Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

Kasutaja avatar
Tanel
Foorumi veteran
Postitusi: 7042
Liitunud: 26 Sept 2005, 12:52
Asukoht: Rakvere, Tallinn, Helsinki
Kontakt:

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Tanel » 07 Mär 2017, 17:58

Kirjutan ka oma kogemuse Hõbenoolses käigu kohta.
Käisin seal detsembri algul kastis õli vahetamas ja kasti läbipesus.
Loff tegi korraliku eksursiooni ja näitas mismoodi sealses asutues töö käib.
Samuti sai ninapidi juures oldud ja vaadatud, kuidas töö käib.

Kuna olen pigem kaardiga maksja inimene siis ei tulnud selle pealegi, et antud asutuses ei ole kaardimakse võimalust.
Õnneks tehti kohapeal arve, mille õhtul ära maksin.

Soovitus minupoolt antud asutusele.
Las töömees paneb varem põrandamatile paberi vms, sest peale auto kättesaamist olid juhi matil õlised jalajäljed, mida algul arvasin, et on lihtsalt mustus ja ei teinud sellest numbrit, peale reisi (2nädalat) otsustasin mati ära pesta ja kahjuks jäljed ei kadunud. Kuna aega oli sellest omajagu juba möödas ei hakanud sellega kedagi tüütama ja matt käis keemilises.

Töö on muidu korralik ja kast toimib korralikult.
S70 T5 192Kw, 423Nm from wheels
854 T5-R T-Gul
142 72a
855 T5-R T-Gul
S90 3.0

arny
Foorumi veteran
Postitusi: 1427
Liitunud: 02 Apr 2006, 09:53
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas arny » 08 Mär 2017, 15:25

Ma vist siin kunagi ka kirjutasin oma kogemusest Hõbenoolega aga kordamine on tarkuse ema, vist.
Suhtlesin enne minekut meili teel mis oli igati ok. Kohapeal oli kah kõik ok, võibolla seal kontoris oli tõesti selline pisut kinnine inimese kohal olek tunda aga ei midagi mis oleks väga jube. Töö valmis ja kõik oli ok, ei oska midagi halba öelda. Ainuke asi mida ma nägin halba oli see kui üks tööline neil ajas mingit mersut sealt välja siis tagurdas seal vastas oleva keretööde treile otsa nii et stange sisse tuli mõnus auk. Auto oli kui õieti mäletan saksa nr, et siis ilmselt autopoe teema. Aga kliendina sellist asja nagu jah väga näha ei tahaks. Järgmine kord ilmselt pöördun Tartu IA ei pea nii kaugele enam vurama, muid kohti ei tea kah. Nagu keegi eelpool mainis, et ootab üle 2a pakkumist mingile tööle siis ma ootan kah juba 1a Crankist pakkumist nii et igal pool mingi jama.

Kasutaja avatar
gljuk
Foorumi veteran
Postitusi: 4383
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas gljuk » 08 Mär 2017, 15:26

Pakkumist võib ka uuesti küsida. Seal teisel pool ekraani on ikkagi ju inimesed.
Diagnostika,Remont,Elektritööd,CEM,ECM kloonimine,DIM,SAS(rooliasendiandur),DEM(Haldex),ICM,HU850/650 jm.Garantii
Programmeerimine, keelevahetus, IMMO mured, ChipTuning, EGR DPF lahendused
Tel:58O46O96

Kasutaja avatar
bronec
Das Boost
Postitusi: 1775
Liitunud: 16 Veebr 2006, 13:51
Kontakt:

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas bronec » 08 Mär 2017, 16:46

Kahjuks peab tunnistama, et meil on vähemalt paar korda kodulehel olev hinnapäringu vorm streikinud ja jätnud päringud edasi saatmata. Samuti ei saa välistada, et mõni meil on puhkuste vms tõttu jäänud vastuseta. Kliendile see kindlasti positiivset muljet ei jäta, kui tema päring jääb vastuseta ja talle võib tunduda, et temaga lihtsalt ei taheta tegeleda. Arvan, et enamasti on tegelmist lihtsalt mingi tehnilise või inimliku faktoriga ja oma päringut tasub paari päeva pärast korrata või lihtsalt üle helistada.
DIM, CEM, ICM, CCM, ABS, ECM ja teiste moodulite remont. CEM kloonimine, seadistamine ja taastamine(virgin). HU seeria makkide remont, SC-802/805 kood. Keelevahetus.

janar103
Foorumi veteran
Postitusi: 528
Liitunud: 19 Dets 2013, 14:43

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas janar103 » 08 Mär 2017, 18:37

Cranki kõige mõistlikum helistada. Saab kiirelt aja ja tel teel juba täpsemalt kirjeldada, mis viga. Mitu korda seal käinud ja väga rahul. Hooldusajalugu juba tekkimas seal :)
Minu poolt küll ainult kiidusõnad Cranki poole!
MB A-class AMG style

Tanel313
Kõva postitaja
Postitusi: 258
Liitunud: 09 Aug 2016, 15:34

Re: Iceman Volvo s80 v8 "Mjölnir"

PostitusPostitas Tanel313 » 08 Mär 2017, 20:48

ants kirjutas:Kui mulle üks ettevõte ei meeldi, siis ma sinna enam ei lähe,
aga ma ei hakka teda kuskil mustama-maha tegema.


Isiklike kogemuste jagamine ei ole mustamine! Selle teema algatanud postituse ajendiks oli kodanik Loffi-poolne mustamine ja mahategemine Recro aadressil, mis samas on lame. Eriti lame, kuna kõik siin teemas väljatoodud etteheited Hõbenoole suunas on ka minule täiesti tuttavad. Seda olles klient ühe (1) autoga.


Mis siis minu autoga tehti? Aastapäevad tagasi käisin abikaasa Peugeot 508 2.0d 90tkm, millel Aisini automaat, dünaamilises õlivahetuses. Tehti diagnostika jne, kõik korras. Kui ilmad soojemaks läksid, hakkas linnas ummikutes kohalt minnes ja R-D või P -D vahetades korralikult paugutama. Oli õrnemalt endast juba teinekord varem tunda andnud. Mais vahetati hüdraulikplokk. Tüüpviga jne jne, absoluutselt mingit muud varianti ei pakutud, vahetame ära. Arve siis €1400. Kuskilt olen mingit kiidulaulu lugenud, et Hõbenooles on plokid uued ja konkurendid kasutavad taastatuid, aga palve peale vana plokk endale saada vastati, et tegu on vahetusfondiga.

Suve jooksul selgus, et paremaks pole läinud. Kuna läbisõit on sõidukil jooksvalt väike ja sissesõiduperiood (1500km) sai täis alles septembris ning selleks ajaks paremaks polnud läinud, soovitati esinduses käimari tarkvara uuendada ning kui see ei aita, siis vahetatakse plokk uuesti välja, et ju siis praak. Käidi esinduses, uuendada polnud midagi. Kuna ise väljamaal ning abikaasa lastega kodune, saatsin isa autoga sinna. Vahetati plokk ära ja räägiti talle, et kui nüüd paremaks ei lähe, siis tuleb kast lahti võtta ning midagi siduritega teha. Pidi €1300 olema järgmine arve siis.

Peale nelja raisatud tööpäeva, 800km sõitmist ning ligi €2000 töötab käigukast sama kehvapoolselt, kui aasta tagasi. Pmst mõtlen tõsiselt salongist uue ja garantiiga auto võtta ning seesamune (muidu väga hea auto) esinduse mureks jätta. Siis ma vähemasti teaksin, mille eest maksan.

Kasutaja avatar
Loff
Ära roni, tapab!
Postitusi: 4958
Liitunud: 03 Jaan 2008, 16:42
Asukoht: Maal
Kontakt:

Re: Iceman Volvo s80 v8 "Mjölnir"

PostitusPostitas Loff » 08 Mär 2017, 22:46

Tanel313 kirjutas:
ants kirjutas:Kui mulle üks ettevõte ei meeldi, siis ma sinna enam ei lähe,
aga ma ei hakka teda kuskil mustama-maha tegema.


Isiklike kogemuste jagamine ei ole mustamine! Selle teema algatanud postituse ajendiks oli kodanik Loffi-poolne mustamine ja mahategemine Recro aadressil, mis samas on lame.


Tõsi, kuna mul endal puudub isiklik kogemus oma auto Recros remontimise näol siis ma Sinu mõõdupuu järgi tõesti mustasin Recrot, nii, et maa on must.

Värskendan Su mälu:
Loff kirjutas:Loodame, et per*e ei lenda!
Meil neid Recro pille lendab ikka üsna tihti viimasel ajal sisse.


Selgitus, kui teisiti mõistsid: Minu isiklik kogemus antud juhtumite juures on see, et meil said need juhtumid lahenduse.

Loff kirjutas:
Iceman kirjutas:Eks perse voib alati lennata, kui tegemist on inimfaktoriga. Lihtsalt Recroga suhtlemine jattis tunduvalt parema mulje kui Hõbenoolega. Ja ega sa ju ei saa väita, et sealt ainult puhast kulda tuleb.

Puhast kulda tõesti mitte aga töötavad lahendused kliendi eelarve piirides. Kui Klient on nõus tutikate originaaljuppide eest raha välja käima siis võib kulla hinnaga kast ka uuevääriliselt sõita.
Kui klient ei ole nõus investeerima ja toob lammarist kasti, mis võib olla veel sitemas seisus kui Ta enda auto oma siis ei olegi mingit kulda lootagi.

