Kontaktivaba TPS

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Ninanokkija
Kõva postitaja
Postitusi: 140
Liitunud: 17 Juul 2007, 12:19
Asukoht: Pärnu

Re: Kontaktivaba TPS

PostitusPostitas Ninanokkija » 14 Okt 2012, 12:04

Tänud Raivole hea ja ülevaatliku õpetuse eest ja muidugi ka anduri eest, mille ta mulle müüs. Minul läks tööle aega kokku viis tundi, kõige enam võttis aega pula auto küljest maha saamine, natuke üle tunni (olin ka lapsehoidja ametis ja koheselt ei leidnud õigeid vajalike võtmeid üles). Töö anduri vahetusega kokku vast kaks tundi, liimi kuivatamisele 1 tund. Minu töö erines natuke selle poolest, et tegin mõlema poole klemmidega üheaegselt nii puhastamise, lahtiühendamise, tinutamise kui ka liimimise, mitte nii nagu õpetuses, kus tegeleti ühe poolega otsast lõpuni ja siis asuti teise klemmide poolega asja kallale. Iseenesest sisulist muutust selline tööde järjekord ei oma. Töö lõppedes võtit keerates auto käivitus koheselt, sai ka proovisõit tehtud ja peab tunnistama, et muutused on kohe tunda- kohalt ära minnes ja gaasi andes ennem auto korraks mõtles ja siis nagu kergelt hüppas, kui talle kohale jõudis, et antakse gaasi, nüüd on liikumine supersujuv.
Mina olen äga rahul ja tänulik, et keegi viitsis sellise teema teha ja nägi ka vaeva, et teistel elu lihtsamaks teha. Ja karta ei ole siin midagi, pole need klemmid nii haprad seal midagi, mina käitusin nendega kindlasti robustsemalt, kui õpetuses kirjas. Ja ma olen ennemgi mõelnud, et pole see Volvo midagi teistmoodi auto kui Žiguli, ainult esiveoline ja rohkem elektroonikat peal :D
XC70 AWD D5 2012 reaalsus
S80 2,9 150kw 1998 ajalugu

Taies
Foorumlane
Postitusi: 51
Liitunud: 05 Mai 2012, 18:15

Re: Kontaktivaba TPS

PostitusPostitas Taies » 14 Okt 2012, 13:21

Olen kindel, et oleksid sellega ka ilma minu teemata hakkama saanud. Töö iseenesest kergem kui piduriklotside vahetus ju. :)
Minu teema andis vb lihtsalt natuke enesekindlust, et asi ette võtta.
Igatahes on mul hea meel, et sain aidata ja soovin muretuid kilomeetreid sulle ja su taaselustatud volvole.
[tanz] =D> Respect.

Lugupidamisega,
Raivo.

Taies
Foorumlane
Postitusi: 51
Liitunud: 05 Mai 2012, 18:15

Re: Kontaktivaba TPS

PostitusPostitas Taies » 19 Nov 2012, 22:05

Veel 1 kontaktivaba TPS müüa.

Taies
Foorumlane
Postitusi: 51
Liitunud: 05 Mai 2012, 18:15

Re: Kontaktivaba TPS

PostitusPostitas Taies » 26 Nov 2012, 18:41

Vabandan, hoopis 2tk on müüa. Ja nüüd ka odavam hind, 75€/tk.
(müügiga kiire, kui kiire möödas, siis hind tõuseb taas).

Kontaktivaba TPS, 2tk alles.
Hind: 75€ tüki eest.

Lugupidamisega,
Raivo

supsikoV
Uustulnukas
Postitusi: 1
Liitunud: 13 Nov 2013, 19:40

Re: Kontaktivaba TPS

PostitusPostitas supsikoV » 16 Nov 2013, 12:01

tere. Kas on veel kontaktivaba TPS müüa.
tänud.

Taies
Foorumlane
Postitusi: 51
Liitunud: 05 Mai 2012, 18:15

Re: Kontaktivaba TPS

PostitusPostitas Taies » 27 Nov 2013, 20:06

Tere!

Kahjuks enam ei ole.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 30 külalist