1. leht 1-st

V60 tagurduskaamera

Postitatud: 20 Aug 2019, 12:54
Postitas kulpz
Tere

Oman 2014 aasta V60 (MY2015), mis ei ole varustatud parkimiskaameraga. Kui küsisin IA-st, mis selle paigaldus maksta võib, vastati mulle seepeale, et sellele autole ei ole võimalik tagurduskaamerat paigaldada. Samas kui vajutada konsoolis ilma kirjata nuppu, kus tagurduskaameraga varustatud autodel on CAM nupp, siis tuleb ekraanile kiri “camera not available”. Kas IA-l on siinkohal õigus ning sellele autole ei saagi tagurduskaamerat paigaldada?

Re: V60 tagurduskaamera

Postitatud: 20 Aug 2019, 16:19
Postitas volvoby
Kui on sensus süsteem ja gloobuse nupp olemas, siis saab kindlasti. Isegi eesmise kaamera variant on olemas: https://www.ebay.com/itm/Volvo-Front-Re ... SwJ2pbvdpf:

Re: V60 tagurduskaamera

Postitatud: 20 Aug 2019, 17:40
Postitas kulpz
On küll sensus olemas jah. Eks ma siis võtan IAga ühendust uuesti ja proovin välja selgitada, miks neil selline arvamus.
Sattusin ise ka internetis uurimistööd tehes selle sama ebay lingi otsa :D
Samas lugesin kuskilt, et volvod, milllel on option code 820, neil on juba kaamera kaabeldus veetud. Kas seda option code on võimalik mudelipõhiselt kuidagi kontrollida? Või peab ikkagi luugi juurest katte lahti kiskuma ja kontrollima füüsiliselt?

Re: V60 tagurduskaamera

Postitatud: 21 Aug 2019, 18:21
Postitas volvoby
Anna siis teada ka, mis nende põhjendus oli

Re: V60 tagurduskaamera

Postitatud: 11 Sept 2019, 10:26
Postitas kulpz
Saatsin siis uuesti kirja, kus seletasin lahti, et autol on Sensus Connect ja Sensus Navigation olemas, mis tundub, et on võtmeasi kaamera paigaldamise puhul (?). Sain IA-st nüüd hinnapakkumise vastu. Kaamera paigaldus koos tööga 826€.

Re: V60 tagurduskaamera

Postitatud: 22 Sept 2019, 11:46
Postitas volvoby
kulpz kirjutas:Saatsin siis uuesti kirja, kus seletasin lahti, et autol on Sensus Connect ja Sensus Navigation olemas, mis tundub, et on võtmeasi kaamera paigaldamise puhul (?). Sain IA-st nüüd hinnapakkumise vastu. Kaamera paigaldus koos tööga 826€.


Üllatavalt väga suur hinnavahe ebay pakutavaga ei olegi sellisel juhul, arvestades, et tõenäoliselt peaks ka selle laskma kusagil paigaldada, kui omal paar päeva lammutamise ja juhtmetega möllamise isu ei ole. Pluss tegu volvo originaalosaga.
Siia juurde küsiks kohe, kas Info-Autost saab VIN alusel oma autole mingi väljavõtte ka küsida, kus kõik optionid kirjas on?