xc60 käigukast

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

Kasutaja avatar
aspiriin
Kõva postitaja

Re: xc60 käigukast

PostitusPostitas aspiriin » 03 Dets 2018, 20:58

tallaploomi kirjutas:Ma olen suht kindel,et tegemist on Import Autoga Pärnust,täpselt nende käitumine ja mulli puhumine,olen selle asja nende juures läbi teinud,küll aga seoses mootoriga.
Ennem nad ei tee midagi,kui lähed ja lased pädevas kohas ise vea tuvastada ja paberile ja siis lähed nende juurde.Mul nii oli,niikaua puhuvad mulli ja ajavad pläma tarkvaravärskendusest.

Kahjuks kipun ka arvama Import autoga tegu.
Olen ka nende suhtumisest teadlik.

Kasutaja avatar
bnd
Foorumlane

PostitusPostitas bnd » 29 Mär 2019, 12:33

Update:
Läänerindel muutusteta.
Jaanuari alguses käis auto Lätis, väidetavalt siis selle õnnetu hüdraulikaploki vahetuses. Kuna olen autoga korra Norra sõitnud külmaga, ja käruga, siia ei täheldanud suuri "peksmisi". Praegu tagasiteel kaob vedu tagant iga kord foori taga seistes. Tõstad jala pidurilt, ootad, "kolaki" käik sees ja sõidad edasi.
Pakkusin täna Import Autole teist korda välja, et leian ise töökoja, mis oleks võimeline viga tuvastama.
Siit ka asjakohane küsimus, kuna masin on väidetavalt 2x Recros käinud, kas leidub mõnda muud töökoda, mis oleks ka reaalselt pädev.
On tehtud õlivahetus, tarkvara värskendus ja nüüd ka väidetav ploki vahetus. 0 tulemit. Mis järgmiseks? Uus kast ainus lahendus? Paistab, et viga lööb eriliselt välja soojemate ilmadega. Kast kulunud? Juba ostes 170000km-ga oli kast tegelt kutu?
XC60 R-Design Polestar

Kasutaja avatar
gljuk
Foorumi veteran
Kontakt:

PostitusPostitas gljuk » 29 Mär 2019, 12:53

Lugesin juttu Recro pädevuse kohta ja siis tekis mõte, ega kast ei ole dünaamilist õlivahetust saanud ja voila, leidsingi.

Kas on üldse kedagi Recrost pädevamat meil siin Baltikumis?
REMONT:CEM,ECM kloonimine,DIM(kellad),SAS(rooliasendiandur),DEM,ICM,CCM,HU850/650 jm. Garantii
Programmeerimine, keelevahetus, ChipTuning.
Näpitud plokke ostan varuosadeks
Tel:58O46O96

Kasutaja avatar
bnd
Foorumlane

PostitusPostitas bnd » 29 Mär 2019, 17:16

Sain Recrost vastuse esinesele küsimusele üllatavalt kiirelt, ehk mida on mu autoga tehtud. Täpsustavale küsimusele, kas uus või taastatud plokk, pole veel vastust tulnud. Kuna sõidan hetke Soomet pikuti läbi, siis aega helistada ja rääkida erinevate inimestega. Üks huvitav väide oli selline, et osasid plokke ei saa taastada, ehk gen3? omad. Aga üritatakse ja ei trehva alati. Teine väide oli see, et Recro plokkide diagnosti seade pole kõige täpsem ja uuem ja moodsam jne. Et isegi Eestis leiduvat täpsem seade. Soovitati alla ronida ja vaadata koode ploki pealt, siis olla pilt kohe selge, millega tegu. On see nii lihtne ligi pääseda?

Aga kes siis on ikkagi see kõige targem, kes ütleb, et mis toimib? Recro pole 2korraga viga leidnud. Mõned juba arvavad kindlasti, et mul on luulud ja nõuan korras asja korda tegemist.

Norras on tuttaval käigukastidele spetsialiseerunud töökoda. Peaks küsima, kui suur arve tuleb, kui lahti lõhuvad ja ükshaaval pulgad üle käivad.
XC60 R-Design Polestar

Tanel313
Kõva postitaja

PostitusPostitas Tanel313 » 02 Apr 2019, 00:01

Ma nüüd mainiks jällegi siinkohal, et minu sama käigukastiga Peugeot evis täpselt samu sümptomeid, millele ei aidanud ei õlivahetus, tarkvaravärskendus ega hüdroploki vahetus ning viimaks võeti kast Hõbenooles juppideks kolm korda, kuni viimaks veale (tehasepraak?) jälile saadi.

Nüüd juba kaks aastat muretult ringi sõitnud, esialgse hüdroplokiga.

martinjev
Kõva postitaja

PostitusPostitas martinjev » 03 Apr 2019, 22:25

Tea kas aitab aga mul oli aw55-51 kastil ka neutral controliga sama jama. Fooritaga lylitas neutraalile ja kui pidurilt jala võtsin siis 2-3 sek pärast lylitus pauguga. Sama n-d ja r-d lylitustel. Aitas hyrdoploki puhastus ja c1 ketaste vahetus. (Kumb tegelikult aitas, ei teagi). Ajutiselt sain paugutamisest lahti sellega et hoidsin käiguvalitsat manuaalreziimil. Siis neutral control ei toimi ja fooritaga paugutamisi polnud.

Kasutaja avatar
bnd
Foorumlane

PostitusPostitas bnd » 12 Apr 2019, 11:34

Olen nüüd vahetanud palju e-maile ja kõnelenud inimestega. Hüdroplokk pandi uus, kuna jah, seda gen3 plokki ei anna edukalt remontida.
Hetkel pakub Recro kasti pulkadeks võtmist, kuna ploki vahetus ei aidanud.
Väike vihje anomaalia kohta on veel selline, et kui sõidan lühikesi otsi ja kast nn külm, siis kohal seistes tunnen, et käik sees ja paugutamist ei ole.
Kui aga sõita pikemalt ja anda just koormust, nt pikk-pikk tõus, kiirtee vms, kus koormust rohkem, siis garanteeritult hakkab jebima. Ja samas võib kast paugutada ja peale mõningast seismist, ehk süüde välja - sisse, toimib ok, kuni järgmise käivitamiseni.
90% ajast on need "pauguga" löömised suht "leebed" ja need 10% on tõsise kolakaga, et kaasreisijad küsivad, et WTF?!?!?! Pigem hakkab see jama peale peale suuremaid koormusi.
Olen ka mänginud piduripedaaliga ristmikel/foori taga, et kas on vedu või mitte, pigem lasen natuke masinal liikuda, kuna arvatavasti need paugud muudele detailidele just head ei ole. Samuti käik välja/sisse foori taga. Aga vahest ei aita seegi, kuna D peale tõmmates lajatab ikkagi.
XC60 R-Design Polestar

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist