Heico madaldus S80 II probleem?

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

maareklumi
Uustulnukas
Postitusi: 9
Liitunud: 02 Mai 2018, 19:05

Heico madaldus S80 II probleem?

PostitusPostitas maareklumi » 19 Apr 2020, 13:00

Tere!

Kuna enda s80 heico madaldus vedrud, aga kõik muud silla osad tunduvad orginaalid olema, siis probleem selles, et ratta kalded ikkagi veits valed ja laseb rehvidel ääred maha. Oskab keelgi soovitada kohta kust leida õiged õõtsad. tuleb vast veits odavam ja mõistlikum, kui iga hooaeg uusi rehve vahetada. käisin sügisel sillastendis ja seal näitaski, et silla kalded veits võssa, aga neid reguleerida ei anna! Huvitav ongi, et autol Heico tuuning ja tundub täitsa ametlik, sest isegi tehnilises passis kw rohkem. Kas siis keegi kunagi visanud lihtsalt odavamad orginaal jupid alla?

kloox
Foorumi veteran
Postitusi: 1069
Liitunud: 28 Mai 2017, 13:39
Asukoht: Valga

Re: Heico madaldus S80 II probleem?

PostitusPostitas kloox » 19 Apr 2020, 13:06

Teisel generatsioonil saab ju tagasillas rattakaldeid muuta ja peaks olema lubatud 2,5 kraadi nelivedusel ,kui ma õigesti mäletan.Mitte rattakalle vaid kokkujooks on see,mis rehvid ära sööb.Ja otsas puksid aitavad sellele kaasa.
G31Xdrive;Amarok,Disco4 ja paar Audit. Teoorias olen tugev. :D

maareklumi
Uustulnukas
Postitusi: 9
Liitunud: 02 Mai 2018, 19:05

Re: Heico madaldus S80 II probleem?

PostitusPostitas maareklumi » 19 Apr 2020, 13:14

Minu arust sai taga ainult kokkujooksu reguleerida, aga päris kindel pole, aga probleemsem osa ikkagi esiots. mängib ikkagi rolli ka rattakalle, eriti laia rehvi puhu. Talve rehvidega väga probleeme pole, näha on, et kergelt sisemine äär kulub rohkem. Ja sild sai talve rehvide ja velgedega reguleeritud. Ebayst nagu leiab madalduse õõtsasid, aga pole päris kindel millised peaks olema ja kust võiks tellida. eestist oleks parem saada ja saaks äkki enne infot ka!


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 5 külalist