volvo 460 müügi hind?

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

freesyle
Uustulnukas
Postitusi: 6
Liitunud: 15 Jaan 2011, 17:23

volvo 460 müügi hind?

PostitusPostitas freesyle » 15 Jaan 2011, 17:45

Vabandan väga kui see ei sobi siia teema alla aga ei taha müügi alla ka panna ennam kui teaks auto väärtust?Tegu siis volvo 460-ga 1994 aasta 1.8 66 kw poolnahk sisu,cd makk korralikud talvekummid kulunud pole mõlke pole tuled klaasid terved.Eestis olnud neli aastat aga suurem osa ajast seisis garaazis kuna oma omanik kolis soome ja auto jäi kodumaale nii,et ca 1,5 aastat on eestis sõitnud.ÜV puudub aga kindlustus sai tehtud kuna sai natukene sõidetud.Oli plaan ise sellega sõitma hakkata aga huvid rohkem tagasilla peal.
Tahaks siis teada väärtus?

Kasutaja avatar
wonwolf
Kõva postitaja
Postitusi: 140
Liitunud: 21 Mai 2008, 21:42

Re: volvo 460 müügi hind?

PostitusPostitas wonwolf » 15 Jaan 2011, 19:40

freesyle kirjutas:Vabandan väga kui see ei sobi siia teema alla aga ei taha müügi alla ka panna ennam kui teaks auto väärtust?Tegu siis volvo 460-ga 1994 aasta 1.8 66 kw poolnahk sisu,cd makk korralikud talvekummid kulunud pole mõlke pole tuled klaasid terved.Eestis olnud neli aastat aga suurem osa ajast seisis garaazis kuna oma omanik kolis soome ja auto jäi kodumaale nii,et ca 1,5 aastat on eestis sõitnud.ÜV puudub aga kindlustus sai tehtud kuna sai natukene sõidetud.Oli plaan ise sellega sõitma hakkata aga huvid rohkem tagasilla peal.
Tahaks siis teada väärtus?


Nuh kui kõik nii nagu räägid siis...
See, et ÜV puudub on natukene jama ja tõmbab ma usun kindlasti hinda natukene allapoole.
Ma pakuksin, et üks 830eur-i (13000eek) võid vast ikka küsida.
Ühesõnaga alati võib ka rohkem, iseasi kas ta sul siis ka minema läheb.
Ja kui küsid ka 13000 siis kindlasti üritatakse kaubelda hinda veel alla. See kas lased on juba sinu enda teha.

freesyle
Uustulnukas
Postitusi: 6
Liitunud: 15 Jaan 2011, 17:23

Re: volvo 460 müügi hind?

PostitusPostitas freesyle » 15 Jaan 2011, 21:00

wonwolf kirjutas:
freesyle kirjutas:Vabandan väga kui see ei sobi siia teema alla aga ei taha müügi alla ka panna ennam kui teaks auto väärtust?Tegu siis volvo 460-ga 1994 aasta 1.8 66 kw poolnahk sisu,cd makk korralikud talvekummid kulunud pole mõlke pole tuled klaasid terved.Eestis olnud neli aastat aga suurem osa ajast seisis garaazis kuna oma omanik kolis soome ja auto jäi kodumaale nii,et ca 1,5 aastat on eestis sõitnud.ÜV puudub aga kindlustus sai tehtud kuna sai natukene sõidetud.Oli plaan ise sellega sõitma hakkata aga huvid rohkem tagasilla peal.
Tahaks siis teada väärtus?


Nuh kui kõik nii nagu räägid siis...
See, et ÜV puudub on natukene jama ja tõmbab ma usun kindlasti hinda natukene allapoole.
Ma pakuksin, et üks 830eur-i (13000eek) võid vast ikka küsida.
Ühesõnaga alati võib ka rohkem, iseasi kas ta sul siis ka minema läheb.
Ja kui küsid ka 13000 siis kindlasti üritatakse kaubelda hinda veel alla. See kas lased on juba sinu enda teha.

Tänud.See hind sobiks küll iseenesest kui kindel ostja siis annaks alati natukene kaubelda. :)

sipelgas
Foorumi veteran
Postitusi: 791
Liitunud: 17 Mär 2006, 19:40
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: volvo 460 müügi hind?

PostitusPostitas sipelgas » 15 Jaan 2011, 23:17

Tee ülevaatus ära ja saad suure tõenäosusega suuremat hinda kui ilma.

freesyle
Uustulnukas
Postitusi: 6
Liitunud: 15 Jaan 2011, 17:23

Re: volvo 460 müügi hind?

PostitusPostitas freesyle » 16 Jaan 2011, 00:38

sipelgas kirjutas:Tee ülevaatus ära ja saad suure tõenäosusega suuremat hinda kui ilma.

ok.

Kasutaja avatar
enta
Foorumi veteran
Postitusi: 1624
Liitunud: 18 Mär 2008, 18:48
Asukoht: tööl

Re: volvo 460 müügi hind?

PostitusPostitas enta » 16 Jaan 2011, 00:46

ma ei usu et hind üle 10k eks valuutat saaks


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist