raadio lukustus

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

rocki
Foorumlane
Postitusi: 53
Liitunud: 04 Aug 2005, 13:40
Asukoht: Tallinn,kesklinn
Kontakt:

raadio lukustus

PostitusPostitas rocki » 21 Aug 2005, 12:05

Tere.

Mure selline, et puhastasin akuklemme ja peale seda küsis integreeritud cd/mc/radio minult mingit koodi. arvasin naiivselt et see kood on stiilis 1234. Tulemuseks raadio off. Kas on kellelgi kogemusi sellise probleemiga ja kuidas seda lahedada?

Ette tänades,
Tanel

deejay
Foorumi veteran
Postitusi: 556
Liitunud: 16 Juun 2005, 22:52

PostitusPostitas deejay » 21 Aug 2005, 20:56

Ikka on kogemusi - selleks kõne eelmisele omanikule ja küsid koodi, või InfoAutosse, 500 EEK näpu vahel ning lahti ta ongi ;)

rocki
Foorumlane
Postitusi: 53
Liitunud: 04 Aug 2005, 13:40
Asukoht: Tallinn,kesklinn
Kontakt:

PostitusPostitas rocki » 21 Aug 2005, 21:52

Asi selles ongi, et seda koodi proovisin seni kuni tuli kiri off :P Eelmisele omanikule helistasin ka, aga siis oli hilja.

Olgu, homme siis infosse lahti häkkima raadiot.

tänud

Tanel

Kasutaja avatar
Tambet
Volvo Club liige
Postitusi: 150
Liitunud: 16 Juun 2005, 23:03
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas Tambet » 21 Aug 2005, 22:18

deejay kirjutas:Ikka on kogemusi - selleks kõne eelmisele omanikule ja küsid koodi, või InfoAutosse, 500 EEK näpu vahel ning lahti ta ongi ;)

Njah probleem oligi selles,et pani 3 korda koodi valesti ja kui nüüd sai õige koodi,siis oli juba hilja.Mingist ajast mäletan sellist asja,et kui taod koodid valesti,siis kärsatab mingi kivi läbi ja põhimõtteliselt on aparaat ära viskamisele :? Kas ka see makk selline on,ei tea.Loodame parimat :wink:

rocki
Foorumlane
Postitusi: 53
Liitunud: 04 Aug 2005, 13:40
Asukoht: Tallinn,kesklinn
Kontakt:

PostitusPostitas rocki » 22 Aug 2005, 13:40

Nii mehed, kõige hullem on ära hoitud - makki minema ei pidanud viskama ja 500 jäi ka taskusse. Asi nimelt selles et ommikul helistasin infosse ja sealt teadjad mehed soovitasid raadiot hoida voolu all 2-3 tundi , siis küsib uuesti koodi. Seda ta tegi ja raadio töötab taas kenasti :D

t

deejay
Foorumi veteran
Postitusi: 556
Liitunud: 16 Juun 2005, 22:52

PostitusPostitas deejay » 22 Aug 2005, 14:01

Vaat siis läks hästi! Muidu, mis masin sul oli ning maki mudel ka äkki, siis tulevikus on uutel teemade seast hea otsida kui sarnane probleem juhtub :roll:

rocki
Foorumlane
Postitusi: 53
Liitunud: 04 Aug 2005, 13:40
Asukoht: Tallinn,kesklinn
Kontakt:

PostitusPostitas rocki » 14 Sept 2005, 22:46

Masinaks Volvo 960 sedaan ja maki kohta ei tea nii: sisseehitatud cd/mc mängija kos raadioga.

Kasutaja avatar
Piku
Kreisi postitaja
Postitusi: 441
Liitunud: 11 Juun 2009, 10:14
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: raadio lukustus

PostitusPostitas Piku » 06 Mai 2010, 19:43

Ok, uus kood raadiole IAs oli 300, aga ma mitte ei suuda foorumist leida, et kas ja kes kuskile veel tegi ja mis hinnaga?

