Eestikeelne menüü

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

J30
Foorumi veteran
Postitusi: 882
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:01
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa
Kontakt:

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas J30 » 22 Juul 2013, 13:48

Ehk on tegu äraütlemis hinnaga. Et muud tööd nii palju ja siis lajatatakse kirves, et inimene eemale peletada.
Harteron.ee Näidikuplokkide, elektroonika, ABS ja DEM remont, keelevahetus, diagnostika, ostuabi Harjumaal

madis56
Foorumlane
Postitusi: 40
Liitunud: 27 Juul 2013, 10:42
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas madis56 » 28 Juul 2013, 07:19

Info-Auto ei pane ei Tartus ega Tallinnas Eestikeelset softi. Nad väidavad et praegune Eesti keelne on piraat-tarkvara! Mu Volvol oli peal algselt Itaalia keelne, eelmise aasta suvel käisin Tartus I-As ja mul läks see maksma 55 euri. Automaatkasti tarkvara uuendus maksis 18 euri. (need hinnad on saadud 20% soodukaga!)

Kasutaja avatar
Parsize
Kõva postitaja
Postitusi: 139
Liitunud: 16 Sept 2012, 22:23
Asukoht: Saue

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas Parsize » 23 Aug 2013, 23:15

madis56 kirjutas: Automaatkasti tarkvara uuendus maksis 18 euri. (need hinnad on saadud 20% soodukaga!)


Miks oli sul vaja kasti tarkvara uuendada ? Oli kasti töös mingeid anomaaliaid ?
XC90 D5 ´07

Beat
Uustulnukas
Postitusi: 3
Liitunud: 29 Okt 2013, 20:50

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas Beat » 13 Nov 2013, 15:58

Uurisin ka IA´st, kust vastati, et 170 EUR on keelevahetus ja saab inglise keelt. Alates mudeli aastast 2014 on Volvodel menüüs ka eesti keel osaliselt, lisasid juurde.

porter77 kaudu sain navi plaadi oma masinale ja kõik toimib ilusti ka aadressi otsingud.

Kasutaja avatar
rass
Foorumlane
Postitusi: 49
Liitunud: 30 Mai 2008, 07:32
Asukoht: Hiiumaa/Tallinn
Kontakt:

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas rass » 15 Mai 2014, 13:39

Hinnapoliitika on tõesti huvitav Eesti esindus(t)es, muide mõned aastad tagasi sai veel umbes 500 krooniga kompuutri keel vahetatud.

Tallinnas küsib IA ingliskeelse menüü eest 176 eurot ja kui tahad mingeid lisasid aktiveerida või nende seadistust muuta siis on 100 eurot tükk - väidetavalt tarkvara hind mida vaja vahetada. Veakoodide lugemine ja kustutamine 30 eurot.

Samal ajal Pärnu IA's maksab keele vahetamine 150 eurot ja veakoodidedega tegelemine 10 eurot.

Aga kui minna veel veidi edasi Riiga (mis küll kahjuks laupäeval ei tööta) siis keele vahetamine on 62,76 eurot ja veakoode vaadatakse selle asja juures tasuta. No mida kuradit? :) Nüüd on küsimus, kas ohverdada üks päev 100 euro nimel... või noh 70 euri, sest kütusele kulub ka oma 30 eurtsi ilmselt... aga kui niikuinii Pärnusse minek siis lisakulu vaid ~15 (surugaas). Ühtlasi laseks seal siis juba täiskontrolli ja kõik jutud teha, sest kohalikku esindusse ei näe mõtet minna eriti.

J30
Foorumi veteran
Postitusi: 882
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:01
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa
Kontakt:

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas J30 » 15 Mai 2014, 13:57

Mina pakun ka keelevahetust. Uuematele ka raadio keele vahetus. Saadaval Eesti, Vene ja Inglise keel.

Kelladeplokk 60.-
Raadio 35.-
Harteron.ee Näidikuplokkide, elektroonika, ABS ja DEM remont, keelevahetus, diagnostika, ostuabi Harjumaal

KuldarA
Foorumi veteran
Postitusi: 1160
Liitunud: 26 Nov 2011, 16:04
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas KuldarA » 15 Mai 2014, 15:45

J30 kirjutas:Mina pakun ka keelevahetust. Uuematele ka raadio keele vahetus. Saadaval Eesti, Vene ja Inglise keel.

Kelladeplokk 60.-
Raadio 35.-



Kas on mingeid riske?
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Kasutaja avatar
wckd
Kreisi postitaja
Postitusi: 395
Liitunud: 04 Sept 2007, 11:13
Asukoht: Haabneeme <> Tallinn

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas wckd » 15 Mai 2014, 17:42

J30 kirjutas:Mina pakun ka keelevahetust. Uuematele ka raadio keele vahetus. Saadaval Eesti, Vene ja Inglise keel.

Kelladeplokk 60.-
Raadio 35.-




Tallinnas?



Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
7̶4̶0̶ ̶B̶2̶3̶0̶E̶ ̶'̶8̶4̶ › 9̶4̶0̶ ̶B̶2̶3̶0̶F̶T̶ ̶'̶9̶2̶ › 9̶6̶0̶ ̶B̶6̶3̶0̶4̶G̶S̶ ̶'̶9̶5̶ › 9̶6̶0̶ ̶B̶6̶3̶0̶4̶G̶S̶ ̶'̶9̶6̶ › V70R '04 AWD M66 Sapphicama+ Suzuki RF600R

J30
Foorumi veteran
Postitusi: 882
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:01
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa
Kontakt:

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas J30 » 16 Mai 2014, 11:46

Minu ja auto kasutaja seisukohalt riski pole. Küll aga on risk InfoAuto seisukohast. Nemad loomulikult nimetavad seda illegaalseks tarkvaraks (Eesti keelt ju originaalis pole) ja hakkavad seda tooma mis iganes muu vea põhjustajaks. Ilmselt isegi klaasipesuvee ja piduriklotsi kulumise põhjuseks... :) Aga see on ju arusaadav. Tahavad nad ju müüa oma kallist tarkvara. Näiteks V70 3gen kelladeploki ja raadio keelevahetus on neil kokku ca 240.-

Ka peab silmas pidama asjaolu, et kui InfoAutos teha mingi tarkvara uuendus, siis see võib taastada uuesti algse keele. Samas mitte just iga tarkvara uuendus.

Originaal tarkvara säilib minul serveris ja vajadusel saan taastada algse seisukorra.

Asun tallinna lähedal, Lagedil.
www.harteron.ee
Harteron.ee Näidikuplokkide, elektroonika, ABS ja DEM remont, keelevahetus, diagnostika, ostuabi Harjumaal

timmukas
Kreisi postitaja
Postitusi: 381
Liitunud: 07 Juul 2012, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas timmukas » 17 Mai 2014, 07:17

J30 kirjutas:Minu ja auto kasutaja seisukohalt riski pole. Küll aga on risk InfoAuto seisukohast. Nemad loomulikult nimetavad seda illegaalseks tarkvaraks (Eesti keelt ju originaalis pole) ja hakkavad seda tooma mis iganes muu vea põhjustajaks. Ilmselt isegi klaasipesuvee ja piduriklotsi kulumise põhjuseks... :) Aga see on ju arusaadav. Tahavad nad ju müüa oma kallist tarkvara. Näiteks V70 3gen kelladeploki ja raadio keelevahetus on neil kokku ca 240.-

Ka peab silmas pidama asjaolu, et kui InfoAutos teha mingi tarkvara uuendus, siis see võib taastada uuesti algse keele. Samas mitte just iga tarkvara uuendus.

Originaal tarkvara säilib minul serveris ja vajadusel saan taastada algse seisukorra.

Asun tallinna lähedal, Lagedil.
http://www.harteron.ee


See on arusaadav et sa tahad oma teenusele reklaami teha,aga tee siis ausalt.Sõber just tegi V70 IIIgen autol keelevahetuse,mis maksis 176 Eurot,ja keel muutus kellades ja raadios inglise keeleks.

J30
Foorumi veteran
Postitusi: 882
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:01
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa
Kontakt:

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas J30 » 19 Mai 2014, 13:56

timmukas kirjutas:
See on arusaadav et sa tahad oma teenusele reklaami teha,aga tee siis ausalt.Sõber just tegi V70 IIIgen autol keelevahetuse,mis maksis 176 Eurot,ja keel muutus kellades ja raadios inglise keeleks.


Rääkisin hinnast mida mina olen kuulnud. Tallinnas InfoAutos V70 2gen, S60 1gen jne. on kelladeploki keelevahetus ca 175.-. Uuematel on hind üldjuhul kallim, kui soovid ka raadio keelt vahetada. On olnud isegi juhuseid, et sama aasta autole hind erinev ja sõltub kurat teab millest. Ja nagu juttu on olnud, siis sama teenus mõnes muus linnas või riigis võib olla soodsam või ka kallim.
Harteron.ee Näidikuplokkide, elektroonika, ABS ja DEM remont, keelevahetus, diagnostika, ostuabi Harjumaal

LuMiNa
Foorumlane
Postitusi: 58
Liitunud: 20 Juun 2012, 08:44
Asukoht: Saaremaa

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas LuMiNa » 20 Mai 2014, 21:45

Narva mnt. mingi autoaia kutt teeb ka keelevahetust.Maksis 50 eur ja selle sees oli ka veel diagnostika ja vigade kustutamine.Mul saab varsti 1.5 aastat eesti keelse menüüga.Siiamaani pole auto maha põlenud.
V70 D5

slk270
Uustulnukas
Postitusi: 1
Liitunud: 22 Apr 2014, 00:04

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas slk270 » 20 Mai 2014, 22:32

Lasin mingi aeg tagasi sellel "Lasnamäe kodanikul" XC60 keelt inglise keeleks muuta. Muutis ainult näidikutel. Tulemus jäi ebakorrektne - osad sõnad olid tsentrist väljas ja jäid poolikuks. Kompuutri/raadio display keelt ei saanudki ta muuta. Väitis ei ei ole tema võimuses. Eelnevalt aega kokku leppides unustas ta kahjuks selle "pisiasja" mainida.
Lõpuks läksin ikka IA-sse ja lasin ametlikult teha.
Seega makstav raha ongi pakutava teenuse vääringus. Odava raha eest poolik teenus, kalli raha eest esinduses kvaliteet ja soovitud tulemus. Vähemalt antud küsimuses.

Kasutaja avatar
rass
Foorumlane
Postitusi: 49
Liitunud: 30 Mai 2008, 07:32
Asukoht: Hiiumaa/Tallinn
Kontakt:

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas rass » 21 Mai 2014, 10:23

J30 kirjutas:Minu ja auto kasutaja seisukohalt riski pole. Küll aga on risk InfoAuto seisukohast. Nemad loomulikult nimetavad seda illegaalseks tarkvaraks (Eesti keelt ju originaalis pole) ja hakkavad seda tooma mis iganes muu vea põhjustajaks.
Asun tallinna lähedal, Lagedil.
http://www.harteron.ee


Kas sa annad oma tööle ka mingi garantii? Näiteks siis anomaaliate ilmnemisel algse olukorra taastamine, maksku mis see maksab?

J30
Foorumi veteran
Postitusi: 882
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:01
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa
Kontakt:

Re: Eestikeelne menüü

PostitusPostitas J30 » 22 Mai 2014, 13:06

Originaal tarkvara säilib serveris ja selle saab alati taastada tasuta. Garantii on see, et paigaldatud keel peab tõrgeteta toimima. Küll aga ei saa ma mingit garantiid anda, et näiteks IA mis iganes suvalise pea puhul ei süüdista selles keelevahetust, samas seda tõestamata.
Harteron.ee Näidikuplokkide, elektroonika, ABS ja DEM remont, keelevahetus, diagnostika, ostuabi Harjumaal


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist