Volvo V70 sureb välja

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Kasutaja avatar
markuus
Uustulnukas
Postitusi: 2
Liitunud: 28 Jaan 2015, 15:30
Asukoht: Haapsalu/Tartu

Volvo V70 sureb välja

PostitusPostitas markuus » 06 Apr 2015, 17:27

Mure nimelt selline, et Volvo V70 2006 103kW aut. sureb linnasõidul tühja koha peal välja. Mingit kindlat käitumismustrit ei ole, mis olukordades see juhtub. Pigem väiksematel kiirustel u. 20-30km/h. Peale esimest korda sai auto kohe viidud Tartu Info-Auto esindusse aga seal ei osatud midagi teha kui ainult restart ajule. Ainult kehtitati õlgu ja öeldi "kummaline".
Nüüd sai kuskil kuu aega ilma probleemideta sõidetud kui nüüd viimase nädalavahetusega juhtus see kolm korda juba.
Tavaline olukord on selline, kui auto sureb välja keset sõitu. Käivitades hakkab mootor tööle aga kohe gaasi vajutades sureb välja, nagu ei saaks kütust kätte. Ainult vabavedamisega käigukasti D-asendis olen saanud ristmikult ära veereda. Nii 4-5 korda uuesti käima pannes lõpuks 5. korral lubab pöörded üles lasta ja sõidab jälle muretult u. 100-200km.
Olen mõelnud, et kütusepaagist väib sete sattuda kuskile aga paak on olnud kõikidel juhtudel üle poole täis.
Autod on regulaarselt hooldatud ja remondilt pole kokku hoitud. Samuti tangin 98% juhtudest ainult Nestes ehk solkkütuse süü ka ei saaks olla.

Markus.

toinoo
Foorumi veteran
Postitusi: 682
Liitunud: 01 Sept 2011, 21:58

Re: Volvo V70 sureb välja

PostitusPostitas toinoo » 08 Apr 2015, 02:57

Tere!Mõned aastad tagasi pidin poisi kroonu viima ja...Haljalas suri mootor välja,käivitus korraks ja jälle kutu.Lõpuks veeti suksu sobivasse kohta ning seal õnnestus järgmisel päeval tööle saada.Umbes 1/2 aastat oli hooleta kuni...suri jälle välja aga,et mul oli eelnevalt olnud jama kojameestega,siis oli mul varutud lammarist kapotialuseid kaitsmete blokis asuvaid "jõu releesid",vahetasin relee teise vastu ja käivitasin mootori.Kodus uurides selgus,et vahetatud relee kontaktid olid põlenud-tugevalt tahmased.Mis seda võis põhjustada,ei tea aga siiani on mootor rahuldavalt töötanud.Eelnenut arvesse võttes usun,et minu probleemi põhjus oli relee,tõsi, mul 93kw disla 05-dast aastast aga ehk on abi.Lugupidamisega T.

Kasutaja avatar
Lithium
Uustulnukas
Postitusi: 9
Liitunud: 20 Veebr 2012, 19:32
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kontakt:

Re: Volvo V70 sureb välja

PostitusPostitas Lithium » 05 Dets 2022, 15:38

Tere! Kaevasin selle teema nüüd ülesse ja probleem tundub olevat minul sama mis esimesel postitajal, sama mootor, 2007a. Huvitav kas sai oma probleemile lahenduse või on kellegil teisel ideid mis probleem võib olla? :)

Kasutaja avatar
Liiwaannus
Foorumi veteran
Postitusi: 7597
Liitunud: 24 Mär 2009, 19:56
Asukoht: Saue

Re: Volvo V70 sureb välja

PostitusPostitas Liiwaannus » 08 Dets 2022, 23:37

Aga sa teise postitaja mainitud jõureleed oled üle vaadanud?
99a 1.8 90kw s40 Müüdud
V70 97a 2.5tdi Müüdud
V70 '11
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 17 külalist