EDIT:
Checko kirjutas:sorry et alles nyyd aga teistele teadmiseks et kui on plaanis pikem sõit siis umbes tunni pooleteisga tuleb kood ise maha. st makk taaskäivitub ise.
ta saab aru et auto pole varastatud vms.
aga auto peab käima... vist...
mul töötas selle süsteemi järgi(s70)


On see tõsi?
XC70 D5 2013
OLI: V70 2,5 106kw 1998

Kasutaja avatar
yugo
Bock on õlu
Postitusi: 551
Liitunud: 30 Mai 2007, 14:02
Asukoht: Tartu

Re: raadio lukustus

PostitusPostitas yugo » 06 Mai 2010, 20:40

Mul on paar kogemust nende koodidega, paraku küll mitte Volvodega. Ühe puhul kasutasin auto24 foorumit, kirjutasin auto margi ja maki mudeli, et mis kood võiks olla ning sain 10 mintsaga vastuse. Teine kord ostsin netist koodi ca 70-80 krooni eest. Kood saadeti e-mailile. Äkki on Volvo makkidele ka mini decoder, saaks ehk odavamalt.
Crank OÜ
Sõiduautode remont ja hooldus
Rehvitööd
http://www.crank.ee
Ilmatsalu 3B, Tartu

Kasutaja avatar
ants
Foorumi veteran
Postitusi: 4757
Liitunud: 17 Juun 2005, 17:15
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: raadio lukustus

PostitusPostitas ants » 06 Mai 2010, 21:17

Piku kirjutas:Ok, uus kood raadiole IAs oli 300, aga ma mitte ei suuda foorumist leida, et kas ja kes kuskile veel tegi ja mis hinnaga?

EDIT:
Checko kirjutas:sorry et alles nyyd aga teistele teadmiseks et kui on plaanis pikem sõit siis umbes tunni pooleteisga tuleb kood ise maha. st makk taaskäivitub ise.
ta saab aru et auto pole varastatud vms.
aga auto peab käima... vist...
mul töötas selle süsteemi järgi(s70)


On see tõsi?


Küsimus tekib et kui makk taaskäivitub ise aga koodi sulle ei näita,
siis järgmisel korral akujuhtme eemaldamisel algab kõik uuesti?
745 GL ´91; LR90 ´87.

Kasutaja avatar
Piku
Kreisi postitaja
Postitusi: 441
Liitunud: 11 Juun 2009, 10:14
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: raadio lukustus

PostitusPostitas Piku » 06 Mai 2010, 21:27

minu pärast alaku, aga vähemalt on moodus, kuidas ilma koodita makk tööle saada (kui on). Eriti tihti ju akut lahti ei ühenda ja see oleks ühtlasi kiirem ja odavam moodus, kui ntx IA.
XC70 D5 2013
OLI: V70 2,5 106kw 1998

Kasutaja avatar
bronec
Das Boost
Postitusi: 1775
Liitunud: 16 Veebr 2006, 13:51
Kontakt:

Re: raadio lukustus

PostitusPostitas bronec » 07 Mai 2010, 08:18

Piku kirjutas:minu pärast alaku, aga vähemalt on moodus, kuidas ilma koodita makk tööle saada (kui on). Eriti tihti ju akut lahti ei ühenda ja see oleks ühtlasi kiirem ja odavam moodus, kui ntx IA.


Kui kiri OFF tuleb ette siis(3x on valesti koodi sisestatud) siis peab see kiri makil ees olema 1,5-2h. Peale seda hakkab uuesti küsima koodi, tööle lihtsalt niisama ilma koodita ei lähe.
DIM, CEM, ICM, CCM, ABS, ECM ja teiste moodulite remont. CEM kloonimine, seadistamine ja taastamine(virgin). HU seeria makkide remont, SC-802/805 kood. Keelevahetus.

Kasutaja avatar
taavi
Foorumi veteran
Postitusi: 4027
Liitunud: 12 Veebr 2006, 13:50
Asukoht: Kuressaare

Re: raadio lukustus

PostitusPostitas taavi » 07 Mai 2010, 09:47

ants kirjutas:
Piku kirjutas:Ok, uus kood raadiole IAs oli 300, aga ma mitte ei suuda foorumist leida, et kas ja kes kuskile veel tegi ja mis hinnaga?

EDIT:
Checko kirjutas:sorry et alles nyyd aga teistele teadmiseks et kui on plaanis pikem sõit siis umbes tunni pooleteisga tuleb kood ise maha. st makk taaskäivitub ise.
ta saab aru et auto pole varastatud vms.
aga auto peab käima... vist...
mul töötas selle süsteemi järgi(s70)


On see tõsi?


Küsimus tekib et kui makk taaskäivitub ise aga koodi sulle ei näita,
siis järgmisel korral akujuhtme eemaldamisel algab kõik uuesti?


kusjuures, kui tallinna IA-s koodi 300 krooni eest maha võtta lased, siis sa seda koodi ise teada ei saa :twisted: Sugulase V40-ga oli selline juhus, aga lõpuks peale pikki telefonivestlusi ja kaaskirju sai ta nõusoleku koodi kättesaamiseks, ise ta elab ka kuressaares, aga koodi mahavõtuks sõida tallinna :D Natuke paberimäärmist, volikirjade kirjutamist ja tehnilise passi koopia ja saigi paberi peal selle koodi.
460 - RIP
850 t5 166kw 1997 - RIP
V70 103kW 1998 - daily driver
Amazon B20 '67

Kasutaja avatar
Piku
Kreisi postitaja
Postitusi: 441
Liitunud: 11 Juun 2009, 10:14
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: raadio lukustus

PostitusPostitas Piku » 18 Mai 2010, 21:48

Nii, lasin koodi endale meilile saata. Saadeti ilusti koos arvega. Aga probleem on nüüd selles, et vähemasti esimesed kolm korda see kood ei sobinud.
Milles on tõenäolisim probleem?
Anti kogemata vale kood?
On ehk võimalik, et mu raadiot on kuidagi "häkitud", nii et sel pole enam tehase kood?
Liiga palju valesti koodi pandud?
???? :O

EDIT: ja mul ilmselt ongi raadio häkitud. Kuidas see veel käib?
XC70 D5 2013
OLI: V70 2,5 106kw 1998

Kasutaja avatar
Piku
Kreisi postitaja
Postitusi: 441
Liitunud: 11 Juun 2009, 10:14
Asukoht: Tallinn, kesklinn

Re: raadio lukustus

PostitusPostitas Piku » 21 Mai 2010, 22:35

Ei lähe enam otseselt teemasse, kuid kaudselt siiski, mistõttu jätkan teemat siin. Ehk on mõnel teisel kah kunagi abi.
IA-s on nüüd käidud ja valus tüng saadud.
Nimelt oli mu raadiol tõesti koodi muudetud (kuidas???), ent arvet makstes (kus siis tõesti raadio eest arvet polnud esitatud) selgus selgitusrealt, et OLI KIRJUTATUD RAADIO PEALE.

Nii see tõesti oli, ent see oli kirjutatud musta vildikaga kundepoolsele küljele. Kui ma raadio pealt numbreid-värke lugesin, siis vaatasin ma loomulikult huvi pärast kõik küljed üle PEALE kundepoolse, kuna juhtmed olid taga ja sinna ei ulatunud. Tookord oli kergelt hämar ka, mistõttu ma ilmselt polekski näinud. Aga kood igatahes oli tõesti raadio peal.

Ok, üks probleem lahendatud, järgneb kohe teine.
Nimelt ei suuda raadio enam häält produtseerida. See probleem on ka enne esinenud, kuid teise nurga alt. Varem oli nii, et miskipärast suutis ta kaotada ühenduse antenniga ning kukkus jaamasid ketrama (kõlarites polnud ka sahinat, ent nii see vist peabki olema?), üldjuhul kerge kolistamisega ühendus taastus. Ahjaa, AM suutis loomulikult sahistada nii mis kole.

Nüüd ta aga jaamu ei ketra, vaid püsib ilusti jaamadel ning näitab isegi mingit reklaaminfot, ent häält ei tule. Ka AM on vait. Häält ei suutnud võluda ka IA.

Raadio koodi nõudmisele eelnes aga auto käivitamine teise auto aku pealt. Protsessi käigus suutsin ma juhtmed mõneks hetkeks tagurpidi ühendada, kuna teisel autol oli aku taga ning juhtmed suht varjatud, mistõttu ma debiilikuna usaldasin vaistu (miks küll!?!?!?) ning arvasin, et klemmid on samal pool minu omadega.
Kas on võimalik, et see protsess kõrvetas midagi läbi võimus või on ehk raadiol mõni kaitse, mis on läbi? Ent kaitsme puhul ei tohiks raadio vist siis üldse mängida ju?

Kuradi hea oleks, kui keegi nüüd aitaks. Kõrini on juba raadiovabast autost. Ja ma olen nii lähedal ka veel: kõik toimib, aga häält pole... raadio mängib, aga ei mängi ka:S
HELP!
XC70 D5 2013
OLI: V70 2,5 106kw 1998


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist