Anti-skid service required.

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

toinoo
Foorumi veteran
Postitusi: 683
Liitunud: 01 Sept 2011, 21:58

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas toinoo » 27 Jaan 2013, 19:45

Tere,lp.foorum!Siin postitustes on nüüd nii mõnigi kord mainitud ajuga seotud blokkide ületinutamist-jootmist ning tulemused "küsitavad",ehk oleks õigem kliineritega üle käia elektri-pistikute ühendused,kustutada veateated(korralikult) ja siis edasi otsida!Lugupidsmisega T.

Kasutaja avatar
gljuk
Foorumi veteran
Postitusi: 4388
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas gljuk » 27 Jaan 2013, 20:45

Kes oskab veakoode kustutada (korralikult), jagage kogemust.
Ja mis see kontaktide kliiner oleks, mis plokke parandab?
Diagnostika,Remont,Elektritööd,CEM,ECM kloonimine,DIM,SAS(rooliasendiandur),DEM(Haldex),ICM,HU850/650 jm.Garantii
Programmeerimine, keelevahetus, IMMO mured, ChipTuning, EGR DPF lahendused
Tel:58O46O96

toinoo
Foorumi veteran
Postitusi: 683
Liitunud: 01 Sept 2011, 21:58

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas toinoo » 28 Jaan 2013, 00:19

Tere!Herr GLJUK,usun,et paljud on lugenud postitusi ANTI SKID-jne.kohta ja ehk tuleb ka kellelegi meelde minu sekeldused ehk korralik shokk alates HALJALAST kuni järgmise päeva lõunani .Seal ma kirjeldasin oma ettevõtmisi lühidalt ja loodan,et arusaadavalt.Kuid kordan:kasutasin arvutile(!)mõeldud vedelat kliinerit stekrite-pistikute-kontaktklemmide puhastamiseks (tõeliselt vigast süst.blokki see toiming kindlasti ei "remondi" ,loe mu postitus veelkord läbi)ja veakoodi(-de)kustutamine toimus mitmekordselt(3-4korda järjest)kuni enam displeile veakoode ei kuvatud---seda peangi korralikuks kustutamiseks,Igal juhul loodan ja usun sellesse.PTÜI;PTÜI;PTÜI!Tollest ajast liigub ja kulgeb minu suksu rahuldavalt ja lisaks tahan veel nn.rooli aluse kaitsmete-releede bloki "üle"käia.Külm on ja plastikut ei julge eriti kangutada.Lugupidamisega T.

Kasutaja avatar
gljuk
Foorumi veteran
Postitusi: 4388
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas gljuk » 28 Jaan 2013, 12:24

Päris huvitav kogemus. Tänan, et jagasite, Herr toinoo.

Olen piisavalt katkiseid plokke näinud, et lubada endale natuke irooniat.
Diagnostika,Remont,Elektritööd,CEM,ECM kloonimine,DIM,SAS(rooliasendiandur),DEM(Haldex),ICM,HU850/650 jm.Garantii
Programmeerimine, keelevahetus, IMMO mured, ChipTuning, EGR DPF lahendused
Tel:58O46O96

J30
Foorumi veteran
Postitusi: 882
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:01
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa
Kontakt:

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas J30 » 28 Jaan 2013, 14:53

MA südamest loodan, et Iisak leiab ka mõned viletsa ühenduse või musta kontakti. Silla juppide vahetust ei sooviks ka oma vaenlasele. Loomulikult tuleb ühendused lahti võtta ja puhastada, loomulikult kasutada selleks puhastuskeemiat. Või kuidas teisiti saab? Sellega saab elimineerida labased ühendusvead.

Nõustun igati ka Glukiga ning ironiseerin "korraliku" vigade kustutamise teemal. Kui autol on viga alles, siis võid "korralikult" ka sada korda järjest kustutada, kasu ikka ei miskit. Kui soovid, siis võin sulle saata mõne vigase SRS või ABS süsteemiga auto - kustuta terviseks.

Kõnealuse Haldex aju remonti mina ei paku, ka pole kuulnud, et keegi mujal riikides pakuks. Tegu on kolmekihilise PCB-ga ja ära põlevad plaadi sees jooksvad rajad. Ühesõnaga jama värk.
Harteron.ee Näidikuplokkide, elektroonika, ABS ja DEM remont, keelevahetus, diagnostika, ostuabi Harjumaal

Kasutaja avatar
raido357
Kreisi postitaja
Postitusi: 330
Liitunud: 22 Okt 2012, 20:34

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas raido357 » 28 Jaan 2013, 15:13

Hmm, kasutaja gljuk väidetavalt saab mitte tervelt maha põlenud DEM-iga miskit veel teha. Oleneb kui maha põlenud asi on.

Sain ise ka korra auto alla piilutud ja DEM-i pistikud on ilusad puhtad ja läigivad.

Edit:

Välismaised foorumid täis postitusi teenuse: http://xemodex.com/technologyimproved/d ... -for-volvo - kasutamisest, väidetavalt teenus kiire ja toimiv seal pool lombi.

Kasutaja avatar
gljuk
Foorumi veteran
Postitusi: 4388
Liitunud: 14 Nov 2010, 17:17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas gljuk » 28 Jaan 2013, 15:28

Oleme kohe mitu haldex plokki ellu ärgatanud. Peab aga tunnistama, et kui seest on plokk tõsiselt vigastatud, siis ei ole taastamine teostatav.
Ehk meie arvamus probleemist on selline, et kui mingeid anti skid vigu viskama hakkab, siis kohe tasuks asjaga tegeleda. Isegi kaitse välja võtmine ei päästa, sest tihtipeale satub sool ja niiskust läbi ploki korpuse otse plaadi peale ja lühistab/kahjustab.
Diagnostika,Remont,Elektritööd,CEM,ECM kloonimine,DIM,SAS(rooliasendiandur),DEM(Haldex),ICM,HU850/650 jm.Garantii
Programmeerimine, keelevahetus, IMMO mured, ChipTuning, EGR DPF lahendused
Tel:58O46O96

toinoo
Foorumi veteran
Postitusi: 683
Liitunud: 01 Sept 2011, 21:58

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas toinoo » 29 Jaan 2013, 03:24

Tere,LP.foorum!Pean tunnistama tõsiasja,et olen auto elektroonikas "roheline" ja ei kavatse targematega üldsegi vaielda ning siit ka mind huvitavad küsimused:kas ei hakka veateated tekkima 1.-vigastest anduritest,2.-riknenud agregaadid(nt.gaasipedaali ajam jne.),3.-mustunud-vigased klemmid,stekrid jne.4.-ja jõuamegi riburada pidi blokkideni mis lähtuvalt eelnevast võivadki otsad anda-rikneda,samas ei tahaks uskuda,et paigaldatud blokid väga õrnukesed on.Kas on nii,et mul tuli mitu korda kustutada veateadet kuna mälublokke on mitu (ABS,gene tabletis, ajus jne.),sest eelnevalt kustutatu kuvas displeile järgneva, mida oli vajalik omakorda kustutada jne.Olen täiesti nõus väitega,et ANTI SKID-iga naljatada ei saa. Kuid nüüd täiesti isiklik küsimus-palve targematele,kuhu võis kaduda minu suksu kuldaväärt omadus kohalt võttes,G-pedaali tallamata,automaatselt tõsta mootori pöörded sobivale tasemele.Kui mälu ei peta,siis juhtus see peale tarkvara uuendamist IA-s kuna turbo lõdvik oli nõrgalt-lohakalt (mitte minu ajal)kinnitatud ja IA ei leidnud seda kahjuks üles (avastasin alles tööl olles lahtise otsa).Iroonia on täiesti inimlik-tervitatav nähtus-omadus ,thanks !Ära neid vigaseid blokke küll minu juurde saada,pärast saan veel "tupe" peale!Lugupidamisega T.

J30
Foorumi veteran
Postitusi: 882
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:01
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa
Kontakt:

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas J30 » 29 Jaan 2013, 13:07

Haldex Gen2 on siis Volvol küljes. Sama mis VAG grupi autodel.

Racing versioonid saadaval 3x odavamalt kui n.n. Volvo originaal.

http://www.lindenvw.com/HPA_Haldex
Harteron.ee Näidikuplokkide, elektroonika, ABS ja DEM remont, keelevahetus, diagnostika, ostuabi Harjumaal

Kasutaja avatar
raido357
Kreisi postitaja
Postitusi: 330
Liitunud: 22 Okt 2012, 20:34

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas raido357 » 29 Jaan 2013, 14:56

J30 kirjutas:Haldex Gen2 on siis Volvol küljes. Sama mis VAG grupi autodel.

Racing versioonid saadaval 3x odavamalt kui n.n. Volvo originaal.

http://www.lindenvw.com/HPA_Haldex


Minule teada olevalt peaks minu masina küljes Gen 3 olema.

http://www.awdwiki.com/en/haldex/ - vähemalt selline nagu joonistel/piltidel, ta ka auto all välja paistab.

Kui Wiki-t vähegi uskuda, siis sama jutt ka seal - http://en.wikipedia.org/wiki/Haldex_Tra ... ion_-_2006

J30
Foorumi veteran
Postitusi: 882
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:01
Asukoht: Tallinn ja Harjumaa
Kontakt:

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas J30 » 30 Jaan 2013, 12:25

Sinu aastaarvu puhul võib olla nii ja naa. Samas pole ma mingi ekspert Haldexi alal. Visuaalselt on paljuski need ajud sarnased 2, 3 ja neljandal generatsioonil. Kas sisu sama ja erinevus tarkvaras? Haldexi enda raudvara kindlasti erinev. Pigem oli aga mu eelneva postituse mõte see, et kui peaks aju läbi olema ja remont ei aita, siis ei pea kindlasti suurt rahapakki esindusse viima. Haldex kui eraldiseisev tootja müüb neid süsteem väga erinevatele autotootjatele. Volvo on üks klient neile ja samas vahendaja sinule. Kui need Haldexi ajud maksavad keskmiselt 1000-1200 $, siis Volvo küsitud 3000€ on veidi röövimine. Ka võib romulates vaadata teiste autode ajusi...
Harteron.ee Näidikuplokkide, elektroonika, ABS ja DEM remont, keelevahetus, diagnostika, ostuabi Harjumaal

Kasutaja avatar
raido357
Kreisi postitaja
Postitusi: 330
Liitunud: 22 Okt 2012, 20:34

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas raido357 » 30 Jaan 2013, 14:19

Teise masina küljest päritud DEM peab olema täpselt numbriga.

Teenus ka ülelombi.

http://xemodex.com/technologyimproved/c ... -30783132f

Seda nüüd kindlasti, et ei pea esindusse koheselt seljakotiga minema. Vaid on variante ka teisi.

URS6
Uustulnukas
Postitusi: 3
Liitunud: 07 Veebr 2013, 21:13
Asukoht: Tallinn

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas URS6 » 07 Veebr 2013, 21:18

Minu autol (XC90 d5 2007a) viskas ka seda viga "Anti-skid service required". Viga oli siis haldexi pumbas, mis maksis mulle 200.- plus vahetus ja nüüd töötab nagu kellavärk jälle. :wink:

Kasutaja avatar
raido357
Kreisi postitaja
Postitusi: 330
Liitunud: 22 Okt 2012, 20:34

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas raido357 » 07 Veebr 2013, 22:26

URS6 kirjutas:Minu autol (XC90 d5 2007a) viskas ka seda viga "Anti-skid service required". Viga oli siis haldexi pumbas, mis maksis mulle 200.- plus vahetus ja nüüd töötab nagu kellavärk jälle. :wink:


Sai eile sama tehtud täna õhtuni igatahes masin toiminud. Auto enda onboard diagnostika ei väitnud täna ühtegi viga kah BCM ega DEM-iga seoses.

Kuid vaatab veel paar päeva, kuidas käitub. Esmane mulje paistab, et sai korda.

qqaabz
Foorumlane
Postitusi: 47
Liitunud: 16 Mär 2015, 17:46

Re: Anti-skid service required.

PostitusPostitas qqaabz » 16 Jaan 2016, 15:25

Teema on vana aga tean, et siin Volvo foorumis on häid päid kes aitavad.
Autoks Volvo S40 2005, nelikvedu, bensukas. Eile viskas ette Anti-skid service required, lükkasin siis VIDA-se järgi, uurisin puurisin. Sain veakoodid järgmised: BCM-0094 Communication between control modules. Communication problems with the differential electronic module (DEM)
CEM-DE1A Communication with DEM control module. Signal missing
Puhastasin kõik pistikud, vaatasin enda aruga kõik üle mis võimalik, kontrollisin voolud kõik VIDA-se järgi, tegin nii nagu kästud oli.
Kuid suurt midagi targemaks ei saanud, Ise kahtlustasin kohe alguses, et Haldexi(DEM) moodul perses ning vaja vahetada.

Ehk teil endal mõtteid,kogemusi sellest midagi rääkida või kinnitada mu arvamust, et moodul õhtal.
Viimati muutis qqaabz, 16 Jaan 2016, 15:40, muudetud 2 korda kokku.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 18 külalist