Viimane Recro juhtum käis Recros mingi 5 korda. kõige rohkem pidas kast vastu 5000km, kõige vähem 50 km. Klient ei viitsinud enam Läti vahet sõeluda.
Kindlasti enamus Recro töid sõidab laitmatult aga tõrvatilk meepotis on ikka tõrvatilk meepotis.

Vaba maa - vabad valikud.



Selgitus, kui teisiti mõistsid: Minuarust peaks kõik selgelt kirjas olema! Isiklik kogemus antud juhtumi juures on see, et kuulasin kliendi juttu kõrvalt ja taasesitasin selle lühendatud variandina siin. Selleks, et anda sõbrale nõu, kui nii võib öelda.


Ei ole ma öelnud kuskil, et Recro toodab täispaska ja ärge Te jumala eest jalga sinna tõstke. Teistele sõnu suhu toppida on lame.

Hellad hinged, olge Te nüüd hoiatatud! Hakkan nüüd mustama ja maha tegema!
Ellpool mainitud härra Heigo tööd oleme ka üle teinud. Kaasa arvatud Heigo poolt Recros teha lastud turbiine.
Tartu transremi tööd oleme samuti üle teinud.

Kuna Teie käigukaste remondivad inimesed ja/või inimeste poolt opereeritavad masinad, siis ei saagi õnnestumise protsent olla 100%! Ei Hõbenoolel, ei Recrol, ei Heigol, ega ka Transremil, aga me kõik püüdleme sinnapoole ja selles on väga oluline osa kliendi tagasisidel! Kõige parem variant on tagasisidet saada otse kliendilt ja otse, kas siis näkku, telefonitsi või kirjateel. Foorum kuulub ka viimase alla.

Ja nüüd kõige tähtsam - käesolev teema on meie (Hõbenoole) jaoks väga tähtis, siit me saame teada, mida peame muutma ja millised on meie kitsaskohad!

PS! Hõbenoolel on samuti, nagu Recrolgi, 2 aastat garantiid tehtud töödele. Kasutage seda 2 aastat. Kui ei kasuta ja kurdate siis ei ole ju meie süüdi, et Te seda ei kasuta. Või mis?

Vaba maa - vabad valikud.
https://www.youtube.com/@paavokaleva
244DL '82 B21A 74kW M45
745GL '87 B230F 85kW M46
745GL '88 B230F 85kW M47
745GL '88 B230F 83kW ZF4HP22
V70XC '01 B5244T3 147kW AW55-51
XC90 '04 B6294T 200kW 4T65

Tanel313
Kõva postitaja
Postitusi: 258
Liitunud: 09 Aug 2016, 15:34

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Tanel313 » 08 Mär 2017, 23:02

Täpselt nii, eetika (konkurentide mahategemine, kui keegi pole seda palunud, mingisugune mõõdutunne oleks viisakas) ning kliendisuhtluse puudumine.

Räägi, Hõbenoole esindaja "Loff", mida on minult Hõbenoolelt nõuda? Plokk töötab? Jah töötab. Kas plokki oli vaja vahetada? Ei olnud. Mille eest mulle raha tagasi makstakse? Kui mulle selges Eesti keeles öeldakse, et järgmiseks on vaja vahetada see ja see asi, maksumusega €1300 ning mingisugusest raha tagasi maksmisest, kui viga polnud vahetatud jupis pole juttugi, miks ma peaksin uskuma mingi Loffi juttu, kelle seos Hõbenoolega on minu jaoks küll reaalne aga väga ähmane? Kas ma panen viienda tööpäeva hakkama Kadrinasse sõiduks, et mulle Volvofoorumis väideti, et saan raha tagasi?

Kindlasti käin ma nüüd selle jutuga rubriiki klient on kuningas, kui kuningana käitub eksole, aga ilma sinu etteasteteta võiksin harva külalisena enda poolt kogetu kasvõi pika hambaga "tegijal juhtub" rubriiki liigitada. Peale seda ässamist tundub probleem olevat sügavamal. Probleem muidugi kliendi jaoks, kuna teenusepakkujal on parematki, millega pead vaevata.

Kasutaja avatar
Loff
Ära roni, tapab!
Postitusi: 4958
Liitunud: 03 Jaan 2008, 16:42
Asukoht: Maal
Kontakt:

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Loff » 08 Mär 2017, 23:45

Tanel313 kirjutas:Peale seda ässamist tundub probleem olevat sügavamal.

Kui enese seisukohtade selgitamine/lahti seletamine on Sinu jaoks ässamine siis palun väga, Sul on õigus oma arvamusele. Samuti minul, Sinu suhtumisest asja.

"Mul võivad kasvõi tiivad selga kasvada aga Sa ei ole ikka rahul!"

Tanel313 kirjutas:Räägi, Hõbenoole esindaja "Loff", mida on minult Hõbenoolelt nõuda? Plokk töötab? Jah töötab. Kas plokki oli vaja vahetada? Ei olnud. Mille eest mulle raha tagasi makstakse? Kui mulle selges Eesti keeles öeldakse, et järgmiseks on vaja vahetada see ja see asi, maksumusega €1300 ning mingisugusest raha tagasi maksmisest, kui viga polnud vahetatud jupis pole juttugi, miks ma peaksin uskuma mingi Loffi juttu, kelle seos Hõbenoolega on minu jaoks küll reaalne aga väga ähmane? Kas ma panen viienda tööpäeva hakkama Kadrinasse sõiduks, et mulle Volvofoorumis väideti, et saan raha tagasi?


Kuna volvoklubi foorum ei ole Hõbenoole ametlik kanal siis ei saa ma siin nendele küsimustele vastata!

Eelneval põhjusel selgitan veelkorra lahti, et minu poolt kirjutatu Recro, Heigo ja Transremi suunal on minu isiklik "avaldus" (ei leidnud hetkel sobivamat sõna) - see ei ole Hõbenoole avaldus.
https://www.youtube.com/@paavokaleva
244DL '82 B21A 74kW M45
745GL '87 B230F 85kW M46
745GL '88 B230F 85kW M47
745GL '88 B230F 83kW ZF4HP22
V70XC '01 B5244T3 147kW AW55-51
XC90 '04 B6294T 200kW 4T65

Tanel313
Kõva postitaja
Postitusi: 258
Liitunud: 09 Aug 2016, 15:34

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Tanel313 » 09 Mär 2017, 05:59

Loff kirjutas:"Mul võivad kasvõi tiivad selga kasvada aga Sa ei ole ikka rahul!"


Mhm, pateetiline nartsissism aitab alati. Minu poolt teema ammendatud, kuna dialoog ilmselgelt puudub.

Kasutaja avatar
Loff
Ära roni, tapab!
Postitusi: 4958
Liitunud: 03 Jaan 2008, 16:42
Asukoht: Maal
Kontakt:

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Loff » 09 Mär 2017, 08:35

Tanel313 kirjutas:Minu poolt teema ammendatud, kuna dialoog ilmselgelt puudub.


Aga millist vastust Sa minult ootad?
https://www.youtube.com/@paavokaleva
244DL '82 B21A 74kW M45
745GL '87 B230F 85kW M46
745GL '88 B230F 85kW M47
745GL '88 B230F 83kW ZF4HP22
V70XC '01 B5244T3 147kW AW55-51
XC90 '04 B6294T 200kW 4T65

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4310
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Iceman » 09 Mär 2017, 08:56

Et see teema päris OT-ks ja "peksame Loff´i" teemaks ei läheks, siis see kolmas ettevõte millest kirjutasin oma eelmises postis on A-Osa OÜ.
Koduleht on http://www.automaatkast.ee/.

Kui kellelgi on täpsemaid kogemusi, võiks kirjutada. Mulle see härra Heigo jättis asjaliku mulje.

Tanel313
Kõva postitaja
Postitusi: 258
Liitunud: 09 Aug 2016, 15:34

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Tanel313 » 09 Mär 2017, 09:56

Loff kirjutas:
Aga millist vastust Sa minult ootad?


Lihtsat vastust küsimustele, mille sa pareerisid väitega, et siin pole Hõbenoole ametlik kanal vms. Kui sina võtad endale õiguse Hõbenoole nimel seletada, kuidas kõik, kes teenusega rahul pole, on sendiveeretajad jms üleolev soust, siis ole meheks ja serveeri ka vastused.

Pole siin vist tegu inimesega, kellel seal asutuses liig palju sõnaõigust on, aga siis oleks ka targem lihtsalt vakka olla, kui midagi konstruktiivset ütelda pole.

Kasutaja avatar
Loff
Ära roni, tapab!
Postitusi: 4958
Liitunud: 03 Jaan 2008, 16:42
Asukoht: Maal
Kontakt:

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Loff » 09 Mär 2017, 12:12

Pane vaim valmis, saad oma vastused aga mitte foorumi vahendusel!
https://www.youtube.com/@paavokaleva
244DL '82 B21A 74kW M45
745GL '87 B230F 85kW M46
745GL '88 B230F 85kW M47
745GL '88 B230F 83kW ZF4HP22
V70XC '01 B5244T3 147kW AW55-51
XC90 '04 B6294T 200kW 4T65

Kasutaja avatar
164
Foorumi veteran
Postitusi: 871
Liitunud: 14 Okt 2013, 21:24
Asukoht: Tallinn

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas 164 » 09 Mär 2017, 14:17

Loff kirjutas:Pane vaim valmis, saad oma vastused aga mitte foorumi vahendusel!

Trdi kauboikapitalism, ma ei või. :D


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline