460 kesklukk

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

--Tamps--
Foorumlane
Postitusi: 26
Liitunud: 09 Veebr 2015, 20:10

460 kesklukk

PostitusPostitas --Tamps-- » 21 Juul 2015, 18:57

Jama siis selline, et autot ostes öeldi, et kesklukku pole... tühja kahh... Aga nüüd siis lähemalt uurides avastasin et autol täiesti ette nähtud kesklukk, ustes ilusti lukumootorid olemas ja ühendatud, juhtmed korras, kaitse terve aga ei toimi ei juhi ukselt keerates ega kõrvalistuja omalt. Milles asi võib olla ? Äkki kellelgi miskit sarnast ette tulnud kunagi ?

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7081
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: 460 kesklukk

PostitusPostitas Leho » 21 Juul 2015, 23:36

KAs armatuuri pealt nupust kah midagi ei toimu?

Järgmiseks otsi üles kus on keskluku relee. Seda olen näinud kahte sorti. Üks variant on suur plokk mida saab puldist juhtida ja sisaldab ka immobilaiserit.

Aga ilma puldita variant on väike relee kuskil juhi jalgde juures.

PS: väidad küll, et jutmed terved aga kas sa kontrollisid kogu juhtmestiku üle. Ukse kummivoolikutes on se suht keeriline ilma salongipolstreid lammutamatta teha.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

--Tamps--
Foorumlane
Postitusi: 26
Liitunud: 09 Veebr 2015, 20:10

Re: 460 kesklukk

PostitusPostitas --Tamps-- » 22 Juul 2015, 01:10

lammutasin kõik laiali, kakkusin uksed lahti ja ukse voolikud samamoodi ja salongis ka hulga polstrit jne ja polnud näha küll et miskit nagu oleks olnud vigane või katki... Aga armatuuril olevast nupust samamoodi miskit ei funka jah....Ma ise arvan ka et kas on relees asi või selles, et eelmine omanik on korralikult kõik ära lõhkunud autost supakat enne müüki välja võttes ja on mingid juhtmed ka kuskilt peidetud kohast puruks tõmmanud.. Igastahes tänud, homme lähen vaatan releed ja kui muidu asja ei saa siis elektrikujuurde minek vist.

Kasutaja avatar
Leho
Foorumi veteran
Postitusi: 7081
Liitunud: 24 Juun 2005, 10:04
Asukoht: Kegel
Kontakt:

Re: 460 kesklukk

PostitusPostitas Leho » 22 Juul 2015, 01:48

Ma usun, et sul on see immoga variant olnud aga see pult on kungi katki läinud ja siis on see keskseade koos immoga sealt julmalt vahelt välja lõigatud.

Keskseade asub originaalis seal kaitsmepaneelist natuke ülespoole oleva luugi all. Kui sul seal mingit plokki ei ole siis ei saa ka kesklukk töödata.
tel:515O862 leho@volvoclub.ee
Pilt

--Tamps--
Foorumlane
Postitusi: 26
Liitunud: 09 Veebr 2015, 20:10

Re: 460 kesklukk

PostitusPostitas --Tamps-- » 05 Sept 2015, 12:52

Selge, uurin veel, sest immo tuluke mis sea keskpaneelil on vilkus koguaeg kuni ma tal juhtme tagant ära tõmbasin ja kõik töötab endiselt...Aga nipalju kui vaatand olen siis seal on mingi plokk olemas küll kirjeldatud kohas. Järgmine kuu viin elektriku juurde ja lasen asja välja uurida...


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist