S80 ja tüütu turvavöö

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

matu21

S80 ja tüütu turvavöö

PostitusPostitas matu21 » 23 Juun 2005, 10:43

Kindlasti võib see naljakana teile tunduda aga kuna olen esimese Volvo omanik ja seda u 4 päeva alles, siis küsimus - Kuidas sellest tüütust piiksumisest lahti saada. Sõidan kogu aeg turvavööga aga seistes ei taha küll vööd peal hoida, aga see krt ju undab ka seistes.

Lammarist pimeda suudaksin ise ka osta, kuid seegi oleks tüütu vahetada koguaeg.
Kas aitab kui see juhe, mis tuleb kinnitusse, läbi lõigata ja kokku ühendada?

deejay
Foorumi veteran
Postitusi: 556
Liitunud: 16 Juun 2005, 22:52

PostitusPostitas deejay » 23 Juun 2005, 10:56

Muideks ei unda koguaeg, vähemalt V70 ei tüüta niimoodi. Ja akkab kiuksuma alles mingi > 5km/h juures. Ära hakka midagi lammutama, las olla.

matu21

PostitusPostitas matu21 » 24 Juun 2005, 07:35

Siis on mul luulud

minu 80-l hakkab lärmama kohe kui auto käima panen ja seda niikaua kuni vöö kinni panen. Seepärast ongi jama, et kui seisan ja mootor käib, siis ei taha olla rihmaga kinni.

deejay
Foorumi veteran
Postitusi: 556
Liitunud: 16 Juun 2005, 22:52

PostitusPostitas deejay » 24 Juun 2005, 07:36

Ei tea ... ei pea ju luulud olema. Põhimõtteliselt peaks see piiksumine olema seatav, minul igaljuhul jääb ta vait nati aja pärast - näiteks kui panen käima sis üürgab jah, aga kui aknad puhtaks lükatud siis on vaikus. Nii kui auto koha pealt liigub siis piiksub jälle, kui seisma jään siis nati veel kiuksub ja siis jääb vakka. Pöördu InfoAutosse ning küsi kas on võimalik seadistada seda.

Kasutaja avatar
pkuldsaar
Kõva postitaja
Postitusi: 133
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:18
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kontakt:

PostitusPostitas pkuldsaar » 24 Juun 2005, 07:38

Minu s80-l piiksub umbes 4 korda ja siis jääb vait. Auto toodetud saksamaa jaoks niiet arvan ka et asi lihtsalt seadistatav.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: ummamuudu ja 14 külalist