1,7 turbo jupsib

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

Kasutaja avatar
martinkulla
Foorumlane
Postitusi: 41
Liitunud: 18 Nov 2008, 22:35
Asukoht: s60 2.4d

PostitusPostitas martinkulla » 16 Aug 2009, 15:49

mul on kütuse seguga ka sama jama.
kaua seal kapoti alla nokitsesin ja 1 päev leidsin vigase junni kuid endal mul pole aimugi kust ma selle uue saaks.
**Idle Air Control valve** Boschi toode. internetis ma oma 480-le seda küll ei leidnud. pean ka poes ära käima .. loodan et kusagilt ikka saan uue.
see jubin regullib vist mootori pöördeid kh?
auto suhteliselt tuim tee peal. aga kui 1 kord pistiku lahti ühendasin tundsin et auto oli rohkem jõudu ja ka mootor tegi vähem müra.
:lol:
aga siis kisusin selle jubina lahti ja tagasi pannes ei eöödanud see enam ültse korralukult. pöörded mängivad nüüd 2000 ja 800 vahel kord siin kord seal. jõudu autol ikka pole. vähemasti pole seda nii palju kui peaks olema. :cry:

Kasutaja avatar
ruts
Foorumlane
Postitusi: 46
Liitunud: 19 Nov 2005, 20:54
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

PostitusPostitas ruts » 17 Aug 2009, 15:37

Volvo omamise puhul , kus varuosad on ikka oluliselt kallimad , kui mõne rahvaauto omad , siis soovitaks ikka Info-auto diagnostikat mis vast ei maksa eriti palju ca 700 .-

Tähelepanuks võiks veel õelda , et näiteks Truumu diagnostika "Bosch" seadmed ei võimaldanud minu 460-2,0i süsteemile ligipääsu ! 1,5 h ürituse eest tuli välja käia 350.- (mitte millegi eest).
Seega on odavam kohe põõrduda asutusse , kus viga ka leitakse ja vajadusel likvideeritakse :)

Pöörete kõikumist võib põhjustada enne-kõike õhulugeja ! Õhulugeja koostöös aju ja katiga leiavad optimaalse kütuse koguse (vastavalt vajadusele) ja pritsitakse põlemiskambrisse . Kui õhulugeja annab ajule segast infi (pritsitakse vale kütusesegu) , või annab katkendlikult , üldse ei anna infi ..siis on mootor päris tumm.

Kasutaja avatar
happpyslutcake
Kõva postitaja
Postitusi: 168
Liitunud: 24 Juul 2008, 14:24
Asukoht: Tallinn-Kuusalu

PostitusPostitas happpyslutcake » 17 Aug 2009, 20:01

Viimasel ajal on mu 3 sõbral nii juhtunud, et 2 neist on turo üles õelnud ja ühel on mootor kotti jooksnud... Seagripp turbodiislitel? :lol:
264


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist