Advance regulating ja mootori tuli

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

zinek
Foorumlane
Postitusi: 29
Liitunud: 23 Apr 2010, 20:24

Advance regulating ja mootori tuli

PostitusPostitas zinek » 25 Sept 2018, 17:07

Tervist

Pisike mure taas mu S80-ga . Autoks 2,5 103kw 1990 aasta isend. Nimelt siis viskas kohapeal töötades põlema mootoritule. Delphiga sai koodiks 0011 Advance regulating , intermittent. Sai kustutatud ja siis paar päeva sõidetud ja täna neutraali peal 70 alast 50 peale vabakäiguga aeglustades, viskas taas mootori tule põlema. Veateade sama , kustutasin ära ja plaks lõi uuesti neutraali peal põlema , nüüd tuli permanendina viga. Kustutasin ära ja andsin kohe pisut rohkem gaasi, ja ootasin, sel ajal ei süttinud mootori tuli , pöörded olid sel ajal üle 1500, võtsin jala gaasilt ja lasin mingi aja tiksuda kohapeal ja plaks tühikäigul taas mootori tuli põleb ja veakood sama. Mulle tundub , et selle tule viskab just neautraali peal põlema, kui pöörded maas . Kuskohast viga otsida ? Ise arvaks, et äkki süüte teema, miski ajastus paigast äkki pisut ära ? Sai paar kuud tagasi vahetatud kõrgsurvepumpa ja siis polnud arvutit külge panna. A masin käivitus kenasti ja ei löönud ka mootori tuld põlema ja kütusekulu kah igati mõistlik tundus. Vb nüüd miskit pisut mänginud ja lubatud parameetritest väljas ja seepärast kassjak ? Kui mu mõttekäik võib õige olla,kas oskab keegi soovitada kedagi pärnust või selle lähiümbrusest, kes asja paika ajaks (vist spets proget ja arvutit vaja selleks ) mõistliku hinnaga . Oleksin igasuguse abi eest tänulik .

Parimatega

Urmas

Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist