Kust saaks osta külmkäivitustermostaati?

Moderaatorid: 760GLE, Igor, Henn, bronec

Kasutaja avatar
Hawy
Foorumlane
Postitusi: 72
Liitunud: 05 Okt 2011, 19:02

Kust saaks osta külmkäivitustermostaati?

PostitusPostitas Hawy » 21 Veebr 2012, 12:03

Tegsmist siis 700-sega millel d24t mootor
Vaja siis seda osa mis kuulub arvatavasti pumba juurde ja millest jookseb läbi tosool ning mis tõmmbab trossiga pumba külmkäivitusasendisse.
Mure seisneb täpsemalt selles et lõuna-eesti poed väidavad et isegi saksa laos neid enam ei ole ja tehas hetkel ei oska öelda kuna neid juurde tehakse :cry:
Teab keegi kohta kus oleks selline asi kohapeal olemas?
Volvo 760 TD
Some people tell me that I need help. Some people can f*ck off and go to hell

Todu
Foorumlane
Postitusi: 38
Liitunud: 04 Mär 2008, 19:50

Re: Kust saaks osta külmkäivitustermostaati?

PostitusPostitas Todu » 24 Veebr 2012, 15:06

Mina ostsin mõned aastad tagasi Karla autost.

Kasutaja avatar
Juhan
Kõva postitaja
Postitusi: 186
Liitunud: 30 Juul 2009, 11:56
Asukoht: Tartu

Re: Kust saaks osta külmkäivitustermostaati?

PostitusPostitas Juhan » 25 Veebr 2012, 13:51

Ma otsisin seda termostaati päris paljudest autopoodidest üle Eesti, aga kõikjal öeldi pärast ca 2-nädalast ootamist ära ("Saksamaa laost on otsas"). Lõpuks sain selle tellitud netipoest h2.ee, hinnaks tuli 48€ koos postiga. Otsi sealt Volvo koodi, VW oma neil pole.

Iseasi on, kui vajalik see termostaat reaalselt on - tore, et külma ilmaga pöörded kõrgemal ja ajastus varasem on, aga Crank OÜ-st väideti mulle, et käivitumist ja mootori tööd see oluliselt ei mõjuta. Pluss, mõne aasta pärast minevat see juba rivist välja.

Kasutaja avatar
Hawy
Foorumlane
Postitusi: 72
Liitunud: 05 Okt 2011, 19:02

Re: Kust saaks osta külmkäivitustermostaati?

PostitusPostitas Hawy » 27 Veebr 2012, 09:26

Juhan kirjutas:Ma otsisin seda termostaati päris paljudest autopoodidest üle Eesti, aga kõikjal öeldi pärast ca 2-nädalast ootamist ära ("Saksamaa laost on otsas"). Lõpuks sain selle tellitud netipoest h2.ee, hinnaks tuli 48€ koos postiga. Otsi sealt Volvo koodi, VW oma neil pole.

Iseasi on, kui vajalik see termostaat reaalselt on - tore, et külma ilmaga pöörded kõrgemal ja ajastus varasem on, aga Crank OÜ-st väideti mulle, et käivitumist ja mootori tööd see oluliselt ei mõjuta. Pluss, mõne aasta pärast minevat see juba rivist välja.



Isegi juba mõtlesin et äkki asendada mõne keskluku mootori/magnetklapiga et kui on külm lülitad ise lihtsalt peale ja kui mootor soe lased maha.Muidugi oleks veel lahendus teha trossiga nagu VW-del on.
Volvo 760 TD
Some people tell me that I need help. Some people can f*ck off and go to hell

Todu
Foorumlane
Postitusi: 38
Liitunud: 04 Mär 2008, 19:50

Re: Kust saaks osta külmkäivitustermostaati?

PostitusPostitas Todu » 07 Mär 2012, 20:36

Üldiselt tegeleb Karla auto ainult diiselmootorite remondiga olenemata põlvkonnast ja tootjast. Uurida võib ikka, kuigi ta asub ainult Tallinna lähistel.


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist