA-ga Keilas

Kasutaja avatar
ahtit
Foorumlane
Postitusi: 72
Liitunud: 18 Mär 2017, 21:38
Asukoht: Puurmani-Jõgeva-Tartu

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas ahtit » 24 Apr 2017, 09:47

Paar nädalat tagasi oli mul VW Sharani automaatkastiga probleeme. Konsulteerisin tuttava remondimehega ja see soovitas minna Lätti Recro'sse. Mõeldud tetehtud helistasin Lätti ja leppisin aja kokku kuna autoga jutule võetakse. Viisin auto sinna ja ülejärgmine päev võis autole järgi minna. See käigukast pole kunagi enne nii sujuvalt käike vahetand kui nüüd peale remondis käimist. Samas tööl ka garantii 6 kuud. Julgen igati soovitada. Kui huvi võta ühendust.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist