Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

Tanel313
Kõva postitaja
Postitusi: 258
Liitunud: 09 Aug 2016, 15:34

Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Tanel313 » 05 Mär 2017, 14:50

Loff kirjutas:Vaba maa - vabad valikud.


On tõesti. Kiidulaulule kontrastiks, siis mina sinna Virumaa metsade vahele enam sõita ei kavatse, kuna on küll lähemal edasi-tagasi tilbendada, kui Recrosse, aga töö käib siiski põhimõttel "vahetame juppe, kuni parem hakkab". Peale esimesele €1500 vee pealetõmmet usaldan Hõbenoolt ainult õli vahetama.

Kasutaja avatar
Loff
Ära roni, tapab!
Postitusi: 4958
Liitunud: 03 Jaan 2008, 16:42
Asukoht: Maal
Kontakt:

Re: Iceman Volvo s80 v8 "Mjölnir"

PostitusPostitas Loff » 05 Mär 2017, 20:19

Mis autol viga oli siis? Kui klient ei raatsi täislahendust valida ja hakkab veeringuid veeretama ja "äkki saaks kuidagi odavamalt", siis...
https://www.youtube.com/@paavokaleva
244DL '82 B21A 74kW M45
745GL '87 B230F 85kW M46
745GL '88 B230F 85kW M47
745GL '88 B230F 83kW ZF4HP22
V70XC '01 B5244T3 147kW AW55-51
XC90 '04 B6294T 200kW 4T65

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4310
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

Re: Iceman Volvo s80 v8 "Mjölnir"

PostitusPostitas Iceman » 05 Mär 2017, 20:23

Kunagi oli siin foorumis teema IA teeninduskultuur. Äkki peaks tegema Autoteeninduste teeninduskultuuri ja saate seal torud tühjaks lasta?

Kasutaja avatar
Loff
Ära roni, tapab!
Postitusi: 4958
Liitunud: 03 Jaan 2008, 16:42
Asukoht: Maal
Kontakt:

Re: Iceman Volvo s80 v8 "Mjölnir"

PostitusPostitas Loff » 05 Mär 2017, 21:13

Mõistlik. Las kodanik Tanel313 saadab mulle pm-i.
https://www.youtube.com/@paavokaleva
244DL '82 B21A 74kW M45
745GL '87 B230F 85kW M46
745GL '88 B230F 85kW M47
745GL '88 B230F 83kW ZF4HP22
V70XC '01 B5244T3 147kW AW55-51
XC90 '04 B6294T 200kW 4T65

diselmotoor
Kõva postitaja
Postitusi: 131
Liitunud: 06 Apr 2016, 13:13

Re: Iceman Volvo s80 v8 "Mjölnir"

PostitusPostitas diselmotoor » 06 Mär 2017, 12:08

Ei taha teise mehe teemat risustada aga huvitav kuna need remondiettevõtted pähe mahutavad endale selle mõtte, et väga paljud inimesed ei tule lihtsalt "täispaketti" valima kuna pangaautomaadis vastuvaatav number arvel lihtsalt ei võimalda seda??? Täringuid just sellepärast veeretataksegi..

Läksin ka ise recro teed enda automaatkastiga kuna ilmselgelt oli sealne hinnapakkumine fikseeritud number ja Oluliselt väiksem kui hõbenooles.. Hõbenoole diagnostik oli väga mõistlik kuju aga leti taga olev teenendus jättis ikka väga soovida. Paar nähvamist ja kaardimaksevõimalus puudub (aasta oli siis 2016). Õnneks niipalju sai ära nähvatud, et sain sealsamas ülekandega maksta. Koguaeg oli selline tunne nagu ma segaks nendel tähtsat tööd tegemast ja mis ma üldse sinna ronin... Recro teenenduskvaliteedist tasuks eeskuju nii mõnelgi ettevõttel võtta.. kuskil 10 000 sõitnud ja siiamaani rahul. Lisaks juurde ka vanasõna "pada sõimab katelt ühed mustad mõlemad" - konkurendi laimamine on juba esimene märk sellest, et selle ettevõttega ei tasu tegemist teha.

Vabandan veelkord teise mehe teema risustamise pärast aga tõsiselt härrased mõelge natuke mida te suust välja ajate. Kas tõesti recro võtab nii palju kliente ära, et leib lauale ei tule ja sellepärast selline püha viha või kus see probleem nüüd on?

Kasutaja avatar
ants
Foorumi veteran
Postitusi: 4757
Liitunud: 17 Juun 2005, 17:15
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Iceman Volvo s80 v8 "Mjölnir"

PostitusPostitas ants » 06 Mär 2017, 12:23

Kui mulle üks ettevõte ei meeldi, siis ma sinna enam ei lähe,
aga ma ei hakka teda kuskil mustama-maha tegema.
745 GL ´91; LR90 ´87.

Kasutaja avatar
Loff
Ära roni, tapab!
Postitusi: 4958
Liitunud: 03 Jaan 2008, 16:42
Asukoht: Maal
Kontakt:

Re: Iceman Volvo s80 v8 "Mjölnir"

PostitusPostitas Loff » 06 Mär 2017, 15:11

diselmotoor kirjutas:Ei taha teise mehe teemat risustada aga huvitav kuna need remondiettevõtted pähe mahutavad endale selle mõtte, et väga paljud inimesed ei tule lihtsalt "täispaketti" valima kuna pangaautomaadis vastuvaatav number arvel lihtsalt ei võimalda seda??? Täringuid just sellepärast veeretataksegi..

Läksin ka ise recro teed enda automaatkastiga kuna ilmselgelt oli sealne hinnapakkumine fikseeritud number ja Oluliselt väiksem kui hõbenooles.. Hõbenoole diagnostik oli väga mõistlik kuju aga leti taga olev teenendus jättis ikka väga soovida. Paar nähvamist ja kaardimaksevõimalus puudub (aasta oli siis 2016). Õnneks niipalju sai ära nähvatud, et sain sealsamas ülekandega maksta. Koguaeg oli selline tunne nagu ma segaks nendel tähtsat tööd tegemast ja mis ma üldse sinna ronin... Recro teenenduskvaliteedist tasuks eeskuju nii mõnelgi ettevõttel võtta.. kuskil 10 000 sõitnud ja siiamaani rahul. Lisaks juurde ka vanasõna "pada sõimab katelt ühed mustad mõlemad" - konkurendi laimamine on juba esimene märk sellest, et selle ettevõttega ei tasu tegemist teha.

Vabandan veelkord teise mehe teema risustamise pärast aga tõsiselt härrased mõelge natuke mida te suust välja ajate. Kas tõesti recro võtab nii palju kliente ära, et leib lauale ei tule ja sellepärast selline püha viha või kus see probleem nüüd on?


Klient on kuningas, igaüks ei oska olla kuningas!
https://www.youtube.com/@paavokaleva
244DL '82 B21A 74kW M45
745GL '87 B230F 85kW M46
745GL '88 B230F 85kW M47
745GL '88 B230F 83kW ZF4HP22
V70XC '01 B5244T3 147kW AW55-51
XC90 '04 B6294T 200kW 4T65

Kasutaja avatar
Mario_L
Foorumi veteran
Postitusi: 1398
Liitunud: 28 Okt 2013, 21:26
Asukoht: Tartu-Elva-Jõgeva

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Mario_L » 06 Mär 2017, 20:10

Klient on kuningas, kuni ta käitub ka vastavalt.

Oma punasega tahtsin ka minna Hõbenoolde, aga kuna kast lendas ajal, mil seal oldi kollektiivpuhkusel, siis pool tundi telefonikõnet ja oli pilt selge, mis ees ootamas. Õnneks kaasfoorumlased ulatasid abistava käe ja masin sai kiirelt sõitma. Kõik tuttavad on käinud ka Hõbenooles minu soovitusel.

Pigem ütleks murelikud sõnad Trans-Rem suunas, kellelt ootan kastiremondi pakkumist juba 2.5 aastat. Recro jääb logistiliselt kaugeks ja parimad kastiremontijad on Leedus üldse, ka United Motors tellib takso ja viiakse Leetu. Esmaspäeval kast läheb, reede hommikul on mees ukse taga juba. Hindasid ei tea, aga pidi odavam olema, kui kohalikku soss-seppa toita.
If you can't fix it with a hammer, then you've got an electrical problem!

Kasutaja avatar
gljuk
Foorumi veteran
Postitusi: 4383
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas gljuk » 06 Mär 2017, 20:56

Kas Leedu parandajate kontakte on jagada?
Diagnostika,Remont,Elektritööd,CEM,ECM kloonimine,DIM,SAS(rooliasendiandur),DEM(Haldex),ICM,HU850/650 jm.Garantii
Programmeerimine, keelevahetus, IMMO mured, ChipTuning, EGR DPF lahendused
Tel:58O46O96

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4310
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Iceman » 06 Mär 2017, 21:24

Ma siis kirjutan ka oma muljeid teemal, et miks ma valisin lätlaste Recro mitte eestlaste Hõbenoolt.
Asi on põhimõtteliselt väga lihtne - ma siinkohal olen üsna kindel, et Hõbenooles tehakse väga head automaatkastide remonditööd. Sest tundes vähemalt seltsimees Loff´i piisavalt, julgen väita, et kui tema juba seal töötab, siis tööd seal teha osatakse. Mehed tunduvad olema oma ala profid, vähemalt Loff´i ma niipalju usaldan, et seda juttu uskuda. Nüüd aga siis see AGA. Aga kõige selle ülima proffesionaalsuse juures kastide remontimise valdkonnas on Hõbenoole VÄGA suureks miinuseks suhtlemise pool klientidega. Ja ka potensiaalsete klientidega. Selles osas Hõbenooles proffe ei ole, tee või tina. Kahju, aga nii see on. Kes siit foorumist mind teavad, siis mina mingi väga näpud püsti vend reeglina ei ole. Aga kui sinuga suhtleb sellises stiilis vend nagu Tulnuka filmi herr Taalmaa esitatu (35 sekundist alates, vt. allpool), siis mul vidutab ka ikka kiirelt ära. Kui sinuga ikka suheldakse stiilis "(tõlkimatu rõve sõim) mida sa tahad, panen kannaga pähe vä", siis eriti ei ole nõus 1,5 - 2,5 k ühelegi tondile välja käima. Ükskõik kui kõva spetsialist ta ka reaalselt pole. Mina käisin Hõbenooles kasti diagnostikas teada saamaks, et mis viga on. Diagnost tehti ära ja tuvastati, et hüdroplokk on kindlasti läbi ja vajab vahetust. Kuna mul on auto pidamise plaan ikka pikema perspektiiviga, siis küsisin kasti täieliku taastamise hinda. Seda ma paraku ei saanud. Sain ainult telefonikõne, et noh vahetame hüdroploki ära, plekid meile poolteist tonni plus töö ja siis vaatame edasi. Küsimuse peale, kas siis saab kast korda vastas kesiganes see tont oli, et noh kui ei saa, siis tuleb lahti võtta ja remontida. Tra mismõttes? Ma küsin Sult algusest peale hinda kasti taastamisele, Sa räägid ükshaaval juppide vahetamisest mulle. Vägisi jäi tunne, et üritatakse võimalikult palju pumbata klotsi välja (kaks korda sama tööd teha) ja ikka kiirelt uuesti korduvkliendiks inimest saada. Eraldi feil oli juba üldse vestluse algus, et isegi ei tutvustatud, kust asutusest või kellega tegu, kui helistasin. Igaljuhul Loff - kui sa siin kirjutad, et igaüks ei oska kliendina kuningas olla, siis mina julgen täna 110% väita, et Hõbenool ei olegi klienditeeninduse seisukohalt väärt ühtegi klienti vastu võtma. Minule jättis teie ettevõtte ikka julma sita maitse suhu. Igaljuhul ma juba põhimõtte pärast käin kasvõi Recros sada korda, kui teile ühe korra tulen! Loff sa võid seda teksti tööl rahulikult oma kliendiTEENINDAJALE ka näidata. Hõbenool peaks sügavalt kaaluma kastide remondi koolituste vahele ka klienditeeninduse- ja suhtlemiskoolituste võtmist teenindava personali seas, kui soovitakse tipptasemel jätkata. Nagu ma enne ka kirjutasin, siis raha taha ei oleks minu käik teie asutusse jäänud. Ma tõesõna oleksin parema meelega Eesti elu edendanud, kui Läti oma. Aga kui sind ikka peetakse avalikult lolliks, siis kahju. Päriselt ka on kahju. Äkki Hõbenool peaks kaaluma tasakaalustava jõuna noortele vihastele heteromeestele naisterahva klienditeenindajaks palkamist? Äkki muutuks asi söödavamaks ja oleks kliente rohkem? Siis ei peaks niipalju (tõlkimatu rõve sõim) teiste suunas ka loopima??
https://www.youtube.com/watch?v=ZmgV1N-mxY4

RECRO muljed siis ka siia. Seal oli algusest peale hoopis teine suhtumine. Saatsin peale sitamaitselist suhtlemist Kadrina härradega Recrosse kirja, sisuna mis auto, mis aasta, jne jne. Ja et soovin kasti TÄIELIKKU taastamist. Sama mida ma Kadrina krahvidelt ka küsisin. 3h hiljem oli telefonikõne Kristaps´ilt Recrost , kes tutvustas ennast kui Baltikumi osa kliendihaldurina ja ütles, et saatis mulle hinnapakkumise meili. Vahemärkusena tulevastele klientidele, et mees räägib lisaks lätile puhtalt inglise ja vene keelt ka. Et vaadaku ma rahulikult üle ja kui on küsimusi, siis ta lahkelt seletab kas telefoni või meili teel. Küsigu ma aga julgelt. Pakkumine oli kirjalikult vormistatuna juba nii põhjalik, et kõik tööd, garantii tingimused jnejne oli ilusti lahti kirjutatud. Eelnevalt konsulteerides doktor ReaalnePatsaaniga, kes soovitas mul ka auto Recrosse viia. Väga küsimiseks midagi suurt ei jäänudki, peale selle, et kas ma nv-sel ka saan auto ära tuua neile. Nad küll laupäeval ja pühapäeval ei tööta, aga Kristaps oli suhteliselt lahkelt nõus laupäeval ise välja tulema, et mult autot vastu võtta. Andis oma mobiilinumbri ja helistagu ma ca pool tundi enne Cesisesse jõudmist. Et siis ta hakkab ka kodunt liikuma. Koht ise jättis ka väga võimsa mulje - viisakas suur kahekorruseline avatud büroo, suure klaasseina taga kastide remontimise tehase pool. Kõrvalhoones autoteeninduse osa, kus masinatelt kastid maha võetakse. Kõik väga ilusti puhas ja viks.
Väikse kõrvalmärkusena pean mainima (tõrva ka ikka meepotti), et ma küll olen korra Recros juba garantiis käinud, sest doktor ReaalnePatsaan avastas masinalt kastiõli lekke, mille põhjustajaks osutus kasti õlipumba tihend, mis lekkis ning üks poolraami polt oli ka natukene lahti. Aga sellise suure töö juures võib ikka juhtuda ja seda ma neile pahaks ei pannud. Everyone deserves a second chance. See tehti kiirelt korda 3 päevaga, kahekordselt kontrolliti veel oma töö üle ka ja tehti mitu testisõitu, enne kui mulle üle anti. Igaks juhuks paotas mu lätlasest ema neile paar sisukamat sõna ka kohalikus keeles, peale mida Kristaps natuke punastas ja ütles, et kõik on päriselt ka korras :D .Olgu mainitud, et sellel ajal oli Recrost asendusena B klassi Mercedes. Ja suur pluss on Recrol garantii - 100 tuhat km või 2 aastat.

Muide Recrost viimane kord tagasi sõites küsis Kristaps, et kas ma viitsiksin ühe kasti viia Tallinnasse ühele tema kliendile. Seal oli kaks taastatud turbiini. Asub see koht kuskil seal Lennujaama taga. Vanemapoolsem härra Heigo keski. Teeb ka ATM kaste. Ja turbiinid jutud laseb Recros alati korda teha. Recro tal koostööpartner. Tema tundus ka selline sõbralik sell ja ütles, et kui on probleeme edaspidi kastiga, võib tema ka kaeda. Kui kellelgi on huvi, siis mul on tema telefon ka olemas. 15 aastast atm kaste teinud härra.

Pikk jutt. Aga äkki on kellelegi abi. Over & out! :)
Viimati muutis Iceman, 08 Mär 2017, 21:50, muudetud 1 kord kokku.

Danel15
Foorumlane
Postitusi: 39
Liitunud: 20 Aug 2016, 21:26

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Danel15 » 06 Mär 2017, 22:41

Võid mulle saata selle vanemapoolse härra kontaktid :)

diselmotoor
Kõva postitaja
Postitusi: 131
Liitunud: 06 Apr 2016, 13:13

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas diselmotoor » 07 Mär 2017, 09:45

Nõustun Iceman-iga, mul oli täpselt samasugune kogemus hõbenoole klienditeenindusega. Nagu oleks 100% iseenda kogemusest lugenud praegu.

Kasutaja avatar
allan
Foorumi veteran
Postitusi: 2872
Liitunud: 26 Mai 2007, 20:59
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas allan » 07 Mär 2017, 10:39

Selle teksti peale tuleb kohe Fredy garage silme ette :)
S60 T5 HEICO SPORTIV | S80 V8 HEICO SPORTIV | S60 R HEICO SPORTIV | 240 GLT | 850 ESTATE
245 1978 | AMAZON 1968 | XC90 D5 2003 | S80 V8 2007 | S80 D5 2007 | V70 T5 2001 | V70 2.5T 1998
INSTAGRAM

Kasutaja avatar
Iceman
Foorumi veteran
Postitusi: 4310
Liitunud: 20 Apr 2006, 09:47
Asukoht: Metsas

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas Iceman » 07 Mär 2017, 11:01

Hõbenooles on vist asi pigem selles, et seal ongi noored vihased, aga targad spetsialistid. Aga suhtlemisoskusest jääb puudu. Stiilis tra mida sa pärid, ma ju teen su asjad korda. Kliendile peab oskama siiski kõik küsimused viisakalt ja rahulikult ära selgitada. Ei ole olemas lolle küsimusi, on lihtsalt küsimused. Või lollid vastused. Kui ei suuda rahulikult vastata, siis pole mõtet teenust ka pakkuda. Mina ja maailm hoiakuga kaugele ei sõua. Fredy teema on suhtluse poolelt vähemalt suht paslik.

bjorn
Foorumi veteran
Postitusi: 613
Liitunud: 16 Okt 2012, 15:10

Re: Kus remontida automaatkasti? Kogemused, arvamused.

PostitusPostitas bjorn » 07 Mär 2017, 11:28

Fredy teema on selgelt klientide üle laskmine. Suhtlus on seal teine pool probleemist. Aga tegemist on sihiliku petmisega ning katteta lubaduste korduva väljastamisega.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist