140/240 seeria osade ühilduvus

Moderaatorid: 760GLE, Igor, bronec

supp
Foorumi veteran
Postitusi: 7286
Liitunud: 04 Nov 2006, 19:06
Asukoht: TALLINN

PostitusPostitas supp » 13 Dets 2007, 18:54

kas kellegi selle tala orig koodi on, äkki mõnes euroopa laos vedeleb, (hiljuti leidsin omale 63a bmw esitiibu eesti maaletooja väitis et taani laos 7tk, kuigi nende kataloog ise koodi ei paku
asümeetriline 240
"LY on libu" 343 cvt
pe..se räägin ainult NMT telefoniga kui levi on
"this is small step for man, but big step for volvo 343"
alfa on ka volvo

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 13 Dets 2007, 19:28

Tala nähku välja selline, et ikka korralikult kestaks. Liivaprits+pulbervärv
Pilt
:unibrow:

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 13 Dets 2007, 19:35

Volvo142 kirjutas:
vanapeer kirjutas:Sul läheb vaja mida iganes, poltide ja kruvikesteni välja. Käi kõik pakkujad läbi ja tassi võimalikult varuossi omale juurde. Tead juba, kui raske on otsitavaid asju leida.


Uut esisillatala ei saa enam, kuid Karil on midagi pakkuda. kas on siin ka selliseid mehi kes käivad Kariga rohkem läbi, kuna ise elan võrus siis ei hakka sellepärast tln-sse sõitma et esisillatala üle vaadata. võibolla saab keegi seda minu eest teha?? kui tala on normaalses korras siis olen kindel ostja...

Ma ei tea kas keegi julgeb võtta riski otsutada kellel teil tala vähem roostetanud on. Võibolla Karil on see heas korras aga siiski...
Võite ju vahetada pilte.... aga oma silm on ikke kuningas.
:unibrow:

Kasutaja avatar
Volvo142
Kreisi postitaja
Postitusi: 368
Liitunud: 29 Sept 2007, 18:08

PostitusPostitas Volvo142 » 13 Dets 2007, 19:58

vanapeer kirjutas:
Volvo142 kirjutas:
vanapeer kirjutas:Sul läheb vaja mida iganes, poltide ja kruvikesteni välja. Käi kõik pakkujad läbi ja tassi võimalikult varuossi omale juurde. Tead juba, kui raske on otsitavaid asju leida.


Uut esisillatala ei saa enam, kuid Karil on midagi pakkuda. kas on siin ka selliseid mehi kes käivad Kariga rohkem läbi, kuna ise elan võrus siis ei hakka sellepärast tln-sse sõitma et esisillatala üle vaadata. võibolla saab keegi seda minu eest teha?? kui tala on normaalses korras siis olen kindel ostja...

Ma ei tea kas keegi julgeb võtta riski otsutada kellel teil tala vähem roostetanud on. Võibolla Karil on see heas korras aga siiski...
Võite ju vahetada pilte.... aga oma silm on ikke kuningas.


Kari kirjutas et tala on korralik ja värvitud helesiniseks, originaalis oli hall või must. Kas keegi oskab öelda kui pikad on kroomliistud mis jooksevad mööda külgi. Karil oli mulle pakkuda 173 cm, ei tea kas need ongi originaalis, kahjuks ei saa täna ise oma volvol mõõta, aga mulle tundub et midagi on nagu puudu...

Kasutaja avatar
vanapeer
Foorumi veteran
Postitusi: 6781
Liitunud: 02 Juul 2005, 01:31
Asukoht: valges majakeses mere ääres
Kontakt:

PostitusPostitas vanapeer » 13 Dets 2007, 20:04

Volvo142 kirjutas:Kari kirjutas et tala on korralik ja värvitud helesiniseks


Kui korralik, siis korralik, ega värvi alla ei näeks:)
:unibrow:


Mine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist