Mõningad küsimused võõrkeele kohta. ning lisa küsim S80-mnel

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Alvarez
Uustulnukas
Postitusi: 4
Liitunud: 26 Okt 2008, 14:32

Mõningad küsimused võõrkeele kohta. ning lisa küsim S80-mnel

PostitusPostitas Alvarez » 26 Okt 2008, 17:05

ostsin alles omale uue auto ise mega rahul kuid paar asja häirib ..

Esiteks see et saksa keel tolkneb igal pool ja sain targemaks et saab vahetada ainult info autos ja hea raha eest... kuid kui mujal teha seda softi vahetust kas ei ole olemas selline võimalus et auto jääb lonkama... ja veel tahaks teada auto telefonist kuidas oleks võimalik muuta seadistust ja keelt . tahaks inglise keele peale panna ning teha seda et ei peaks iga kord pin koodi sisestama nii kui süüte välja lükkad ja uuesti tööle paned... ega tal vist sellist ühilduvat süstemi bluetooth-iga ei ole et automaatselt võtab dublikaat kaardi üle nii kui autosse istud ja tööle paned. osadel bmw-del se asi peal...ja tahaksin veel küsida et kui autol õli vahetada kas siis nullida saab ainult arvutiga?

ning küsiks üle lugesin ühest foorumi alalliigilt tehnilise poole pealt et 2.9 t6 200kw mootor algusaastatel oli lapse vigu täis kuid hiljem pidid olema pommi kindlad kas se pommikindel mootor kehtib facelifti puhul. kuna endal se mootor peal ja auto 2002 aasta oma ja kahjuks mitte facelift... sooviks teada sets siis jälgiks suurema tähelepanuga teda.. ja otsiks ning kahtlustaks kiiremini ennem kui viga käes.. ja kas neil lähevad klapid ilusti pähe?

Kasutaja avatar
Executive
Foorumi veteran
Postitusi: 518
Liitunud: 21 Mär 2006, 10:35
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Executive » 26 Okt 2008, 17:41

kui ma nüüd ei eksi siis nn nednde lapsevigade kohta räägiti alla 2001 aasta t6... Mootori poolt ma mõtlen...ja pommikindel pole see mootor kohe kindlalt :S pidevalt mingid veakoodid ikka ... nii nippet-näppet... muud vead ikka neil ...näiteks alarmipasunad, aknaklaasid jne jne... Telefoni saad muuta vabalt ise ingliskeelseks ja pinkoodi küsimise maha võtta, ma siin juhendasin telefoni teel ühte samamurega volvoomaniku...bluethoothi süsteemi tal pole jah... õli saad ka ise vahetada... tuld saab nullida, siin foorumis juttu ka sellest olnud...
softivahetusega ei tohiks auto lonkama küll nüüd jääda, kui just midagi väga valesti ei teha. IA-s panevad uuema ja ... "parema" softi peale... mis ei pidavat iga väikse asjapeale veakoode ette lööma...
S80 T6 EXECUTIVE

Alvarez
Uustulnukas
Postitusi: 4
Liitunud: 26 Okt 2008, 14:32

PostitusPostitas Alvarez » 29 Okt 2008, 19:56

aga tänud :) tel sain inglise keele peale ja muidu pole softil midagi viga siiamaani ei ole midagi üleliigset visanud nii et soovitad ia-sse minna ega sa muidugi ei tea mis nad seal küsivad..,. ja ega ma päris sõna sõnalt ei mõelnud pommikindel selge see et igal asjal omad vead kuid yahtsingi teada et ega minule ei ole see sattunud.. sest se esimene volvo mul üldse ja ega ei tea kõike.... aga eks ma otsin foorumist kustsaab nullida tänud.. veelkord


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline