Volvo Vida service manuaalid

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

Kasutaja avatar
164
Foorumi veteran
Postitusi: 872
Liitunud: 14 Okt 2013, 21:24
Asukoht: Tallinn

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas 164 » 14 Juul 2016, 15:50

maan kirjutas:IE11 ei hakka tööle VIDA, viimane on IE10 aga ma soovitaks 9-t. Installitud uuendustest saab IE11 maha lasta ja siis juba lihtsam panna vanemat. Kohati tuleb ise IE8, mõnel aga IE9. Aga see pildil olev aken ei ole IE põhjustatud, vaid installimisel on midagi valesti. Õige install oleks nii: kaustast Volvo VIDA 2014D\Install\DVD\Vida_dvdheader\Main valid setup (alati parem panna, et käivita adminina), suht järjest ainult ok panna ja hakkab installima, siis tuleb miski intraneti aknake, jätad nii nagu on ja save, siis see kinni, läheb veidi aega, kuni lõpetab installi ja siis ütleb, et vaja restartida, vajutad no ja otsid üles patch pakkefaili, jälle käivita adminina ning valid installi kohaks C: ketta ja pakib sinna selle. Siis avad sealt C: kettalt selle jälle adminina ja lased tal ära patcida. See järel restart ning uuesti bootides hakkab ise laadima VIDA-t. Kui taskbaris VIDA tuluke roheline, võid avada selle kas desktopi ikoonilt või siis VIDA ikoonilt taskbarist topeltklikiga.
Kui miskil põhjusel ei õnnestunud esimene kord install, siis kordad. Mul on viimased korrad kõik kohe esimesel korral tööle hakanud.

IE 9 nüüd peal.
Vida uuesti install läks ka vist nüüd edukalt lõpuni (enne restarti staadiumisse), seda ainult läbi custom installi. "All" installiga jooksis kokku selliselt:
vida error (all).png

Patch aga ei õnnestu, ei "pealt ega alt" olekus. Viskab sellise teate alati ette.
patch error.png

Ei tea, kas seal on vaja ka hiirt kuidagi teistmoodi käes hoida?
Viimati muutis 164, 15 Juul 2016, 11:50, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
SilQ
Kõva postitaja
Postitusi: 105
Liitunud: 14 Okt 2014, 16:50
Asukoht: Kadrina

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas SilQ » 14 Juul 2016, 18:52

Kas Vida ikka installitud C ketta alla? Kohe esimesse puusse.

Kasutaja avatar
164
Foorumi veteran
Postitusi: 872
Liitunud: 14 Okt 2013, 21:24
Asukoht: Tallinn

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas 164 » 14 Juul 2016, 22:51

SilQ kirjutas:Kas Vida ikka installitud C ketta alla? Kohe esimesse puusse.

Ikka C:\vida jne ja erroris mainitud file on ka täiesti patch kataloogis olemas.

Kasutaja avatar
SilQ
Kõva postitaja
Postitusi: 105
Liitunud: 14 Okt 2014, 16:50
Asukoht: Kadrina

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas SilQ » 14 Juul 2016, 22:53

164 kirjutas:
SilQ kirjutas:Kas Vida ikka installitud C ketta alla? Kohe esimesse puusse.

Ikka C:\vida jne ja erroris mainitud file on ka täiesti patch kataloogis olemas.


Kust sa said selle, äkki on ISO vigane olnud ja sellega patch fail vigane. Muud hetkel ei oska pakkuda.

Kasutaja avatar
164
Foorumi veteran
Postitusi: 872
Liitunud: 14 Okt 2013, 21:24
Asukoht: Tallinn

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas 164 » 15 Juul 2016, 11:53

SilQ kirjutas:
164 kirjutas:
SilQ kirjutas:Kas Vida ikka installitud C ketta alla? Kohe esimesse puusse.

Ikka C:\vida jne ja erroris mainitud file on ka täiesti patch kataloogis olemas.


Kust sa said selle, äkki on ISO vigane olnud ja sellega patch fail vigane. Muud hetkel ei oska pakkuda.

Koos seadmega tuli 2014D DVD kaasa.
Kas VIDA't saab täielikult ka eemaldada/uninstallida? Läbi plaadi uninstalli tehes jätab ta C:\VIDA kausta kogu pahnaga alles.

Kasutaja avatar
SilQ
Kõva postitaja
Postitusi: 105
Liitunud: 14 Okt 2014, 16:50
Asukoht: Kadrina

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas SilQ » 15 Juul 2016, 11:57

Ma usun, kaust mis alles jääb ongi need patchi jäänukid. Kustuta lihtsalt kaust pärast uninstalli käsitsi ära.

mao
Kõva postitaja
Postitusi: 145
Liitunud: 24 Sept 2011, 22:35

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas mao » 15 Juul 2016, 14:08

164 kirjutas:
maan kirjutas:IE11 ei hakka tööle VIDA, viimane on IE10 aga ma soovitaks 9-t. Installitud uuendustest saab IE11 maha lasta ja siis juba lihtsam panna vanemat. Kohati tuleb ise IE8, mõnel aga IE9. Aga see pildil olev aken ei ole IE põhjustatud, vaid installimisel on midagi valesti. Õige install oleks nii: kaustast Volvo VIDA 2014D\Install\DVD\Vida_dvdheader\Main valid setup (alati parem panna, et käivita adminina), suht järjest ainult ok panna ja hakkab installima, siis tuleb miski intraneti aknake, jätad nii nagu on ja save, siis see kinni, läheb veidi aega, kuni lõpetab installi ja siis ütleb, et vaja restartida, vajutad no ja otsid üles patch pakkefaili, jälle käivita adminina ning valid installi kohaks C: ketta ja pakib sinna selle. Siis avad sealt C: kettalt selle jälle adminina ja lased tal ära patcida. See järel restart ning uuesti bootides hakkab ise laadima VIDA-t. Kui taskbaris VIDA tuluke roheline, võid avada selle kas desktopi ikoonilt või siis VIDA ikoonilt taskbarist topeltklikiga.
Kui miskil põhjusel ei õnnestunud esimene kord install, siis kordad. Mul on viimased korrad kõik kohe esimesel korral tööle hakanud.

IE 9 nüüd peal.
Vida uuesti install läks ka vist nüüd edukalt lõpuni (enne restarti staadiumisse), seda ainult läbi custom installi. "All" installiga jooksis kokku selliselt:
vida error (all).png

Patch aga ei õnnestu, ei "pealt ega alt" olekus. Viskab sellise teate alati ette.
patch error.png

Ei tea, kas seal on vaja ka hiirt kuidagi teistmoodi käes hoida?


Mul viskas ka patch errorit - siin oleva õpetuse järgi tehes.

kuni lõpetab installi ja siis ütleb, et vaja restartida, vajutad no ja otsid üles patch pakkefaili, jälle käivita adminina ning valid installi kohaks C: ketta ja pakib sinna selle.

Väike guugeldus ja siis hakkas tööle - sellised sammud tegin, lisaks :

Copy TSKILL.exe from Windows\System32 to Windows\SystWOW64
Make sure VIDA didn't start up in taskbar, if it did, right click and exit
If you installed VIDA in C:\VIDA the patch should go on C: (not in C:\VIDA)
Restart PC
Login with ADMIN or 1

Kasutaja avatar
164
Foorumi veteran
Postitusi: 872
Liitunud: 14 Okt 2013, 21:24
Asukoht: Tallinn

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas 164 » 20 Juul 2016, 23:34

Vida suutis mitmel korral installimise ja uninstallimise käigus nii kinni joosta, et sellest enam asja ei saanud. Lihtsam oli teha Format C ning uuesti kõik õiges järjekorras peale laduda. Silqi file'iga sain asja lõpuks tööle, kaasa tulnud plaadiga tulemust ei suutnud saavutada. Abiks ka see video paigaldamisel https://www.youtube.com/watch?v=cwu2-ZoVkME
ning see win10 ja win7 dual-boot'i loomisel http://www.howtogeek.com/197647/how-to- ... ws-7-or-8/
Tundub, et vida töötab aga häirivaks on üks aken, mis iga liigutuse peale lahti lööb...
vida psw.png
Videos see ette ei löö, teab keegi kuidas sellest lahti saada?

Kasutaja avatar
maan
Foorumi veteran
Postitusi: 2048
Liitunud: 20 Dets 2009, 13:51
Asukoht: Tln

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas maan » 21 Juul 2016, 00:38

VIDA käivita ikka kas taskbarist ikoonist või siis desktopil Vida All-In-One, selle pildil oleva akna sain endal VIDA Admin ja VIDA on Web. Parim username on lihtsalt number 4. Sellega valib kohe INT/EUR :)

Kasutaja avatar
SilQ
Kõva postitaja
Postitusi: 105
Liitunud: 14 Okt 2014, 16:50
Asukoht: Kadrina

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas SilQ » 21 Juul 2016, 07:57

Programm käivita jah ainult Vida'st.
Mina olen usernameks nr 1'te kasutanud. Ei mäleta mis regioon see oli aga nii olen kasutama jäänud.

Kasutaja avatar
164
Foorumi veteran
Postitusi: 872
Liitunud: 14 Okt 2013, 21:24
Asukoht: Tallinn

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas 164 » 27 Juul 2016, 00:37

maan kirjutas:VIDA käivita ikka kas taskbarist ikoonist või siis desktopil Vida All-In-One, selle pildil oleva akna sain endal VIDA Admin ja VIDA on Web. Parim username on lihtsalt number 4. Sellega valib kohe INT/EUR :)

Olen ainult all-in-ine'ist käivitanud ja see aken figureerib alati ja endiselt sama agaralt.

SilQ kirjutas:Programm käivita jah ainult Vida'st.
Mina olen usernameks nr 1'te kasutanud. Ei mäleta mis regioon see oli aga nii olen kasutama jäänud.

Peaks töötama ka "admin" ja "4".

Kasutaja avatar
Igor
Volvo Club liige
Postitusi: 877
Liitunud: 19 Juun 2005, 09:58
Asukoht: Lõuna-Harjumaa

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas Igor » 26 Aug 2016, 21:20

Oskab keegi mind ka aidata?
Sai omale Hiina Vida-Dice soetatud. Vida installitud, kõik nagu korras. Arvutis Win 7 Ultimate.
Kui Dice auto pistikusse ühendada, hakkab vilkuma roheline ja sinine (Bluetooth) tuli.
Kui USB pistik arvutiga ühendada sinine tuli kaob, kollane vilgub hästi kiirelt umbes 2-3 sek ja jääb põlema ainult roheline.
Ja ongi kogu lugu. Nagu ei olekski arvutiga mingit ühendust. Kui juhe arvuti tagant ära tõmmata, hakkab jälle vilkuma sinine tuli.
Äkki mingi "linnuke" kuskile panemata jäänud vms?
Вольво c cемëрки начинается!

Kasutaja avatar
maan
Foorumi veteran
Postitusi: 2048
Liitunud: 20 Dets 2009, 13:51
Asukoht: Tln

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas maan » 26 Aug 2016, 22:23

Nii igaks juhuks küsin, et kas VIDA töötas sellel ajal, kui DICE arvutiga ühendatud sai?

Kasutaja avatar
Igor
Volvo Club liige
Postitusi: 877
Liitunud: 19 Juun 2005, 09:58
Asukoht: Lõuna-Harjumaa

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas Igor » 27 Aug 2016, 10:29

Jah, töötas.
Kõigepealt logisin sisse, siis ühendasin Dice. Pärast proovisin juba igatepidi, aga tulemus sama, ehk siis olematu.
Вольво c cемëрки начинается!

Siim
Foorumi veteran
Postitusi: 1750
Liitunud: 13 Juul 2008, 22:24
Asukoht: Viljandi/Rootsi

Re: Volvo Vida service manuaalid

PostitusPostitas Siim » 27 Aug 2016, 12:19

Kas DICE nö. installitud ka on? VIDA-s nähtav? Esimene kord tahtis mingeid drivereid vist ka saada.
Nüüd: Volvo C202; Volvo V70 `08; Porsche 928 `80; Porsche 911 `99; Mercedes-Benz E320 `01
Enne: Volvo V70 T5 `01; Volvo 142 `73; Volvo PV544 `62; Volvo 945S `95

Volvo DICE, MB Star Viljandimaal.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist