Istmed

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

murra
Foorumlane
Postitusi: 28
Liitunud: 03 Apr 2009, 18:53

Istmed

PostitusPostitas murra » 09 Juun 2015, 00:28

Tere.
Volvo 940td. 1996a. Kas edeistme patju on võmalik omavahel vahetada? (pean just silmas alumisi, selja omasi vist ei saa) Või on kellelgi pakkuda korralikke nahast kattega ede istmeid.
Mul korralik nahk olemas, kui palju raha üks õige sadulsepp istmete tegemise eest võtaks?
Vaja oleks ka juhipoolset peegli klaasi.

Kasutaja avatar
Juhan
Kõva postitaja
Postitusi: 186
Liitunud: 30 Juul 2009, 11:56
Asukoht: Tartu

Re: Istmed

PostitusPostitas Juhan » 09 Juun 2015, 09:05

Esiistmete alumised padjad on omavahel vahetatavad ja seljatoel on ainsaks erinevuseks alaselja toe jäikuse reguleerimise nupu asukoht. Vahetasin oma autol üle-eelmisel nädalal juhiistme padja ja seljatoe naha välja, vahetusse läinud detailid sain doonorauto kõrvalistmelt. Reguleerimisnupu jaoks lõikasin teisele küljele uue augu; veidi pidi ka seljatoe osa külgedelt nahka trimmima, kuna doonoril käis istme reguleerimine käsitsi, minu autol aga elektriliselt.

Siin lehel on palju kasulikku infot istmete eemaldamise ja nende kallal töötamise kohta:
https://www.volvoclub.org.uk/faq/InteriorSeats.html#SeatsInterchangeable

murra
Foorumlane
Postitusi: 28
Liitunud: 03 Apr 2009, 18:53

Re: Istmed

PostitusPostitas murra » 09 Juun 2015, 23:55

Juhan kirjutas:Esiistmete alumised padjad on omavahel vahetatavad ja seljatoel on ainsaks erinevuseks alaselja toe jäikuse reguleerimise nupu asukoht. Vahetasin oma autol üle-eelmisel nädalal juhiistme padja ja seljatoe naha välja, vahetusse läinud detailid sain doonorauto kõrvalistmelt. Reguleerimisnupu jaoks lõikasin teisele küljele uue augu; veidi pidi ka seljatoe osa külgedelt nahka trimmima, kuna doonoril käis istme reguleerimine käsitsi, minu autol aga elektriliselt.

Siin lehel on palju kasulikku infot istmete eemaldamise ja nende kallal töötamise kohta:
https://www.volvoclub.org.uk/faq/InteriorSeats.html#SeatsInterchangeable

Tänud.
Jutt on pikk, aga seda keelt ma ei jaga. Kui patju vahetada, kas pean siis istmed salongist välja katkuma?

Kasutaja avatar
ants
Foorumi veteran
Postitusi: 4760
Liitunud: 17 Juun 2005, 17:15
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Istmed

PostitusPostitas ants » 12 Juun 2015, 08:33

JAH.
745 GL ´91; LR90 ´87.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist