v70 2014 navi kaart

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

ossi050
Uustulnukas
Postitusi: 3
Liitunud: 14 Veebr 2020, 20:13

v70 2014 navi kaart

PostitusPostitas ossi050 » 13 Mär 2020, 18:47

Kuidas saaks nii et euroopa kaardiga saaks peale installida ka venemaa kaardi?

toinoo
Foorumi veteran
Postitusi: 682
Liitunud: 01 Sept 2011, 21:58

Re: v70 2014 navi kaart

PostitusPostitas toinoo » 16 Mär 2020, 18:53

Tere! Vene kaarti, europ. kaarti, loomulikult EESTI kaarti-e, ameerika K-te, Austr. K-te jne. aga... . Minu suksul (05.a.) on selle aja lugemid-"ketad" tolleaegsete võimalike kaartide osas st. tolleaegne RUROPA-Soome, GR-BR-an (kui ei pane juhtumisi mööda) jne. Kuid mind häiriv küsimus-probleem on !!!, kas tõesti pole võimalik tolleaegseid seadmeid RAHALISELT ümberehitada ODAVALT-VASTUVÕETAVALT näiteks Minule-Meile !!! Meil on küllaltki ITE-TITE ja tarku mehi, milles asi, ei ole võimalik, et raisku läheb selline ressursi kogum !? Ja kosmos on nö käeulatuses aga..., teema on ilmselt sobivalt-küllaldaselt naiivne ja vana ITE lähenemisega probl. ei lahenda. Mul on suksu Armat.-laual väljasõidet. nav.-ekraan ja vanasti nägi veel Eesti tele kanaleid kuid nüüd on tühjus, mida sellega peale hakata!?
Lugupidamisega T.

Kasutaja avatar
maan
Foorumi veteran
Postitusi: 2043
Liitunud: 20 Dets 2009, 13:51
Asukoht: Tln

Re: v70 2014 navi kaart

PostitusPostitas maan » 16 Mär 2020, 19:17

ossi050 kirjutas:Kuidas saaks nii et euroopa kaardiga saaks peale installida ka venemaa kaardi?

Ma ei ole kindel, kas kahte erinevat kaarti saab korraga kasutada, aga selle proovimine on lihtne ju. Sensuse süsteemidel kaardiuuendused tasuta ja kui arvuti väga võõras ei ole, siis Volvo lehel oleva info järgi saab USB pulga tehtud jne.
Enda omal EU kaarti uuendasin, siis protsess võttis aega pea 3h. Teha tuleb seda võti II positsioonis, ehk siis kas töötava mootoriga või võimsama akulaadijaga süüde sees. Mu autol bensuka väike aku ja vist mitte kõige paremas eas enam ning 15A laadijaga pani süsteem umbes pool tundi enne lõpetamist akusäästu režiimi peale ning ekraan läks ka mustaks, aga kaardiuuenduse tegi ikkagi ära ;)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist